Max Factor

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2020. december 7.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál

• tökéletesen elfedi a hibákat és hibátlan megjelenést ad az arcbőrnek
  • krémes textúrája könnyen szétkenhető és természetesen egybeolvad az arcbőrrel
  • hosszantartó tartású és dörzsöléssel, valamint érintéssel szemben ellenálló
  • bársonyos, matt hatást kölcsönöz az arcnak

9 árnyalatban kapható

Ár: 1650 Ft + pktg , Eladó: Kodi
Állapot: csak egyszer próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm - foxpost
Ár: 0 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest XIII. kerület, fizetés: Ingyenes

Skyline.r34

2021. március 5.

Nagyon örültem amikor megvettem ugyanis a márkának a korrektora a kedvencem és gondoltam hogy akkor veszek hozzá egy alapozót is, a 101-es árnyalatot vettem meg a drogériában és az első felvitelnél elszörnyülködtem: Kiváltak belőle nem is olyan aprónak mondható fehér golyócskák amiket ecsettel sem lehet normálisan leseperni az eldolgozott alapozóról.Rengeteg márkájú,fajtájú alapozót próbáltam de ilyennel még sosem találkoztam.Mellesleg nem tudom, hogy ebből fakadóan-e de nem szép a finish-e valahogy nem lehet szépen eloszlatni ecsettel sem igazán,szivaccsal meg képtelenség.Nem tartós ez az egyik legnagyobb csalódásom,sminkek terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 5.

Agnes91P

2020. július 26.

Hétköznapokra nem használok alapozót, csak alkalmakra, és azok után is pakolásoznom kell, hogy "jobban legyen" a bőröm. Viszont vannak alkalmak, amikre kell egy szép smink, így azért mindig van itthon alapozó is. Drogériás viszonylatban meglepően kevés van, ami nem sárgás, így esett a választásom erre az alapozóra 100 Fair árnyalatban. Ami nekem kell, azt hozza, nem maszkos, nem emeli ki a száraz részeket, egy természetes megjelenést tudok vele elérni. Elképzelhető, hogy a mindennapos használóknak nem válik annyira be, de nekem arra az évi pár alkalomra elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

opal

2020. június 5.

Nekem nem igazán vált be. Alacsony közepes fedése van, amivel nekem nincs bajom, nem szeretem a vastag fedést. Viszont rajtam oxidálódott a színe, és tartós sem volt, hiába púdereztem le, mindig elmászkált. Ráadásul apró, kinyomhatatlan kis pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Alsace

2020. április 3.

Én az évek alatt 3x vettem újra mindig a legvilágosabb árnyalatban. Akciósan vettem a következő tubust, de csak most jutottam el a kipróbálásáig, mert közben vettem két olyan másik alapozót ami szuperül működött, el is feledkeztem erről. Hát nem tudom az én hiányosságom, hogy az elmúlt egy évben kezdtem el jobban odafigyelni miket veszek meg és kiművelni magam a sminkelés világában. Ez az alapozó (101 ivory beige) borzalom, nem is tudom, eddig hogy nem tűnt fel. (igaz a fürdőben sminkeltem, ott minden eredmény szódával elmegy, de napfényben egy liter vodkával se venné be se a gyomrom se aki rám néz) Csúnyán oxidálódik, narancsos lesz, ami kiváltképp előnyös ha a répafej versenyre készülök és még ráadásul foltos is, pedig beautyblenderrel vittem fel és nem a szokásos nyomi sminkszivaccsal. Nem is tudom, hogy tudtam háromszor is újravenni, kidobni sajnálom, mert tele van, elbohóckodok vele a karanténban, a tükröket meg letakarom addig is.

A fedéséről nem tudok érdemben nyilatkozni, szerencsés vagyok, ritkán vannak pattanásaim, durva bőrhibám nincs, de ez az alapozó mintha jobban kiemelte volna azt a keveset is és annyi púdert kellett rá felvinnem, hogy ennyi erővel belenyomhattam volna a fejem valami kellemes, finomszemcsés óceáni homokba a parton.

Egy biztos, soha többé nem veszem újra, talán aki nem hófehérke annak jó lehet, és talán a foltosság is az én bénaságom (bár más alapozóknál nem volt ilyen problémám) de én se tudom jó szívvel ajánlani az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 3.

nyuszika39

2020. január 6.

Ennyi pénzért sajnos pénzkidobás szerintem....egy óra után elmászik, átfénylik, eltűnik az arcról...évekig használtam ezt mert nem találtam jobbat, sajnos napközben többször is rá kellett púderezni, nem szerettem...arról nem is beszélve, hogy a legsötétebb szín is világos nekem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

axandra06

2020. január 3.

Már az új csomagolásút sikerült megvennem. Egy rétegben is szépen fed, de én duplázni szoktam az erősebb fedésért. Nagyon szép és természetes a végeredménye! Könnyű eldolgozni vizes szivaccsal. Egy picit mindig aláhidratálok, hogy ne legyen alatta nagyon száraz a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Update: Vannak ennél jobb termékek is, de nekem sikerült megtalálnom a tökéletes színt ebben az alapozóban. 106 natural beige. Nem sárga, nem rózsaszín, nem narancs, tényleg natural! A tartóssága, reggel felkenve max délutánig marad. Nem okoz pattanást, nem érzem nehéznek. Ha erősebb és tartósabb fedést akarok, akkor az estée lauder double wear alapozójával keverve viszem fel (a DW magában nekem túl száraz, viszont tartós), jól működnek együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

roszy

2019. október 14.

Könnyen fel lehet vinni, egyszerűen eldolgozható, akár ecset nélkül is. Viszonylag sokat kell felvinni, hogy mindenhova egyenletesen jusson. A fedésével sem vagyok teljesen megelégedve. Inkább hasonlít egy BB krémre, mint egy jól fedő alapozóra. Kisebb bőrhibák elfedésére alkalmas csak, pattanásosabb bőrre nem ajánlom. Ha valaki egy könnyed alapozót keres, ami a kisebb hibákra tökéletes, de mellette egy könnyedd alapozóra vágyik, akkor ez az egyik legjobb választás. Inkább világos bőrűeknek ajánlom, a barnásabb/kreolosabb bőrre nem igazán láttam megfelelőt a színpalettán.
Mindent összevetve egy tartósabb BB krém, mintsem egy tökéletesen fedő alapozó. Könnyed, tartós, nincs "maszk" hatása.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 14.

flobianti

2019. szeptember 14.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Féláron vásárolom meg mindig. Nekem tökéletesen fed, könnyen el el lehet kenni. Talán egyetlen hátránya van,hogy amikor fogyóban van, kicsit nehezebben lehet elővarázsolni a krémet.
Megtaláltam, időközben a megoldást erre is: használat előtt kicsit meg kell rázni! :-) Nekem továbbra is number one! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 14.

saniko0093

2019. augusztus 21.

Már nagyon régóta használom, kiválóan lehet vele dolgozni, szépen kenhető, jól fed, nem szárad be és nem romlik az állaga hónapok alatt sem.
Azért csak 4 csillag, mert fénylek, de eddig még nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Azért csak 4 csillag, mert fénylek, de eddig még nem találtam jobbat.

anita33

2019. május 11.

Folyékony az állaga és jól eldolgozható. De akinek nagyobb bőrhibái vannak az ne ezt az alapozót válassza. További problémám a nem túl erős fedés mellett, hogy sokat kell felvinni belőle... Valószínü, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.