Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 3.

Lelőhely:   Müller, DM

A Max Factor Age Renew öregedésgátló alapozó szabadalmaztatott új termék, amely azonnal 5 évvel fiatalabbá varázsolja bőrünket azáltal, hogy a meleg fény hatását kelti. Az Age Renew visszaadja az arcbőr belső melegségét, mély áttetszőségét, miközben kiváló fedést biztosít.

Az Age Renew gondoskodik a megfelelő bőrápolásról is az alábbi összetevők segítségével:

• Glicerin – a hidratálást biztosítja
  • B3-vitamin (niacin) – segíti a természetes sejtmegújulást
  • B5-vitamin (pantenol) – nyugtatja és hidratálja a bőrt, megőrzi simaságát
  • E-vitamin – anti-oxidáns, megköti a bőrben lévő szabadgyököket
  • Penta-peptid komplex – támogatja a bőr természetes megújulási és regenerálódási folyamatát
  • Fényvédő összetevők – 10-es fényvédő faktorral védik a bőrt a káros napsugárzástól

marryjane

2015. május 27.

Nagyon jó kis alapozó, tartósságra 5*, illata tökéletes, fedése közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 27.

Nagyon jó kis alapozó, tartósságra 5*, illata tökéletes, fedése közepes.

Yubiri

2013. augusztus 18.

Fedés: 2
Tartósság: 3
Matt hatás: 3
Illat: 5*
Öregedésgátló hatás: 4
Ár/érték arány: 3
Újravásárolnám-e: Nem (találtam jobbat)
Tökéletes alapozó lenne, ha jobb lenne a fedése és ezáltal talán tartósabb is lenne, és rajtamaradna az arcomon, ha nem is nap végéig, de pár óráig.
Az öregedésgátló hatásával meg voltam elégedve, nem ült bele a ráncokba, enyhe csillámos, ami engem nem zavart, bár akinek túl fényes az arcbőre, nem hiszem, hogy elégedett lesz.
Azonnal nem lettem 5 évvel fiatalabb :DD
A legnagyobb pozitívuma ennek az alapozónak az illata, ami elég erőteljes a többi alapozóhoz képest, engem ez nem zavart, finom virágos illatú, és hogy nem ül meg a ráncokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Fedés: 2
Tartósság: 3
Matt hatás: 3
Illat: 5*
Öregedésgátló hatás: 4
Ár/érték arány: 3
Újravásárolnám-e: Nem (találtam jobbat)
Azonnal nem lettem 5 évvel fiatalabb :DD

jibjab

2013. március 20.

Jó volt a fedése és nem ült bele a ráncokba. Ha rétegezte az ember akkor sem lett túl maszkos, bár akkor azért már inkább vakolatnak látszott. A szárazabb részekre szuper, illetve annak, akinek vannak ráncocskái. A zsírosabb részeken nagyon fénylett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

Tánya88

2012. október 14.

Ez volt az egyetlen folyékony alapozó, amit el bírtam viselni magamon... Csak egyszer próbáltam, kölcsönbe kaptam, most akartam venni, nagyon sajnálom, hogy írjátok, hogy kivonják... Lehet tudni, miért?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. június 11.

Nekem még félig van az utolsó flakonom, és vigasztalhatatlan vagyok a megszűnése miatt. Háromszor vettem, igaz, amikor rátaláltam, nem keresgettem tovább, mert nekem tökéletes volt. A beige árnyalatot használtam, tényleg természetes volt az érett bőrömre, de a húsz éves lányom is előszeretettel járt rá. Most kereshetem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. június 11.

matsek

2012. április 28.

A colour adapton fellelkesülve vettem, de nem szerettem. Túl híg, nem fed semmit, és a színt (ugyanaz az árnyalat, ami a color adaptból tökéletes volt) sem sikerült eltalálnom. Egyedül az illata a pozitívum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

Sephira

2012. április 8.

Anyukám nevében tudok nyilatkozni erről az alapozóról. :)) Most vettem neki a másodikat (utolsó darab) a legsötétebb árnyalatot (vele ellentétben a legvilágosabb is elüt általában tőlem :D), az előző is sokáig kitartott neki. Azt mondta hogy teljesen természetes hatású, olyan mintha nem lenne rajta alapozó mégis van, ezt találta eddig a legjobbnak pedig használt többfélét is (Maybelline, Avon, Aden, Lancôme). Azt nem tudom a ráncok ellen tesz-e bármit is, az lehet csak marketing de érett bőrre mindenképp jobb lehet mint a "sima'' alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

Judiit

2012. január 3.

Kiárusításon vettem meg az utolsó darabot (creamy ivory) potom 999 Ft-ért. Nem bántam meg. Jó a színe kellemes az állaga és az illata is. Fedése közepes, bár csodát nem vártam tőle. Nálam kb 5 órát bír kifényesedés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 3.

bellavita

2012. január 2.

Az egyik legjobb alapozó, amit valaha is használtam. A nagyon világos bőrömön nem lesz maszkhatású, nem üt el a bőröm színétől. Sajnos ilyen világos árnyalatban nagyon kevés alapozót lehet kapni. Amióta az új Max Factor alapozó megjelent, ezek eltűntek a polcokról, sajnos. Nagyon szomorú vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 2.

annamemune

2011. november 18.

Ezt a krémet használom és teljesen megvagyok vele elégedve. Bár csak 4-5 órán keresztül tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Peptidek: Palmitoyl Pentapeptide-3
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A futurederm szerint az egyik leghatásosabb ma ismert peptid, mely serkenti a kollagénszintézist és a sejtközi mátrix egyéb fehérjéinek a termelődését is. Egy 2005-ös tanulmány szerint a palmitoyl pentapeptide-3 határozottan segít a finom vonalak és ráncok enyhítésében, valamint a bőr általános hidratáltságán is javít.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.