Max Factor

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alexandra_domotor, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

• Krémes textúra
  • Maximális fedés minimális erőfeszítéssel
  • Segít elfedni az elszíneződéseket, pattanásokat
  • Kisimítja a ráncokat
  • Praktikus kiszerelés

7 árnyalatban kapható

girlinpink

2019. november 10.

Évek óta az egyik kedvenc! Kevésbé olajos, mint folyékony társai, de mégis kényelmes az állaga. Ugyan tartósságra tőlem csak 4*-ot kap, de a fedés az 5*! Így ár-érték arányban is jó helyen végzett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 10.

Reni666

2019. augusztus 25.

Nagyon olajos .
-nehéznek éreztem .eltettem télre .
-könnyen átfényesedik .
-nem tartós
-fixálóval sem az .
-nem okozot irritáciot .
-ecsettel könnyü eldolgozni.
-fedése nekem gyenge,illetve közepes csak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Nagyon olajos .
-nehéznek éreztem .eltettem télre .
-könnyen átfényesedik .
-nem tartós
-fixálóval sem az .
-nem okozot irritáciot .
-ecsettel könnyü eldolgozni.
-fedése nekem gyenge,illetve közepes csak .

pinkyy

2019. január 31.

Az én kombinált bőrömnek kicsit nehéz, olajos, de télre azért jó kis alapozó. Szépen fed, blenderrel kicsit nehezebb eldolgozni, érdemesebb ecsettel, vagy legalábbis először ecsettel felvinni. Elég hamar átfénylik, valami könnyebb púderrel vagy fixálóval érdemes kombinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

mspiggy

2018. november 18.

Csak most látom, hogy ez alapozó... Kozmetikusom ajánlotta évekkel ezelőtt, de korrektornak. Úgyhogy, ha van nagy piros pattanásom rádobok egy kicsit és mintha mi sem történt volna. Drága, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

rekacska24

2018. október 30.

Update: nagyon jó kis termék ez, hiába kicsi, keveset kell használni belőle így sokáig elég. 4 csíkot húzok vele az arcomra, sminkszivaccsal elegyengetem, a fedése megfelelő az árnyalat tökéletes, már azért nem használom nehogy elfogyjon. :)

Régóta megvan ez az alapozó, de valahogy csak úgy van magának nem tudom mit kezdjek vele. A táskámba szoktam bedobni mert kicsi, és ha javítani kell a sminkemen legyen nálam valami. Elég sokan dicsérik, ahogy itt olvasom, szóval holnaptól elkezdek kísérletezni vele, és jövök az update-tel :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Bettii98

2018. szeptember 13.

Nagyon szép a fedése! Púderrel együtt nagyon csúnya a hatás,összegyűlik csomókban az alapozó. Ettől függetlenül én imádtam,csak annyi,hogy hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

katagali92

2018. augusztus 15.

Az én száraz bőröm nagyon nagyon hálás érte. Mielőtt használni kezdtem, olyan alapozóim voltak, amik mattító hatásuknak köszönhetően nagyon szárítottak. Egy tonnányi hidratáló krémet kellett felvigyek, mielőtt bármit is feltettem volna az arcomra. Nekem ez alá a kis termék alá nem kell semmi (nyári időszakban) és akkor nem fog átfényleni. Akinek zsírosodásra hajlamos bőre van, az nem fogja ezt a terméket szeretni, rajta van a csomagolásán is, hogy normál és száraz bőrre találták ki.

A fedése számomra éppen ideális, nincsenek pattanásaim, de a pirosodást az orromon, a szemem alatti karikákat instant kijavítja. Rendkívül imádom a csomagolását is, bárhová magammal vihetem, ha esetleg ki kell javítanom a sminkem, bármikor megtehetem vele.
Az illata szokatlan, púderes illat, de még ezt is imádom. :) Pattanásokat nekem egyáltalán nem okoz, amiért szintén nagyon hálás vagyok ennek a kis csodának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Anett0721

2018. június 28.

Estée L. DW és MAC Studio Fix Powder-t szoktam használni, de kívácsivá tett a sok jó vélemény és megvettem őt Bisque Ivory színben a barnult bőrömhöz.
Kiszerelés: hiperötletes, több ilyet kérünk a márkáktól!!
Illata: nagyon erős, nagyon szokatlan, nekem a CK Obsession dohányos atombrutál parfümjére hajaz, nagyon fűszeres, de megszokható és felkenés után én nem érzem már.
Eldolgozása: hiperkönnyű HA aláhidratálsz vagy- primerezel, nekem picit száraz érzés krém nélkül, és nehezebb is.
Fedés: szuper! Így, röviden.
Tartósság: kiváló, nagyon tartós, de egy hibája van: naggggyon hamar átfénylik.
Igazából 4 és 5 * közt adnék, de mivel nekem az ELDW az 5, így ő egy nagyon erős 4-es ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Kiszerelés: hiperötletes, több ilyet kérünk a márkáktól!!
Fedés: szuper! Így, röviden.
Tartósság: kiváló, nagyon tartós, de egy hibája van: naggggyon hamar átfénylik.

amara

2018. június 25.

Nagyon szeretem, foleg a teli honapokban :) Nyarra kicsit zsiros, meg az en szaraz boromre is. Viszont a fedese tokeletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

FruzsiLiptak

2018. május 29.

Allergia miatt gyakran van az arcomon elég csúnya piros kiütés. Eddig ezeket csak vastag alapozással tudtam elfedni de végre rátaláltam erre a csodaszerre 😍 Tökéletesen fed, keveset kell felvigyek, egyszerű és gyors a használata. IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Alcohol, Geraniol
Parabének: Propylparaben, Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499