Max Factor

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: erika81, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. március 5.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Fantasztikusan matt hatás, mégis puha és hidratált érzés.

A hagyományos matt rúzsok összetevői között púder részecskéket találsz, ezek csökkentik a fényvisszaverődést, viszont felelősek a hidratáló olajok csökkentéséért is. A Velvet Matte rúzsokban nem a púdertartalmat növelték, a Colour Elixir kollekcióhoz hasonlóan finomra őrölt természetes mica részecskék felelősek a matt hatásért, amelyek szabálytalan szerkezetüknek köszönhetően elnyelik a fényt.

7árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Sissim

2021. július 6.

10 éve kb minden nap viselek rúzst, szóval elég sokfélét kipróbáltam már, és elég nagy gyűjteményem van. Vannak olcsók és drágák vegyesen, szóval semmi nevetséges sznobizmus, de ez a rúzs.. jajj. Bármelyik essence rúzs lekörözi.

Egy élénkpirosat vettem leárazva, az itteni véleményeket olvasva.
Alig fed, a pigmentáltsága jóindulattal is max középszerű, nem matt, fénylik, és a tartóssága pocsék. Csúszkál, kenődik, borzasztó.
10 év gyakorlattal is kellemetlennek és macerásnak éreztem.
Tökre örülök, hogy van akinek bejön, nekem elég rossz élmény volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 6.

Egy élénkpirosat vettem leárazva, az itteni véleményeket olvasva.
10 év gyakorlattal is kellemetlennek és macerásnak éreztem.
Tökre örülök, hogy van akinek bejön, nekem elég rossz élmény volt

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon szuper matt ruzs. Akciosan vettem oket. Drogeriaban szerintem legjobb matt, ami nem folyekony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

floracska6

2020. november 23.

Nem szeretem ruzsozni magam mert elég erősen festem a szemem és úgy már too much lenne az összhatás. Viszont mióta (kb 2 éve) felfedeztem a Nude árnyalatát ennek a ruzsnak függő lettem. Már kB 4szer rendeltem újra, nagyon szeretem, ilyen szép Nude árnyalatú ruzsom meg nem volt. Természetesnek hat, nem rózsaszínbe hajló és nem is hulla színű. Nem annyira tartós de nem is baj legalább nem szarit. Sajnos már nem kapható sok helyen, úgy kell vadászni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 23.

vikofrivia

2020. február 19.

Azt gondoltam a MAC rúzsoknál nem találok jobbat, erre itt van ez, amit töredék áron be lehet szerezni, a nude árnyalat maga a szerelem, jól terül az ajkakon, nem szárít és egyszerűen csak csodálatos, ez az a rúzs ami után többet nincs szükségem MAC-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Liloo0828

2019. december 5.

soha nem használok rúzst de(!) ez... a nude árnyalatot rendeltem. Majdnem olyan mint a szám színe így viselhető számomra. Pont amennyi kell, imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

sarria

2019. november 8.

Teljesen átlagos, hétköznapi félmatt rúzs. Nem szárad meg teljesen, nyomot hagy egy kicsit maga után, és amit nem igazán szeretek, hogy beleül a ráncokba és közelről nem túl szép látvány. Viszont kellemes a viselete és az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 8.

zfruzsi

2019. április 8.

A Nude árnyalat van meg nekem, aminek egyrészt oda vagyok a színéért, másrészt a hatásáért. Én azért nem nevezném ezt teljesen mattnak, inkább szaténnak, de nekem így is nagyon tetszik. Nagyon kényelmes viselet és ha nem eszek/iszok, akkor elég jól tart - ha viszont igen, akkor elég könnyen kopik, bár ez a klasszikus rúzsoknál mindig benne van a pakliban. Ez sem tántorít el attól, hogy használjam, mert egyrészt szépen kopik, másrészt pedig könnyű aztán felfrissíteni, ha szükség van rá és a hatás illetve az érzet megér nekem ennyit. :) Örülök, hogy a kollekcióm része és nem fogok tőle soha megválni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. január 12.

Update: Természetesen nem maradt egyedül... A 15 Flame egy különleges, koráll-rózsaszínes árnyalat, időközben kétszer is hazajött velem. Az INCI is felkerült, amit korábban nem ismertem, ezért nem szeretnék elmenni két dolog mellett: van egy kis parfümös íze, ami számomra fölösleges, és az összetevői sem hibátlanok, ezért ma már tőlem inkább négyest érdemel.

2017. július 23. Végre egy olyan csomagolás, ami biztosítja, hogy előttünk senki nem nyitotta még ki a kiválasztott rúzst! (+1*) Sőt, eszköz nélkül garantáltan ki sem nyitható. A rúzs maga is egy matt házba lett csomagolva, ami a tervezőt dicséri. De menjünk egy kicsit beljebb... A 05 Nude árnyalatot választottam, ami évszaktól és alkalomtól is függetlenül jól viselhető. Nem szárít, egyenletesen fed, és elég tartós is. A színek pedig kellően pigmentáltak, pompásak, nagy a kísértés, hogy ne csak egy darab kerüljön a kosarunkba. Drogériás viszonylatban valóban kiemelkedő az MF rúzsok minősége, ezért minden csillagot megkaphat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 12.

agen

2018. július 10.

Eddig a Mac matt rúzsait használtam, prep prime ajakbázissal, de nekem mindenhogyan szaritanak. És akkor nyaralás előtt beújítottam egy nyári színnel ebből..bocs Mac, úgy megcsaltalak, hogy szerelmes is lettem. Ez a rúzs tényleg nem szárít!!! Semmivel nem kopik le hamarabb mint a Mac és végig hidratált maradt a szám. Jöhet a többi szín :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 10.

kisRebbi

2018. június 28.

Nagyon szeretem, ez az egyetlen matt rúzs, ami nem szárít és krémes. Az ára kicsit magas, de szerencsére akciósan vettem meg. Összességében: ha matt rúzst szeretnél venni, akkor ebbe fektess be egy picivel többet, ne egy olcsóbba . nem fogod megbánni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Ethylhexyl Hydroxystearate, Acetylated Lanolin, Paraffin, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetyl Lactate, Cetyl Alcohol, Squalane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrogenated Vegetable Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Emulgeálószerek: Acetylated Lanolin, Cetyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 77499, CI 45410, CI 42090
Tartósítószerek: Propylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Piros.