Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft , Eladó: mlnrvikii
Állapot: 1x ecsettel használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Banki utalás, postázás, személyes átvétel, utánvét

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

CandyShimmer

2021. május 23.

Szerintem fahéj illata van. Elképzelni sem tudom hogy az egész arcomra felvigyem, én korrektorként használom, arra tökéletes és nagyon sokáig elég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

euphorya8

2020. december 18.

Nagy reményeket fűztem hozzá, véleményem olyan vegyes, de végülis nem rossz. Illata tényleg eléggé erős.
Állaga krémes, hiába stick, finishe abszolút nem matt, ebből kifolyólag úgy "nem szárad" rá az arcra, szóval tartósnak sem túl tartós.
Viszont állagának köszönhetően nem ül bele a ráncokba - ez pozitívum :)
A Medium színt választottam, szinte mindenből azt a színt (vagy sand-et) szoktam, mivel barnább a bőröm, viszont ez a szín szerintem abszolút nem medium sajnos, világos nagyon és rózsaszínes az árnyalata, arcomtól teljesen elüt, viszont szem alatti korrektornak megteszi :)
Akinek inkább sárgás a bőre altónusa, ezt az árnyalatot nem ajánlom. Ha megfelelő lenne a színe számomra, akkor lehet másabb lenne a véleményem.
Fedése elég gyenge vagy enyhe közepes.
Száraz bőrre viszont szerintem jó mert nem szárít, zsírosabb bőrre nem ajánlom.
Nem tudom, hogy újra fogom e venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

Viszont állagának köszönhetően nem ül bele a ráncokba - ez pozitívum :)
Fedése elég gyenge vagy enyhe közepes.
Száraz bőrre viszont szerintem jó mert nem szárít, zsírosabb bőrre nem ajánlom.
Nem tudom, hogy újra fogom e venni.

klauds

2020. december 5.

Erősen parfümös, nehéz/vastag, kellemetlen érzetű, kevés színben kapható, számomra hasznàlhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 5.

amyherczeg

2020. június 20.

Nagyon szépen egységesen fed, nem emeli ki a száraz részeket az arcomon. Természetes hatást eredményez. Kialakítása kifejezetten tetszik, praktikus, kis helyen is elfér. Nekem nagyon bejött, újra fogom vásárolni!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Magyari

2020. április 8.

The Best of!!!! Nekem a négyes fogat hajtója ő: Health Skin Harmony, Skin perfect match, Healthy Mix Serum. Ő a legfedőbb, legszebb, legjobb mindközül. Nekem csodát tett a 46 éves bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 8.

Littlecream

2020. január 21.

A True Beige árnyalat van meg az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbbálom ráadásul pont féláron volt. A színárnyalat tökéletes, a kiszerelést imádom viszont nagyon hamar átfényesedik és néha nagyon soknak érzem és erős az illata is. Egy téli alapozónak mondanám, akkor egész jól megbarátkozok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

girlinpink

2019. november 10.

Évek óta az egyik kedvenc! Kevésbé olajos, mint folyékony társai, de mégis kényelmes az állaga. Ugyan tartósságra tőlem csak 4*-ot kap, de a fedés az 5*! Így ár-érték arányban is jó helyen végzett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Reni666

2019. augusztus 25.

Nagyon olajos .
-nehéznek éreztem .eltettem télre .
-könnyen átfényesedik .
-nem tartós
-fixálóval sem az .
-nem okozot irritáciot .
-ecsettel könnyü eldolgozni.
-fedése nekem gyenge,illetve közepes csak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nagyon olajos .
-nehéznek éreztem .eltettem télre .
-könnyen átfényesedik .
-nem tartós
-fixálóval sem az .
-nem okozot irritáciot .
-ecsettel könnyü eldolgozni.
-fedése nekem gyenge,illetve közepes csak .

pinkyy

2019. január 31.

Az én kombinált bőrömnek kicsit nehéz, olajos, de télre azért jó kis alapozó. Szépen fed, blenderrel kicsit nehezebb eldolgozni, érdemesebb ecsettel, vagy legalábbis először ecsettel felvinni. Elég hamar átfénylik, valami könnyebb púderrel vagy fixálóval érdemes kombinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

mspiggy

2018. november 18.

Csak most látom, hogy ez alapozó... Kozmetikusom ajánlotta évekkel ezelőtt, de korrektornak. Úgyhogy, ha van nagy piros pattanásom rádobok egy kicsit és mintha mi sem történt volna. Drága, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499