Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

amyherczeg

2020. június 20.

Nagyon szépen egységesen fed, nem emeli ki a száraz részeket az arcomon. Természetes hatást eredményez. Kialakítása kifejezetten tetszik, praktikus, kis helyen is elfér. Nekem nagyon bejött, újra fogom vásárolni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Magyari

2020. április 8.

The Best of!!!! Nekem a négyes fogat hajtója ő: Health Skin Harmony, Skin perfect match, Healthy Mix Serum. Ő a legfedőbb, legszebb, legjobb mindközül. Nekem csodát tett a 46 éves bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 8.

Littlecream

2020. január 21.

A True Beige árnyalat van meg az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbbálom ráadásul pont féláron volt. A színárnyalat tökéletes, a kiszerelést imádom viszont nagyon hamar átfényesedik és néha nagyon soknak érzem és erős az illata is. Egy téli alapozónak mondanám, akkor egész jól megbarátkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

girlinpink

2019. november 10.

Évek óta az egyik kedvenc! Kevésbé olajos, mint folyékony társai, de mégis kényelmes az állaga. Ugyan tartósságra tőlem csak 4*-ot kap, de a fedés az 5*! Így ár-érték arányban is jó helyen végzett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Reni666

2019. augusztus 25.

Nagyon olajos .
-nehéznek éreztem .eltettem télre .
-könnyen átfényesedik .
-nem tartós
-fixálóval sem az .
-nem okozot irritáciot .
-ecsettel könnyü eldolgozni.
-fedése nekem gyenge,illetve közepes csak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nagyon olajos .
-nehéznek éreztem .eltettem télre .
-könnyen átfényesedik .
-nem tartós
-fixálóval sem az .
-nem okozot irritáciot .
-ecsettel könnyü eldolgozni.
-fedése nekem gyenge,illetve közepes csak .

pinkyy

2019. január 31.

Az én kombinált bőrömnek kicsit nehéz, olajos, de télre azért jó kis alapozó. Szépen fed, blenderrel kicsit nehezebb eldolgozni, érdemesebb ecsettel, vagy legalábbis először ecsettel felvinni. Elég hamar átfénylik, valami könnyebb púderrel vagy fixálóval érdemes kombinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

mspiggy

2018. november 18.

Csak most látom, hogy ez alapozó... Kozmetikusom ajánlotta évekkel ezelőtt, de korrektornak. Úgyhogy, ha van nagy piros pattanásom rádobok egy kicsit és mintha mi sem történt volna. Drága, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

rekacska24

2018. október 30.

Update: nagyon jó kis termék ez, hiába kicsi, keveset kell használni belőle így sokáig elég. 4 csíkot húzok vele az arcomra, sminkszivaccsal elegyengetem, a fedése megfelelő az árnyalat tökéletes, már azért nem használom nehogy elfogyjon. :)

Régóta megvan ez az alapozó, de valahogy csak úgy van magának nem tudom mit kezdjek vele. A táskámba szoktam bedobni mert kicsi, és ha javítani kell a sminkemen legyen nálam valami. Elég sokan dicsérik, ahogy itt olvasom, szóval holnaptól elkezdek kísérletezni vele, és jövök az update-tel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Bettii98

2018. szeptember 13.

Nagyon szép a fedése! Púderrel együtt nagyon csúnya a hatás,összegyűlik csomókban az alapozó. Ettől függetlenül én imádtam,csak annyi,hogy hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

katagali92

2018. augusztus 15.

Az én száraz bőröm nagyon nagyon hálás érte. Mielőtt használni kezdtem, olyan alapozóim voltak, amik mattító hatásuknak köszönhetően nagyon szárítottak. Egy tonnányi hidratáló krémet kellett felvigyek, mielőtt bármit is feltettem volna az arcomra. Nekem ez alá a kis termék alá nem kell semmi (nyári időszakban) és akkor nem fog átfényleni. Akinek zsírosodásra hajlamos bőre van, az nem fogja ezt a terméket szeretni, rajta van a csomagolásán is, hogy normál és száraz bőrre találták ki.

A fedése számomra éppen ideális, nincsenek pattanásaim, de a pirosodást az orromon, a szemem alatti karikákat instant kijavítja. Rendkívül imádom a csomagolását is, bárhová magammal vihetem, ha esetleg ki kell javítanom a sminkem, bármikor megtehetem vele.
Az illata szokatlan, púderes illat, de még ezt is imádom. :) Pattanásokat nekem egyáltalán nem okoz, amiért szintén nagyon hálás vagyok ennek a kis csodának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499