Max Factor

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sassygirl, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 24.

Lelőhely:   drogériák, online

A Max Factor első bambusz kivonatot tartalmazó szempillaspirálja látványosan megújítja szempilláidat, mindössze 4 hét alatt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Giside

2023. február 10.

Nem irritálja a szemem, nem pereg és viszonylag könnyű felvinni. Hosszú idő óta ez az első olyan drogerias szempillaspirálom, ami nem effektíve érzékeny szemre van kifejlesztve mégis hozza amit kell. Szépen ívelt, hosszabbít és dúsít is. 3 rétegben felvíve nagyon szép göndör hatása van
Update de irritálja a szemem jó pár óra viselés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 10.

Update de irritálja a szemem jó pár óra viselés után.

Barbara2021

2023. január 14.

Szerintem ez egy tök jó spirál, de igényli az alapozást. Meg akartam rendelni mellé, de két feketét kaptam. Ezért most a 2000kaloriet használom alapozónak, amivel évekig elégedett voltam, de most már valahogy kevés. Valószínűleg a szempillaim is a korral rövidultek, meg már mindenkinek muszempillaja van, a spiralozas már nem látványos. Ezzel a kettővel viszont osszessegeben nagyon jó eredményt kaptam, sokkal látványosabbak a szempillaim.

Update:most már használom egy ideje és szerintem szebbek/hosszabbak a pillaim. Úgyhogy valamit segít is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 14.

HNReni

2022. július 19.

kb. másfél hét után nagyon szép, dús és hosszú szempillákat lehet vele festeni. Minimálisan pereg csak a nap végére. Amióta ezt használom tényleg több és erősebb szempillám lett, akciósan vagy kuponnal biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 19.

slyrena

2021. szeptember 6.

Először csak a spirált próbáltam, primer nem vettem. A spirál meg sem moccan még egy buli utáni ottalvást követően is csodásan fenn maradt, nem morzsálódik. Építeni nem lehet, de szépen szétválasztja és végig keni a kefe a pillákat. Most újra vettem és megvettem a primer is. Másik márka primerjével nem viselkedett így... A sajátjával egy csoda. Konkrétan egy laza 3d pillasort dobok fel reggelente. Maximálisan kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Asztraia

2020. november 13.

2020.11. Update:
Lash lifting hatására a pilláim eléggé íveltek lettek.
Ez önmagában nagyszerű, na de a pilláim végét nem mindegyik spirál éri el, nem mindegyik eredményez "Neked műpillád van?!" kérdést az emberektől.
Ez a spirál igen! Gyönyörűen dolgozik, minden pillámat külön választja, maximális legyező hatás, ahogy eddig is.
Rétegezés szempontjából van változás, ugyanis igencsak lehet rétegezni! Nem tudom mi változott, de eszméletlen hatást lehet vele elérni!
Így már azt mondom hogy megéri az árát!
5 csillag

2020.08:
Nagyon szépen viszi fel a festéket a pillákra, gyöngyörű légies, legyező effektust kreál. Szép mélyfekete a színe, nem csomósodik, nem pereg, könnyen lehet vele dolgozni. Én látom a spirál megújító hatását, amióta ezt használom, hosszabbak, szebbek a pilláim.
Viszont előttem hozzászólóhoz hasonlót tapasztaltam, tényleg nem lehet rétegezni, emiatt más spirálokkal együttesen használom.
Így viszont meg nagyon drága, kupon napokon érdemes belőle venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

2020.11. Update:
Lash lifting hatására a pilláim eléggé íveltek lettek.
Így már azt mondom hogy megéri az árát!
5 csillag

2020.08:
Így viszont meg nagyon drága, kupon napokon érdemes belőle venni.

Leander

2020. október 2.

Egy korrekt szempillaspirál korrekt áron. Van pár jobb, de közel van a tophoz ez is, különösen ha az ember a Lash Revival Primer spirállal együtt használja. Ami hátránya, hogy kicsit nehéz lemosni. Cserébe viszont nem kenődik, nem potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 2.

senskin

2020. augusztus 22.

Féláron vettem meg, pedig inkább High End termékeket veszek spirálban, mondom teszek egy próbát.
1. A teljes árat nem éri meg, ahhoz gyenge a teljesítménye...
2. A rövid kicsi szempilláknak abszolút kevés lesz, én megértem felvinni, felidegesített. Többször átfestettem, vártam száradjon kicsit és még tettem rá..
3. Összegezve, szépen ívelve szétválasztva már valamit csinált és ezt szépen teszi, de ott a , de az az érzés, hogy na ez a tuti termék nekem és megéri elmaradt,...
4. Aki olcsón megvenné, várja az akciót és MF rajongó akkor vegye meg, de nem ez lesz élete spirálja azt mondom. A márkának nem a legjobb terméke, de nem is rossz. Mivel nem irritál és felvitelkor gyengéd a szemhez.
Talán ennyi a pozitivuma. Aki nem keres különösebb élményt a pilláinak, annak megfelelő lehet egy napi hétköznapi viselethez. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

1. A teljes árat nem éri meg, ahhoz gyenge a teljesítménye...

pebble

2020. július 1.

Tartós: nedves, párás körülmények között sem pereg le. Szépen eloszlik a pillákon. Ami nem tetszik, hogy nem rétegezhető. Akár hányszor megyek át vele a pillámon nem lesz rajta több festék. Akinek természetesen hosszú a szempillája tökéletes, de aki szereti picit vastagabban felvinni a festéket annak nem ajánlom. A megújító hatást még nem tapasztaltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 1.

Antioxidánsok: Arginine, Tocopheryl Acetate, Caffeine, Apigenin
Hidratálók: Arginine, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Biotin

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban gyakran használt segédanyag, melyet emulgeálószerként (segíti a vizes és az olajos fázis összekeveredését) valamit felületaktív anyagként használnak.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

A kandelilla viasz egy természetes viasz, melyet Mexikóban őshonos kétféle kutyatej leveléből állítanak elő. A kandelilla viasz sárgásbarna színű, kemény, átlátszó vagy áttetsző anyag. Leginkább szilárd jellegű kozmetikumokban használt (pl. rúzs) sűrítő és emolliens anyagként. Ezen kívül a CosIng besorolása szerint még szövet összehúzó, felületi hártya képző, emulzió stabilizáló és bőrkondícionáló anyag is.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Peptidféle, mely vízzel és glicerinnel együtt alkotja az ún. SymPeptide nevű hatóanyagot, ami a Prospector információi szerint már 2 hét alatt segít vastagabbá és teltebbé tenni a szempillákat és a szemöldököt, a hatóanyag gyártójának tesztjei szerint pedig 6 hét napi kétszeri használat után 72%-os növekedést lehet elérni.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.