Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

audreycoca

2015. december 17.

Életem első korrektora volt. Akciósan vettem pár száz forintért és szavatosság ide vagy oda, évekig használtam és semmi probléma nem volt vele. Picit talán tényleg keményebb volt más korrektorokhoz képest, de szép volt a fedése és nekem a tartósságával sem volt problémám. Szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

AndreaKiss

2015. július 4.

Én bőrhibákra, pattanásokra használom, oda nagyon bevált. Szépen fed, jó a színválaszték és úgy vettem észre, hogy tartós is. Az egyetlen megatívum, hogy szerintem lehetne krémesebb, úgy könnyebben lehetne vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

kismadár

2014. május 19.

Alapvetően nem szeretem a púderes illatokat, mert öregesnek, "nagyisnak" érzem őket, de ennek a korrektornak valamiért nagyon tetszik az illata! Van benne valami sikk! Pedig púderes, parfümös elég rendesen, de valamiért nem zavar, sőt.. szeretem. :) De hogy a funkciójáról is beszéljek: tényleg nagyon jól fed, természetes hatást kelt, nem mászik el, jól lehet vele dolgozni. Nekem a natural szín van meg, ami most még egy picit sötét, így az ikonikus Miss Sporty korrektorral keverve használom, de nyáron önmagában tökéletesen meg fogja állni a helyét. Kár, hogy már kifutó vagy kifutott termék, nehéz hozzájutni, pedig rettentően jó kis cucc! Az árát maximálisan megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Lino

2013. július 4.

Nagyon jó korrektor. Szépen elfedi a bőrhibákat és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Nagyon jó korrektor. Szépen elfedi a bőrhibákat és tartós.

veronika.gyongyosi

2013. április 20.

én nagyon szeretem és 500 ft nagyon megéri. fantasztikusan eltünteti a börhibákat.EZ VALAMI VARÁZSSZER :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

mogyizsuzsi650304

Korcsoport: >54
2013. március 10.

Az egyik legjobb korrektor amit valaha használtam. Szépen eltünteti a szem alatti karikákat, szemhéjamra is szoktam belőle kenni. Látványosabb bőrhibákra, pl pigmentfolt, vagy hajszálerek is kiváló. Én a halványabb ivory árnyalatát használom, de van sötétebb is. Lehet kapni bármely drogériában ahol MAX FACTOR állvány van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 10.

lilla93

2012. július 19.

Olyan régen vásároltam, hogy már idejét sem tudom, körülbelül 3 éve és még mindig meg van. Tudom nem egészséges, de nem bírtam kidobni, mert fantasztikus és még mindig van belőle. Én anno a Rossmannban vásároltam akciósan 500 forintért, szóval gondolom 1000 forint körül lehet a teljes ára. Az egyetlen bajom vele, hogy mivel nyár van és barnább a bőröm sajnos most nem tudom használni, de egyébként ősz-tavaszra nagyon jó, egy leheletnyi púderrel a tetején nagyon természetes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Victória

2012. március 31.

Ez jó szem alatti karikákra is?:) még nemhasználtam ilyet de szeretnék,mivel a miss sporty korrektoral nemnagyon vagyok megelégedve :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

gwendolen

2011. november 26.

Elhasználtam egyet és elégedett voltam vele. Végülis ez a legtöbb, amit el lehet mondani róla, nem? ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 26.

guccigirl

2011. szeptember 21.

Nagyon szeretem ezt a korrektort, mert végre valami, amit nem csak 2 árnyalatban forgalmaznak... Jól használható a szem alatti karikákra, de a bőrhibákkal is megbirkózik. Én magával a stifttel pöttyözgetek az arcomra, majd a kis pöttyöket apró, ütögető mozdulatokkal dolgozom el. Még nem tapasztaltam, hogy ezzel a módszerrel feltéve esetleg megült volna a kis ráncokban. Az illata elég erős, púderes, de az arcon ez már nem érződik. Sokáig elég, a minősége nem romlik az idő múlásával. Mivel én nem szeretem a kis tégelyes, ecsettel felvihető korrektorokat, az ecsetesek pedig nem váltak be, így egyelőre ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Emolliensek: Coco-Caprylate / Caprate, Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Ultramarines
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.