Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2020. december 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Bőrtípus:   Normál

• tökéletesen elfedi a hibákat és hibátlan megjelenést ad az arcbőrnek
  • krémes textúrája könnyen szétkenhető és természetesen egybeolvad az arcbőrrel
  • hosszantartó tartású és dörzsöléssel, valamint érintéssel szemben ellenálló
  • bársonyos, matt hatást kölcsönöz az arcnak

9 árnyalatban kapható

🟤 Alapozó csomag
Ár: 8000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: leírásban, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: átutalás / készpénz

Puffancs

2022. december 19.

Jó, viszonylag tartós fedés: 24-30 órát is kibír fent (kórházi ügyelet). Plusz pont az extra világos árnyalatokért! Fair-t használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 19.

Timi01

2022. július 18.

Közepes fedésű alapozó, ami nem ül bele a ráncokba, krémes, könnyen kenhető formulája van. Viszont oxidálódik és a nap végére eltűnik az arcomról. Mindezt primerrel. Ügyes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 18.

Diaaa

2021. október 17.

Volt egy max factor alapozóm, hasonló volt a csomagolása, csak szélesebb és alacsonyabb volt. Megláttam ezt kiárusítva, gondoltam egy próbát megér. A fedése 0. Nemhogy eredeti áron, fél áron is pénzkidobás. Első benyomásra még nem is mondtam hogy annyira rossz lenne, de amikor egy jóval olcsóbbhoz hasonlítottam, borzalom... Kiemeli a hibákat, folyik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 17.

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Legjobb alapozó amit valaha használtam. Akciósan sikerült megvennem, a natural bronze 109 árnyalatot. Gyönyörű szín, könnyen felvihető, nem mozdul el egész nap tart, csupa jót tudok róla mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

szonja0221

2021. július 15.

Nagyon kedvelem ezt az terméket, könnyű a felvitele, nem csomósodik. Az adagolója praktikus, nem pumpás mint sok más alapozónál, csak annyit nyomok ki, amennyi éppen kell, így nem nincs pazarlás. Egyszerű műanyagban van, nem üvegben, ezért eddig ezt az alapozót találtam a legpraktikusabbnak utazásokhoz. Könnyű és nem törékeny. A kombinált bőrömön egész sokáig matt marad. Fedését közepesnek mondanám, inkább hétköznapokra használom, de akinek nem problémás a bőre, ez az termék tökéletes lehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 15.

mafalda

2021. június 12.

Szerintem szép fedése van, nem vagyok egy nagy sminkelő típus, de kell a pattik meg a szeplők miatt. Átlagembernek tökéletes, meg ugye én nem próbáltam luxus márkákat lehet akkor más lenne a viszonyítási alap.😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Skyline.r34

2021. március 5.

Nagyon örültem amikor megvettem ugyanis a márkának a korrektora a kedvencem és gondoltam hogy akkor veszek hozzá egy alapozót is, a 101-es árnyalatot vettem meg a drogériában és az első felvitelnél elszörnyülködtem: Kiváltak belőle nem is olyan aprónak mondható fehér golyócskák amiket ecsettel sem lehet normálisan leseperni az eldolgozott alapozóról.Rengeteg márkájú,fajtájú alapozót próbáltam de ilyennel még sosem találkoztam.Mellesleg nem tudom, hogy ebből fakadóan-e de nem szép a finish-e valahogy nem lehet szépen eloszlatni ecsettel sem igazán,szivaccsal meg képtelenség.Nem tartós ez az egyik legnagyobb csalódásom,sminkek terén.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Agnes91P

2020. július 26.

Hétköznapokra nem használok alapozót, csak alkalmakra, és azok után is pakolásoznom kell, hogy "jobban legyen" a bőröm. Viszont vannak alkalmak, amikre kell egy szép smink, így azért mindig van itthon alapozó is. Drogériás viszonylatban meglepően kevés van, ami nem sárgás, így esett a választásom erre az alapozóra 100 Fair árnyalatban. Ami nekem kell, azt hozza, nem maszkos, nem emeli ki a száraz részeket, egy természetes megjelenést tudok vele elérni. Elképzelhető, hogy a mindennapos használóknak nem válik annyira be, de nekem arra az évi pár alkalomra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

opal

2020. június 5.

Nekem nem igazán vált be. Alacsony közepes fedése van, amivel nekem nincs bajom, nem szeretem a vastag fedést. Viszont rajtam oxidálódott a színe, és tartós sem volt, hiába púdereztem le, mindig elmászkált. Ráadásul apró, kinyomhatatlan kis pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 5.

Alsace

2020. április 3.

Én az évek alatt 3x vettem újra mindig a legvilágosabb árnyalatban. Akciósan vettem a következő tubust, de csak most jutottam el a kipróbálásáig, mert közben vettem két olyan másik alapozót ami szuperül működött, el is feledkeztem erről. Hát nem tudom az én hiányosságom, hogy az elmúlt egy évben kezdtem el jobban odafigyelni miket veszek meg és kiművelni magam a sminkelés világában. Ez az alapozó (101 ivory beige) borzalom, nem is tudom, eddig hogy nem tűnt fel. (igaz a fürdőben sminkeltem, ott minden eredmény szódával elmegy, de napfényben egy liter vodkával se venné be se a gyomrom se aki rám néz) Csúnyán oxidálódik, narancsos lesz, ami kiváltképp előnyös ha a répafej versenyre készülök és még ráadásul foltos is, pedig beautyblenderrel vittem fel és nem a szokásos nyomi sminkszivaccsal. Nem is tudom, hogy tudtam háromszor is újravenni, kidobni sajnálom, mert tele van, elbohóckodok vele a karanténban, a tükröket meg letakarom addig is.

A fedéséről nem tudok érdemben nyilatkozni, szerencsés vagyok, ritkán vannak pattanásaim, durva bőrhibám nincs, de ez az alapozó mintha jobban kiemelte volna azt a keveset is és annyi púdert kellett rá felvinnem, hogy ennyi erővel belenyomhattam volna a fejem valami kellemes, finomszemcsés óceáni homokba a parton.

Egy biztos, soha többé nem veszem újra, talán aki nem hófehérke annak jó lehet, és talán a foltosság is az én bénaságom (bár más alapozóknál nem volt ilyen problémám) de én se tudom jó szívvel ajánlani az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

Methylparaben i I ta I par 0 0

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

Tiszta, színtelen, sárgás folyadék, gyenge jellegzetes szaggal. Segíti a stabil emulziók képzését társemulgeálószerek nélkül. Kiváló szilikon-emulgeálószer, amely segíti a víz és a szilikonolajok kellemes keveredését, péládul alapozókban.