Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Kondicionáló,  vízmegkötő formulájának köszönhetően hosszantartó, magas fényt kölcsönöz az ajkaknak.

12 árnyalatban érhető el.

Alix

2015. október 8.

Hű,nagyon nem...Mégegy régiGlamour-napos kuponfelbuzduláson vettemegy nude színt.Az applikátor alig vesz fel belőle egy fél cseppet,az illata nem túl kellemes,színe szinte nincs csak minimális fényt ad.Ott hever a fiókomban,nála sokkal olcsóbb termékek is jóval többet tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 8.

maja54

2014. február 24.

Nem nagyon lehet szájfénynek nevezni. Olyan kicsit, mint egy krémes rúzs. Folyékony szájfény állaga van persze, de ha felkenem a számra, olyan hatása van, mintha egy fényes nude rúzsé. A 12-es árnyalatban van meg, a Marie Claire magazinhoz kaptam. Én elégedett vagyok vele, attól függetlenül, hogy nem erre számítottam a felvitelnél. A szájfények amúgy sem a kedvenceim, inkább a rúzsokat szeretem, szóval eddig nekem ez a kedvenc szájfényem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 24.

Natalka

2014. február 17.

Nem tudom mennyibe kerül ez a szájfény, én az ehavi Marie Claire újsággal összecsomagolva vettem, gondoltam így megéri kipróbálni. Enyhén szólva nem dobtam hátast. Előre bocsátom, h elképzelhető, h az én példányommal van valami gond (pl. beszáradt, tönkrement, stb.), mert nem akarom elhinni, h mindenkinek ennyire bevált, én meg itt dühöngök, h ezmilyenpocsékmár. Egyébként is azt gondolom, a MF termékek rettentően túl vannak árazva a tudásukhoz képest, és ez megint beigazolódott.
Először is, azt hittem, h ez a csomagolás csak valami kis méretű termékminta, nem akartam elhinni, h az üzletekben is így lehet kapni. Irtó kicsi rajta minden: az applikátor, a kupak, és a tubus szája, amin ha kihúzom az applikátort, akkor pont nem marad rajta egy csepp szájfény sem. Nyolcvanszor mártogatom újra, mire végre értékelhető mennyiséget fel tudok kenni. Az illata érdekes... nem mondanám szörnyűnek, de elég fura: mintha szilva lenne! És az íze is. Az árnyalatom amúgy a 12-es Hot Aubergine (szóval nem indokolt a szilvaillat :)) Nekem bejön, de el tudom képzelni, h van, akinek nem, mert nem az a tipikus kellemesen édes, megszokott szájfényillat.
Maga a szájfény sűrű, krémes állagú, felkenve inkább úgy néz ki, mint egy nagyon enyhén fényes rúzs. Kopása nem olyan vészesen feltűnő, de ez egy viszonylag sötét(ebb) árnyalat, ennél minden látszik (főleg mikor már csak az ajkak külső részén van egy csíkban, brrr...) Ragadós kicsit, és szárítja a szám, semmiféle hidratáló hatást nem érzékeltem. Viszont valóban nagyon természetes hatású (szájfényhez semmi köze), épp csak beszínezi a számat, felerősíti a természetes színét.
Összességében ki van zárva, h ilyet vásároljak, azt sem tudom, h ezzel a példánnyal mihez kezdjek... Valaki írta, h tartósabbá teszi a rúzst, ezt még ki fogom próbálni. Bár nem tudom mit izgulok, annyira kicsi mennyiségről beszélünk, h még kétszer eljátszadozom vele otthon/hétvégén, és máris kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

miomio

2014. január 24.

Ilyen szájfényt kerestem, a Pixiboxban végül meg is találtam!
Nem az a csillivilli óriás csillámos dolog, hanem pont az ellentettje. Finom fényt ad az ajkaknak, amitől nagyon természetes a hatása. Bár az ára borsos, de úgy érzem megéri az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Ilyen szájfényt kerestem, a Pixiboxban végül meg is találtam!

Musil

2013. október 15.

Na aki ezt a tubust kitalálta, minimum agyon kéne csapni! :) De most komolyan, pont olyan szűk a szája ennek a vacaknak, hogy minden trutymákot lehúz az applikátor végéről, így minimum hatmilliószor kell vele turkálni a tubusban, mire az ember lánya egy elfogadható mennyiséget a szájára tud kenni belőle...
Nekem a 01-es Soft Rose árnyalat van meg, ami a szám színéhez képest bizony sokat nem oszt, nem szoroz... Nagyon enyhén vizes hatású lesz tőle az ajkam, de jóval kevésbé, mint a többi szájfény esetében. Inkább csak amolyan ajakfeltöltő hatása van. Kellemesen hidratál egyébként! Az illata nagyon jellegzetes, engem egy picit zavar. Újravenni biztosan nem fogom, mert halálra idegesít a tubusa, és a színe se egy nagy durranás... Olcsónak sem mondanám. Nem fogok könnyeket hullajtani érte, ha megszűnik a gyártása!

Eddig otthon kenegettem magam vele össze-vissza, csak hogy végre fogyjon már el, de időközben rájöttem, hogy rúzsalapozónak viszont kiváló, ezért már nem bánok vele olyan pazarlóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 15.

Fenolia

2013. augusztus 26.

Nekem a 03 árnyalat van meg, kicsit erőteljesebbnek gondoltam a tubus láttán, de egy szolid rózsaszínt kaptam, de így is jó. Természetes, nem ragad, nem szárít, kellemes illata van. Közepesen tartós, nekem pár órát bír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

neelad

2013. augusztus 14.

Én a 03 (sötét rózsaszín) árnyalatot választottam és csak jókat tudok mondani róla. Nem ragad, szépen fed, de nem természetellenes a fénye, tartós, jó illatú. Egyedül az árával nem vagyok kibékülve, de végülis ha a minőségét nézzük... Fogom még gyarapítani a készletet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

MatyóKincs

2013. augusztus 1.

Nekem a 07 Lovely Strawberry színű van meg, nagyon szép intenzív színű, remek állagú, finom illatú, nagyon tudom ajánlani mindenkinek! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

norci

2012. október 2.

Nekem is a Spicy Plum van birtokomban, szuper termék! Eddig ódzkodtam a szájfényektől, de ez valami olyan csodás, hogy csak na. Nem ragacsos trutyi, iszonyat tartós, feltűnésmentesen kopik, imádom! Nem kell alá semmi, önmagában is tartós és látványos hatást produkál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

orban.klaudia

2012. szeptember 10.

Ritka, hogy így szeressek egy szájfényt, nagyon jó, nem ragad, nem túl erős, a 6-os barnás szín van meg, ami nem olyan erőteljes, mint a csomagolásban látszik, de jobban is tetszik így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol