Max Factor

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: missbuttercup, az összetevőket feltöltötte: lolly05tmua, Módosítva: 2014. január 16.

Kiszerelés:   1,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

Folyékony korrektor, amely tökéletes a szem alatti karikák, apró bőrhibák eltüntetésére.

Kiszerelés: 4 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

acollog

2020. szeptember 29.

A szemem alatti sötét karikákra és az államra használtam ezt a terméket az elmúlt 2 évben, tehát többszöri újravásárlás alapján: ajánlom. :)
A mindennapokban nem sok sminket viselek, ezért Nekem fontos, hogy amiket használok, ne hassanak műnek, ne nézzen ki rosszul akkor sem, ha nem vagyok teljes sminkben.
Nagyon elégedett vagyok vele; krémes, jó az állaga, a fedése, nem szárít és nagyon tetszik az applikátor megoldása - praktikus és higiénikus.
Negatívumként talán annyit tudnék említeni, hogy (szerintem buborékok miatt) van, hogy 1-2 tekerésig nem jön korrektor, majd a következőre egy nagyobb adag, amitől kicsit trükkös lehet az applikátor használata. Ez talán "tollanként" egyszer történt meg, Nekem nem vett el összességében az értékéből.

Sajnos mivel dm, Rossmann kínálatában az elmúlt pár hónapban már nem elérhető -és számomra a könnyű hozzáférhetőség fontos (nem szeretném berendelni és napokat várni), ezért most a Pupa ugyanilyen applikátoros megoldásával kísérletezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

mafalda

2020. február 29.

Imádom, egy magazinhoz járt még ezer éve, azóta is megvan, szépen fed. Egész nap kitart.. nem kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Uveggalamb

2019. október 22.

A leárazásokon vettem kb 1200 Ft-ért. Hááát... elég enyhén fedő korrektor, szem alá esetleg jó, de nagyobb bőrhibákat nem tudna eltüntetni. Amennyire tudom nem is arra lett kitalálva.
Teljes áron azonban semmiképp sem éri meg, nagyon kis kiszerelés és ehhez képest viszont túl magas áron. Szerintem egy-max két hónap használat után garantáltan kifogy. Ennyiért jó volt kipróbálni, de nem veszem újra és igazából nem is ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.

Pannaflora

2018. november 13.

Semmivel sem tud többet, mint más, hasonló árkategóriájú korrektor. Viszonylag kevés is van benne, rendszeres használat mellett pár hét alatt elfogy. Felkenése után néhány óra múlva kb nyoma sincs. Szem alá nem rossz, de a pattanásokat sajnos nem fedi el túlságosan. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

veressmeli

2018. augusztus 14.

Nekem ez az egyik kedvenc korrektorom, sajnos. Elég száraz szemkörnyékem van és ezzel a korrektorral nem tűnök 10 évvel öregebbnek, viszont ezért az árért ekkora mennyiség elég hajmeresztő. Kuponos napokon szoktam beszerezni, de nagyon hamar elfogy és a teljes árán nem vagyok hajlandó újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

dori92

2018. június 2.

Szemem alá használom és elégedett vagyok az eredménnyel. A 303-as árnyalat jól illeszkedik a bőrömhöz. Kis mennyiséggel is egész szépen teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

domjandora11

2018. április 3.

Elkepeszto, hogy milyen keves van benne, 4 ml ennyi penzert tenyleg nem valami sok.😅 En csak szem ala hasznaltam, de nem vettem eszre kulonos valtozast. Glamour napokon mist megprobalkozom valami massal.😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

htimi1113

2018. április 1.

Én imádom ezt a korrektort. Tény, hogy lágyan fed, de pont annyira amennyire kell és nem lesz cserébe mű hatása, nem látszik, hogy rajta van a bőrön, nem ül bele a ráncokba. Én szem alá használom minden nap, hogy a sötét karikákat eltüntessem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

balvenie

2018. március 20.

Az Astor korrektorhoz hasonló, gyengén fed, cserébe beleül a finom ráncokba, szuperül kiemeli őket. Elhasználtam, de nagyon vártam már, hogy elfogyjon. Nem tartom jó terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Livius87

2017. november 18.

Évek óta használom napi szinten a Fair árnyalatot, elégedett vagyok vele. Kuponos akcióban az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 18.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

Az összetevő zsírsavak és glicerin keveréke, melyet lágyító és sűrítőszerként használnak a kozmetikumokban.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.