Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. január 1.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   drogériák

• Finomra őrölt, márványos kivitelben
  • Többtónusú pigmentjei igazodnak a bőrszínhez
  • Formulájának köszönhetően tetszés szerint építhető
  • Könnyen eldolgozható, nem maradnak utána éles vonalak

6 árnyalatban kapható

Ár: 1500 , Eladó: skin
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

Erika80

2020. június 28.

Már jóideje birtoklom ezt a pirosítót a Lavish Mauve árnyalatban. Nagyon könnyed, nem erős pigmentáltságú, szépen építhető, highlighteres pirosító. Én azért szeretem, mert nem lehet oly könnyen túltolni. Mondjuk a fényesítő hatása miatt nem is érdemes, főképp aki inkább preferálja a matt vagy a még egészségesen fénylő hatást, mint a csillogást. Még egy plusz pont a számlájára, hogy nincs tele csillámporral, csak szép fényt nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

marcha

2020. június 2.

Egyezer forintért vettem a DM-ben, ott szomorkodott a leértékelt állványon, nem hagyhattam ott még akkor sem, ha az egyetlen árnyalat, amiből még volt, ránézésre nem az én színem. Magas minőségű, nem porzik, szépen építhető, és egészséges színt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

Odriuss

2020. április 24.

Jól fed, sokáig fent marad, nem pereg le a festék és elég intenzív színt lehet az arcra varázsolni. Szerettem, de az ára miatt nem vettem újra, illetve váltottam a krémpirosítókra, nekem azok jobban megmaradnak a szárazabb arcbőrömön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Legadema

2019. november 12.

A sok jó vélemény miatt, gondoltam beszerzem, mivel egyébként is kifogtam egy hatalmas akciót.
Lavish Mauve árnyalat lett az enyém, ami szerintem egy hideg visszafogott,mályvás szin, de lehet épiteni is.
Ilyen szép szinű pirositót egyébként nem könnyű találni. Nem kelt poros hatást, hanem szépen beleolvad a bőrbe.
Nagyon tetszik ez a márványos hatás, emlékeztet az Hourglass pirositóira.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Nagyon tetszik ez a márványos hatás, emlékeztet az Hourglass pirositóira.

orchidea8627

2019. október 26.

Szuper pirosító, gyönyörű természetes bőrfénnyel, anélkül hogy csillámos lenne.
Nagyon szeretem, viszont sajnálattal vettem észre hogy a kedvenc világos mályvás-nude színemet megszüntették. :(
Ennek ellenére remek formula, kiemelkedően jó a drogériás viszonylatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

Szuper pirosító, gyönyörű természetes bőrfénnyel, anélkül hogy csillámos lenne.
Ennek ellenére remek formula, kiemelkedően jó a drogériás viszonylatban.

Terkabarka

2019. október 16.

Seductive pink árnyalatban vettem a Glamour napokon.
Meglepően jó pirosító! Ez a szín nem túl pigmentált, de ez egy pirosító esetében előny. Gyönyörűen építhető és nagyon szép, természetes végeredményt ad.
Ami még plusz pont, hogy egyáltalán nem emeli ki a pórusokat, sőt, ahol használom, egyenletesebbnek, bababőrnek tűnik a bőröm.
Egy ideje már hajlok a high end termékek felé, mert rengetegszer tapasztaltam, hogy nem véletlenül kerülnek többe, általában színben és minőségben is verik a drogériásat, de ebben az esetben ez a termék sok high end terméket maga mögé utasít. Nagyon kellemes csalódás volt, imádat van

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Seductive pink árnyalatban vettem a Glamour napokon.

valkayszaszi

2019. augusztus 8.

a nude mauve-ot vettem meg leárazva a dm-ben! valami fantasztikus, fényes, üde, visszafogott, természetes. imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Nyuszacs

2019. július 8.

A nude mauve árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Imádom a színét, szépen építhető, fényes-highlighteres de nem gagyi csillogó. Klassz cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

ZANNAH

2019. május 21.

A Gorgeous berries árnyalata van meg nagyon szép , üde friss lesz tőle az arcom . A legjobb pirosító árnyalat, amit valaha próbáltam. Tartós, szépen, egyenletesen terül az arcon. Szuper kis darab .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 21.

emeseee6

2019. május 3.

Az alluring rose van meg. Szeretem, kellemes barnás szín,tartós. Viszont azért rajtam építgetni kell. 4et megérdemel,jobb mint az átlag drogériás pirosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.