Max Factor

Ár:   4399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2019. január 1.

Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   drogériák

• Finomra őrölt, márványos kivitelben
  • Többtónusú pigmentjei igazodnak a bőrszínhez
  • Formulájának köszönhetően tetszés szerint építhető
  • Könnyen eldolgozható, nem maradnak utána éles vonalak

6 árnyalatban kapható

Ár: 2900 Ft , Eladó: koboldmaki
Állapot: Keveset használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel Budapesten.
Lora

2019. január 1.

A Nude Mauve árnyalat tulajdonosa vagyok.
Teljes mértékben elégedett vagyok vele, lassan fogy, jó sokáig elég lesz. Tartós, egy egész munkanapot szépen bír rajtam. A szín egyáltalán nem tolakodó, a hullafehér bőrömön gyönyörűen építhető. Bátran ajánlom ha szép, visszafogott pirosítóra vágytok.
A kuponos napokon be fogok szerezni valószínűleg egy másik árnyalatot is.

Lora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

A Nude Mauve árnyalat tulajdonosa vagyok.
A kuponos napokon be fogok szerezni valószínűleg egy másik árnyalatot is.

vikocca

2018. december 21.

Imádoom!
Szatény fényű, hosszantartó. Emellé már nem feltétlen kell highlighter.
A nude mauve árnyalat van meg, de további két árnyalatot is beakarok szerezni.
A drága húzós. Glamour vagy Joy napokon érdemes beszerezni.

vikocca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Imádoom!
Szatény fényű, hosszantartó. Emellé már nem feltétlen kell highlighter.
A nude mauve árnyalat van meg, de további két árnyalatot is beakarok szerezni.
A drága húzós. Glamour vagy Joy napokon érdemes beszerezni.

Fruzsi

2018. július 6.

Egy kicsit csalódtam benne, de összességében tetszik. A lavish mauve árnyalatot használom és egyszerűen tökéletes a színe. Soha egyik pirosító sem illett ennyire hozzám. Viszont nem elég pigmentált, nagyon sokáig kellett építgetnem. Talán az egyetlen max factor termék, ami nem annyira tartós, napközben újra kell jenegetni. Ezeket figyelembe véve nem éri meg az árát. De a színe miatt beleszerettem.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 9.

Először is kezdem azzal, hogy a termék állványáról nem lehet megfejteni, hogy a minták melyik árnyalatokra vonatkoznak, csak akkor, ha alulról nyakkitekerve megküzdünk az információért. Persze az alsó sornál még így sem leszünk sikeresek, mert ott már esélyünk sincs a megfejtésre... Miért is nincs feliratozva a mintákat tartó műanyag??? Másodszor: a szemünk kiguvadhat, a bolti fényben annyira nem látszik a valós árnyalat! Ráadásul egyes árnyalatok arany színű pigmenteket is tartalmaznak, és ha nem ilyet szeretnénk, akkor több percet is igénybe vesz, mire a kosarunkba kerülhet végre a kiválasztott pirosító. Mivel az egyes árnyalatok között nincs is olyan nagy eltérés, így reménykedhetünk, hogy nem nyúlunk mellé.
A nehézségek leküzdése után a 15 Seductive Pink és 10 Nude Mauve árnyalatokat választottam, a G kuponos napon, féláron. Mindkettő csillámoktól mentes, a Seductive pink picit élénkebb és rózsaszínesebb, a Nude Mauve pedig kicsit bronzosító hatású, enyhe bőrfénnyel.
MIndkettővel elégedett vagyok, diszkrét és egészséges, üde hatást eredményeznek.
A bolti béna prezentálást nem veszem figyelembe az értékelésnél, szerencsém volt a két árnyalattal, nem kérdés, jár az öt csillag.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 9.

2018. május 25.

Glamour napokon vettem féláron. Az a reális ára. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Glamour napokon vettem féláron. Az a reális ára. Szeretem.

Kremcica

2018. április 24.

Éppen rendes pirosító híján voltam amikor jöttek a glamour-napok így kedvezményes áron ezt választottam Seductive pink árnyalatban. Pigmentált, de nem túlzottan hogy egy ecsetvonással bohóccá változtasson. Ellenben építhető, nagyon finom állaga van. Tartós is és 36 hónap a szavideje. Nekem ez fontos hogy nem kell kidobni egy év után, mert a gyártó csak ennyi idő szánt neki (pl mint a MuR pirosítónál). Egyedül a normál árával nem vagyok kibékülve, 4400 Ft (mert hogy már drágább mint ahogy itt a km-en feltüntetett) egy drogériás pirosítóért szerintem sok.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

liliomszirom

2018. április 24.

Féláron sikerült hozzájutnom a Glamour napok keretében, és nagy kedvencem lett két hét alatt. Szép a színe, jó az állaga és tartós.

liliomszirom

PAncsi79

2018. március 29.

A sok pozitív hatására próbáltam ki én is, és valóban, igazuk van!
Nagyon finom állagú, jól pigmentált termék. A Nude Mauve után a Seductive pink-et is beszereztem, mindegyikkel abszolút elégedett vagyok.
Az ára elég borsos, érdemes megvárni a kuponos napokat és féláron megvásárolni - én is tervezem már egy új szín beszerzését.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

A sok pozitív hatására próbáltam ki én is, és valóban, igazuk van!

Anheszenamon

2018. március 29.

Valamelyik Glamour napokon szereztem be a Gorgeous berries árnyalatot, ami meseszép. Féláron nekem megérte, mert elég tartós az arcomon, nem tűnik el 2 óra múlva, csodálatos a színe, és nagyon pigmentált is. Elég csak épp hozzáérinteni az ecsetet, vigyázni kell vele, mert könnyen bohóc arc lehet a vége. Nálam nem fogy gyorsan mert elég sok pirosítóm van, de nagyon gyakran nyúlok ezért. Biztosan újraveszem ha elfogy, sőt más színeket is szívesen kipróbálnék belőle, de csakis kuponos napokon fogok lecsapni rá, mert teljesen áron kicsit borsos az ára, ahhoz képest, hogy drogériás termék. Ennek ellenére tényleg nagyon jó kis cucc.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

laanyka

2018. március 21.

Akciósan vettem, 4000 ftot sokalltam érte, pedig már régóta kerülgettem. Ma 2100 Ftért sikerült beszereznem az egyik dmben és gyorsan le is csaptam rá. Iszonyatosan pigmentált, úgyhogy épphogy csak egy picit kell felvenni az ecsettel. Pont a pigmentáltsága miatt nekem kicsit nehéz vele dolgozni, de nagyon gyönyörű ez a szín. Ilyen bogyószín (talán éppen az amelyik a képen is latható), csodálatos, nagy hiányzója volt már a make up kollekciómnak.

laanyka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.