Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2014. március 7.

Lelőhely:   Müller, DM

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

maow

2017. június 12.

Lisa Eldridge videójában láttam, és nem bántam meg, hogy beszereztem. Ausztriában még lehet kapni, nekem a 11-es Soft Pink árnyalat van meg, ami a legvilágosabb rózsaszín a kollekcióból. Eleinte tartottam tőle, hogy túl világos lesz, és nem fog látszani az arcomon, de áldom az eszemet, hogy nem az élénkebb árnyalatok közül választottam, mert épp eléggé pigmentált ez is, pont jó. Nagyon természetes eredmény érhető el vele, és rajtam sokkal tartósabb, mint a por állagú pirosítók. Ujjal a legjobb eldolgozni, mert a kéz melege szépen felmelegíti, és könnyen eloszlathatóvá válik. Amióta megvan, nem is használok mást, tutira újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

souzanna

2016. április 20.

Messze a kedvenc pirosítóm volt. Fantasztikus a színe és az állaga, ráadásul viszonylag kevés is elég volt, hogy szép színt kölcsönözzö az arcomnak. A Miracle Touch Liquid Foundationnel együtt volt szerintem szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

papucsallatka

2015. szeptember 26.

nem hittem volna, hogy egy termék lehet túlságosan is pigmentált, de ez az. nem tudom úgy felvinni, hogy a fehér bőrömmel ne úgy nézzek ki, mint pikachu (pedig nem a piros, hanem rózsaszín árnyalat van meg) ráadásul nekem kicsit ragacsos az állaga, nem szeretem. magával a termékkel szerintem nincs probléma, csak nekem nem vált be

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

martinkitty

2015. szeptember 18.

Nekem több árnyalat is van, szépek és nagyon tartós.
Szerintem alapvetően is sokkal jobban a krémesek a por pirosítóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Nekem több árnyalat is van, szépek és nagyon tartós.
Szerintem alapvetően is sokkal jobban a krémesek a por pirosítóknál.

bobekecske

2015. február 16.

Pici, de nagyon sokáig elegendő. Sajnos pont a napokban dobtam ki a maradékot, mert a szélén megsárgult - de a nem túl bombabiztos csomagolás ellenére így is évekig bírta.
Kevés ennél praktikusabb, utazóbarátabb pirosítót tudok, és az én világos bőrömön szépen eldolgozható volt, szinte egész nap tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 16.

Ella

2015. január 19.

Én megvettem a Soft Murano-t, mert az áhított Soft Candy (nem is beszélve AZ álom Soft Copperről) nem volt már kapható. :( 3900 Ft-ba fájt; drága, viszont nagyon-nagyon sokáig kitart, kevés kell belőle, de sajnos nem érte meg annak ellenére, hogy a kezdeti félelmeim ellenére egész jól eldolgozható, enyhe, egészséges, nem pedig bohócosan harsány pírt ad az arcnak. Az árnyalattal azonban nem vagyok megelégedve, nekem nem áll jól egyáltalán. :( Ha valakit érdekelne, megválnék tőle, fel is tettem az eladó termékek közé.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

Ljudmilla

2014. június 26.

Ő az első krémes pirosítóm, féláron vettem a Müllerben a Soft Candy árnyalatban. Gyönyörű fényt ad az arccsontomnak, könnyen kezelhető, nálam szerelem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Mimi.makeup

2014. április 26.

Nagyon szép természetes, könnyű eloszlatni de 1-2 óra és sehol sincs:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

Nagyon szép természetes, könnyű eloszlatni de 1-2 óra és sehol sincs:(

lzsoficim

2014. március 7.

Nekem eddig nagyon tetszik. Annyit mondták a kdevenc bloggereim, h milyen jó, h csak megvettem,mikor a Müllerben megláttam akciósan:) Gondoltam h most v soha,mert már nem gyártják. Úgy örülök, h engedtem a kísértésnek!
Egyáltalán nem ragad,pedig ettől féltem nagyon. Annyira könnyű eloszlatni és teljesen természetes arcpírt ad..Abszolút megérte. Nálam ez az év a kréms termékek éve,már látom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

silver

2014. január 20.

2013. ápr. 3.: 500 forintért vettem leárazva a soft candy nevű árnyalatot, de nem igazán tudom hova tenni. Szerintem azért volt akciós, mert már megromlott, ugyanis eléggé kellemetlen krémszaga van. Így sajnos ajakbalzsamként már biztos nem fogom használni, pedig nagyon szép lenne úgy is. Viszont biztos, hogy pirosítóként elhasználom, csak még nem jöttem rá, hogyan dolgozzam el szépen. Olvasgattam itt a hozzászólásokat, úgy tűnik, nemcsak én vagyok bajban a technikával. Hozzávetve azt, hogy teljes áron egy vagyonba került volna, most csak egy 3-ast tudok adni ennek a terméknek.

2013. ápr. 4.: sikerült rájönnöm, hogy vigyem fel, és teljesen jól nézett ki egész nap. Lehet, hogy nem túl higiénikus megoldás, de 3-szor nekiütöm az arcomnak tégelyestül azon a vonalon ahol pirosítani szeretnék, és az így keletkezett 3 pacát eldolgozom az ujjammal. Szinte röhögök magamon, hogy egy ilyen elvileg minőségi terméket ilyen primitív módon sikerül használnom... De így megérdemli a 4-est.

2014. jan. 20.: Bocsi, mégse. Azt hiszem, úgy a korrekt, ha őszintén véleményezek, akkor is, ha már nem is kapható a termék. No, hát ehhez hozzátartozik, hogy az elmúlt 9 hónapban hozzá se nyúltam, mert egyszerűen nem éri meg a macerát. Szigorúan véve teljes pénzkidobás volt megvenni, és kicsit sajnálom hogy most egy csillagot fogok adni, de annyira jószívű vagyok minden termékkel, hogy valahogy mégiscsak érzékeltetnem kell, ha valamiről kialakul az az érzésem, hogy béna. Tényleg, hónapokon keresztül a semmiért tartogattam a fiókban ezt a ragacsos rettenetet, csak mert Max Factor, és teljes áron milyen drága, hű, akkor ezek szerint biztos nagyon király cucc, csak én vagyok túl idióta hogy felfedezzem a nagyszerűségét. Nem, ilyet nem játszunk többet. Ez egy használhatatlan sz*r, nem véletlen hogy messzire elkerültem majd' egy évig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Aluminum Hydroxide