Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: missvirtual, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Könnyű, természetes, rendkívül finomra őrölt porból készül, amely könnyedén színez és kontúroz. Szemhéjpúderként és szemkontúrként egyaránt használható.

Ár: 1000 , Eladó: NAPO
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Budapest,Óbuda,3. ker., fizetés: Csak személyesen vehető át,itt nálam,cím és időpont miatt kérlek hívj!

Makk Zsuzsó

2018. január 9.

A Modernist pink árnyalatot használom highlighternek. Szép, visszafogott fényt ad az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Mariann88

2014. december 7.

Az 58-as Earth Stone árnyalat van meg, amit ajándékba kaptam, de az én hideg kék szememhez ez az árnyalat abszolút nem illik, és nem is tudom sminkben sem elképzelni. De ahogy az árnyalatot megláttam az jutott eszembe, hogy pirosítóként/bronzsítóként milyen jól ki lehetne vele emelni az arccsontot. Kipróbáltam és így nagyon tetszik. 5*-ra értékelem mert szép a színe és tartós is, csak az én színeimhez nem illik, de ez nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

sofie_sz

2014. április 5.

Újsághoz adtak egy fehér színűt, nagyon szép, de alig látszik, szemzugba ideális. Vagy highlighternek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

Ingi

2014. március 21.

2 árnyalat van meg: 107 Burnt Bark, imádom! Nagyon selymes, krémes, intenzív sötétbarna. A másik a 108 Inca Bronze, ezt még nem igazán használtam, de hasonló jókat tudok elmondani róla, szép intenzív bronzos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

wishes

2014. január 3.

A Fervent Ivory árnyalat van meg, de bár ne lenne. Porzik, szinte lehetetlen színt kicsikarni belőle és még hamar el is tűnik a szemhéjról.. az utóbbi lehet nem is hátrány, mert nem valami szép a finise :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 3.

Lexiiii

2013. november 3.

Fekete árnyalban van meg, ami inkább szürkés, grafitos. Az alsó szemhélyra szoktam használni, de porzik mint az országút, és ha beleporzik a szemembe csípi. Van ennél ezerszer jobb olcsóbban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

hiperter

2013. október 4.

108 Bronze aranybarna és 131 Ultra aqua türkiz árnyalatok vannak meg. szeretem mindkettőt, könnyű felvinni, szép selyemfényű, intenzív színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

Natalka

2013. március 21.

Egy türkiz árnyalatom volt, gyönyörű szín. Viszont nem volt tartós egyáltalán, összecsomósodott a szemhéjon. Elajándékoztam a húgomnak, neki jobban bejött. Biztosan nem venném újra, főleg nem ennyiért.
De az az árnyalat olyan szép volt, h ezért 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

De az az árnyalat olyan szép volt, h ezért 3-as.

jibjab

2013. március 20.

Nekem a burnt bark árnyalat volt a kedvencem. Évekig használtam, de nem találom sehol. Nagyon krémes volt és imádtam a színét. Clarinsben találtam hasonlót, de a Max Factor szebb szín volt és jobb állagú. Lehet még valahol kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

orban.klaudia

2012. szeptember 10.

3 darab van belőle, de szerintem nagyon túl van árazva. Tetszenek, de nem túl erősen pigmentáltak, és ilyesmi minőségben, színekben szerintem sokkal olcsóbban is meg lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Trimethylsiloxysilicate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Lecithin
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Ethylparaben, Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Ethylparaben, Methylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.