Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

Ár: 2000 ft , Eladó: szabrinka
Állapot: Nem hasznàlt!, Helyszín: Budapest X.ker, fizetés: Posta,szemelyes atvetel
Ár: 2000 Ft + posta , Eladó: palotaizs
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés banki utalással, utána posta/foxpost

opal

2020. június 5.

Nekem nem igazán vált be. Alacsony közepes fedése van, amivel nekem nincs bajom, nem szeretem a vastag fedést. Viszont rajtam oxidálódott a színe, és tartós sem volt, hiába púdereztem le, mindig elmászkált. Ráadásul apró, kinyomhatatlan kis pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Alsace

2020. április 3.

Én az évek alatt 3x vettem újra mindig a legvilágosabb árnyalatban. Akciósan vettem a következő tubust, de csak most jutottam el a kipróbálásáig, mert közben vettem két olyan másik alapozót ami szuperül működött, el is feledkeztem erről. Hát nem tudom az én hiányosságom, hogy az elmúlt egy évben kezdtem el jobban odafigyelni miket veszek meg és kiművelni magam a sminkelés világában. Ez az alapozó (101 ivory beige) borzalom, nem is tudom, eddig hogy nem tűnt fel. (igaz a fürdőben sminkeltem, ott minden eredmény szódával elmegy, de napfényben egy liter vodkával se venné be se a gyomrom se aki rám néz) Csúnyán oxidálódik, narancsos lesz, ami kiváltképp előnyös ha a répafej versenyre készülök és még ráadásul foltos is, pedig beautyblenderrel vittem fel és nem a szokásos nyomi sminkszivaccsal. Nem is tudom, hogy tudtam háromszor is újravenni, kidobni sajnálom, mert tele van, elbohóckodok vele a karanténban, a tükröket meg letakarom addig is.

A fedéséről nem tudok érdemben nyilatkozni, szerencsés vagyok, ritkán vannak pattanásaim, durva bőrhibám nincs, de ez az alapozó mintha jobban kiemelte volna azt a keveset is és annyi púdert kellett rá felvinnem, hogy ennyi erővel belenyomhattam volna a fejem valami kellemes, finomszemcsés óceáni homokba a parton.

Egy biztos, soha többé nem veszem újra, talán aki nem hófehérke annak jó lehet, és talán a foltosság is az én bénaságom (bár más alapozóknál nem volt ilyen problémám) de én se tudom jó szívvel ajánlani az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

nyuszika39

2020. január 6.

Ennyi pénzért sajnos pénzkidobás szerintem....egy óra után elmászik, átfénylik, eltűnik az arcról...évekig használtam ezt mert nem találtam jobbat, sajnos napközben többször is rá kellett púderezni, nem szerettem...arról nem is beszélve, hogy a legsötétebb szín is világos nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

axandra06

2020. január 3.

Már az új csomagolásút sikerült megvennem. Egy rétegben is szépen fed, de én duplázni szoktam az erősebb fedésért. Nagyon szép és természetes a végeredménye! Könnyű eldolgozni vizes szivaccsal. Egy picit mindig aláhidratálok, hogy ne legyen alatta nagyon száraz a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Update: Vannak ennél jobb termékek is, de nekem sikerült megtalálnom a tökéletes színt ebben az alapozóban. 106 natural beige. Nem sárga, nem rózsaszín, nem narancs, tényleg natural! A tartóssága, reggel felkenve max délutánig marad. Nem okoz pattanást, nem érzem nehéznek. Ha erősebb és tartósabb fedést akarok, akkor az estée lauder double wear alapozójával keverve viszem fel (a DW magában nekem túl száraz, viszont tartós), jól működnek együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

roszy

2019. október 14.

Könnyen fel lehet vinni, egyszerűen eldolgozható, akár ecset nélkül is. Viszonylag sokat kell felvinni, hogy mindenhova egyenletesen jusson. A fedésével sem vagyok teljesen megelégedve. Inkább hasonlít egy BB krémre, mint egy jól fedő alapozóra. Kisebb bőrhibák elfedésére alkalmas csak, pattanásosabb bőrre nem ajánlom. Ha valaki egy könnyed alapozót keres, ami a kisebb hibákra tökéletes, de mellette egy könnyedd alapozóra vágyik, akkor ez az egyik legjobb választás. Inkább világos bőrűeknek ajánlom, a barnásabb/kreolosabb bőrre nem igazán láttam megfelelőt a színpalettán.
Mindent összevetve egy tartósabb BB krém, mintsem egy tökéletesen fedő alapozó. Könnyed, tartós, nincs "maszk" hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

flobianti

2019. szeptember 14.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Féláron vásárolom meg mindig. Nekem tökéletesen fed, könnyen el el lehet kenni. Talán egyetlen hátránya van,hogy amikor fogyóban van, kicsit nehezebben lehet elővarázsolni a krémet.
Megtaláltam, időközben a megoldást erre is: használat előtt kicsit meg kell rázni! :-) Nekem továbbra is number one! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 14.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Már nagyon régóta használom, kiválóan lehet vele dolgozni, szépen kenhető, jól fed, nem szárad be és nem romlik az állaga hónapok alatt sem.
Azért csak 4 csillag, mert fénylek, de eddig még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Azért csak 4 csillag, mert fénylek, de eddig még nem találtam jobbat.

anita33

2019. május 11.

Folyékony az állaga és jól eldolgozható. De akinek nagyobb bőrhibái vannak az ne ezt az alapozót válassza. További problémám a nem túl erős fedés mellett, hogy sokat kell felvinni belőle... Valószínü, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 24.

Érdekes... Amikor valamiről elsőre ez jut az eszembe, az nem szokott túl jól végződni. Ez az alapozó inkább olyan, mint egy színezett valami, az állaga nagyon híg. Nyárra és tökéletes bőrre jó választás lehet, mivel nagyon vékony réteget képez az arcon. Aki az alapozójától viszont ennél több fedést vár, az inkább mást válasszon.
Előnye, hogy szépen eloszlatható és utazóbarát a kiszerelése.
Olyan kis nyárra való semmiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 24.

Előnye, hogy szépen eloszlatható és utazóbarát a kiszerelése.
Olyan kis nyárra való semmiség.

Bettii98

2019. január 25.

Tartósság: 0
Fedés: 0, sok kell belőle,hogy látszódjon valami, de akkor is színt ad az arcnak és a pattanásokat meg a pirosságot egyáltalán nem fedi el.
104 warm almond árnyalat van meg nekem.
Kifényesedik, konkrétan disco gömb az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Tartósság: 0
104 warm almond árnyalat van meg nekem.
Kifényesedik, konkrétan disco gömb az arcom.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.