Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

Ár: 1000,-Ft , Eladó: jucma83
Állapot: 1x használt, Helyszín: Eger, fizetés: Személyesátvét, posta, stb.
Ár: 1000 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
flobianti

2019. szeptember 14.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Féláron vásárolom meg mindig. Nekem tökéletesen fed, könnyen el el lehet kenni. Talán egyetlen hátránya van,hogy amikor fogyóban van, kicsit nehezebben lehet elővarázsolni a krémet.
Megtaláltam, időközben a megoldást erre is: használat előtt kicsit meg kell rázni! :-) Nekem továbbra is number one! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 14.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Már nagyon régóta használom, kiválóan lehet vele dolgozni, szépen kenhető, jól fed, nem szárad be és nem romlik az állaga hónapok alatt sem.
Azért csak 4 csillag, mert fénylek, de eddig még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Azért csak 4 csillag, mert fénylek, de eddig még nem találtam jobbat.

anita33

2019. május 11.

Folyékony az állaga és jól eldolgozható. De akinek nagyobb bőrhibái vannak az ne ezt az alapozót válassza. További problémám a nem túl erős fedés mellett, hogy sokat kell felvinni belőle... Valószínü, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 24.

Érdekes... Amikor valamiről elsőre ez jut az eszembe, az nem szokott túl jól végződni. Ez az alapozó inkább olyan, mint egy színezett valami, az állaga nagyon híg. Nyárra és tökéletes bőrre jó választás lehet, mivel nagyon vékony réteget képez az arcon. Aki az alapozójától viszont ennél több fedést vár, az inkább mást válasszon.
Előnye, hogy szépen eloszlatható és utazóbarát a kiszerelése.
Olyan kis nyárra való semmiség.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 24.

Előnye, hogy szépen eloszlatható és utazóbarát a kiszerelése.
Olyan kis nyárra való semmiség.

Bettii98

2019. január 25.

Tartósság: 0
Fedés: 0, sok kell belőle,hogy látszódjon valami, de akkor is színt ad az arcnak és a pattanásokat meg a pirosságot egyáltalán nem fedi el.
104 warm almond árnyalat van meg nekem.
Kifényesedik, konkrétan disco gömb az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Tartósság: 0
104 warm almond árnyalat van meg nekem.
Kifényesedik, konkrétan disco gömb az arcom.

csokiseszter

2019. január 21.

Kuponnal megéri. Az egyik legjobb alapozó volt, de szerintem megváltoztatták az összetevőket, kevésbé fed. Vagy a bőröm változott? Hm. Színpadra használom, de rengeteg púderrel is hamar átfénylik. Azért még mindig az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

danyadi77

2018. december 28.

Drogériás viszonylatban meglepően jól teljesít. Az ára kicsit borsos, de féláron abszolút megéri. Könnyed, elég folyékony (gyorsan is fogy) , könnyen eloszlatható, de mégis egész jó (közepes) fedésű, nem maszkos. Télre az én bőrömnek már majdnem kevés és a megszokott szín is kezd sárgásan hatni. A színválaszték sajnos elég szegényes, ha jól emlékszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 28.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Nem szerettem, amíg használtam. Vagy nagyon sárga volt és még az is oxidálódott napközben, vagy csak egyszerűen túl sötét volt. Kiszárította az alapból száraz bőröm, és egyáltalán nem tartott sokáig. Látom, itt sokan szeretik, ezért nem adok neki 1 csillagot, mert valakinek biztos bejön, de ez az ember nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Edina000

2018. november 30.

nekem a 104-es árnyalat van meg de már régebben vettem, nem rossz de sajna nekem túl sötét . Melyik ebből a legvilágosabb árnyalat? Még annyi hogy nem pattogok ki tőle még catrictól igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

mrs.imperator

2018. november 15.

Joy napokon szereztem be , kézfejen próbálva ok volt az árnyalat, de hála a drogériás világításnak csak otthon derult ki hogy az arcomon iszonyúan sötét :( Pedig állagban fedésben minőségileg nagyon tetszett és a legvilagosabb arnyalatot is vettem meg :( Szóval megpróbálom esetleg keverni világossal de írtátok többen hogy bőrön is csak sötétebb lesz szóval nem biztos hogy működni fog :( Lehetne több árnyalatban mert árban se olyan kategória hogy ha egyszer kiadod rá elnézd hogy jaj még se jó a színe....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.