Max Factor

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: missbuttercup, az összetevőket feltöltötte: lolly05tmua, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   Müller, DM

Folyékony korrektor, amely tökéletes a szem alatti karikák, apró bőrhibák eltüntetésére.

Kiszerelés: 4 ml

Ár: 1000 Ft , Eladó: BigyiBogyo
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalás után postázom
Pannaflora

2018. november 13.

Semmivel sem tud többet, mint más, hasonló árkategóriájú korrektor. Viszonylag kevés is van benne, rendszeres használat mellett pár hét alatt elfogy. Felkenése után néhány óra múlva kb nyoma sincs. Szem alá nem rossz, de a pattanásokat sajnos nem fedi el túlságosan. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

veressmeli

2018. augusztus 14.

Nekem ez az egyik kedvenc korrektorom, sajnos. Elég száraz szemkörnyékem van és ezzel a korrektorral nem tűnök 10 évvel öregebbnek, viszont ezért az árért ekkora mennyiség elég hajmeresztő. Kuponos napokon szoktam beszerezni, de nagyon hamar elfogy és a teljes árán nem vagyok hajlandó újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

dori92

2018. június 2.

Szemem alá használom és elégedett vagyok az eredménnyel. A 303-as árnyalat jól illeszkedik a bőrömhöz. Kis mennyiséggel is egész szépen teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

domjandora11

2018. április 3.

Elkepeszto, hogy milyen keves van benne, 4 ml ennyi penzert tenyleg nem valami sok.😅 En csak szem ala hasznaltam, de nem vettem eszre kulonos valtozast. Glamour napokon mist megprobalkozom valami massal.😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

htimi1113

2018. április 1.

Én imádom ezt a korrektort. Tény, hogy lágyan fed, de pont annyira amennyire kell és nem lesz cserébe mű hatása, nem látszik, hogy rajta van a bőrön, nem ül bele a ráncokba. Én szem alá használom minden nap, hogy a sötét karikákat eltüntessem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

balvenie

2018. március 20.

Az Astor korrektorhoz hasonló, gyengén fed, cserébe beleül a finom ráncokba, szuperül kiemeli őket. Elhasználtam, de nagyon vártam már, hogy elfogyjon. Nem tartom jó terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Livius87

2017. november 18.

Évek óta használom napi szinten a Fair árnyalatot, elégedett vagyok vele. Kuponos akcióban az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Whosthatfitgirl

2017. november 2.

Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólóhoz, nálam sem érte el, hogy újravásároljam. :( Nem fed, néha alig jön belőle, de ha teker még egyet rajta az ember lánya, akkor mint egy kis Vezúv, úgy ontja magából a cuccot. Fedése semmi, a szem alatt még csak hagyján, de bőrhiba eltűntetésre teljesen alkalmatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Leander

2017. augusztus 6.

Gyenge termék, nem fed, alig akar kijönni a tubusból, amikor mégis, akkor meg patakokban folyik. Felüdülés volt, amikor vére elfogyott. Irritációt, bármiféle konkrét problémát nem okozott, de kb. semmi értelme nem volt a használatának, csak némi bosszankodás reggelente, amikor megpróbáltam elővarázsolni a tubusból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

LiiL

2017. június 16.

Kuponnal vettem, de még így is borsos volt. Szerintem még sosem akadtam ki ennyire kozmetikumon amiért ilyen pofátlanul kevés van benne. Nem használom sűrűn - mert nem egy csodakence - de már több mint a fele hiányzik. Tekerek egyet, és látványosan feljön a pumpája.
A fedése sem túl nagy szám, szerintem én maradok a stiftes korrektoroknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

A fedése sem túl nagy szám, szerintem én maradok a stiftes korrektoroknál.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!