Max Factor

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2020. június 2.

Tápláló C- és E-vitaminnal dúsított, melyek harcolnak a fáradtság jelei ellen és felélénkítik a szemkörnyéket. A szivacsos applikátor tökéletes a gyengéd felvitelhez.

4 árnyalatban kapható

Leander

2020. május 30.

02 LIGHT színben használtam és nagyon szerettem. Tökéletes, de nem túlzott, mesterkélt fedés. segít kicsit megemelni a szemkörnyéket, Könnyű használni és sokáig elég. Biztos, hogy fogok még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 30.

kecskesszuszu17

2020. február 2.

Leárazva vettem, és nem rossz, de sajnos nekem a fedése kevés, bár szerettem a ragyogást, amit adott, és a színe is jó volt, annak ellenére, hogy kevés árnyalata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Diamond26

2020. február 1.

Szerintem ez a korrektor igazán felesleges pénzkidobás, konkrétan semmit sem csinál, ráadásul a csomagolása sem praktikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 1.

GyTunde

2019. május 11.

Szeretem ezt a korrektort, mert nagyon kényelmes viselni, alig érzem, hogy rajta van a bőrömön, szépen egységesít. Számomra tökéletes a színe (02 LIGHT). Nem ül bele a ráncokba, nem látni egyáltalán, hogy rajtam van mégis elfedi a karikákat. Újra fogom venni, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

klarakirsch4

2019. január 23.

Ez az elsõ korrektor, amit vettem, mivel eddig nem fektettem hangsúlyt a karikák eltüntetésére vagy megoldottam az alapozóval. Eléggé csalódott vagyok, sajnos gyengén fed, és a szürke árnyalatokat nem képes ellensúlyozni. A piros pöttyöket fedi, de száradás után, amint hozzáérek, lekopik. Ami a legrosszabb, hogy a szem alatti apró ráncokba azonnal beül, tehát gyakorlatilag fáradtabbnak nézek ki a termék használata után. Ha a felsõ szemhélyemre kenem, estére irritációt érzek. Pici csillámok vannak benne, amivel gondolom az volt a céljuk, hogy frissítsék a tekintetet. Én inkább több hidratáló anyagot várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Whosthatfitgirl

2018. december 15.

Hmmm, hát nem is tudom. Egy hete használom ès elèggè a negatìv irányba húznak a vele kapcsolatos tapasztalataim, èrzèseim...
Szóval kezdjük a termèk csomagolásával. Nagyon trendi kis tubuska, de nyilván a benne lèvő szivacs applikáció eltávolìtandó, ha nem akarsz egy felesleges korrektor-eltűntető valamit, illetve nyilván ezzel nem lehet szèpen eloszlatni a termèket, bár meg kell hogy mondjam, jobb, mint a Maybelline Instant Anti-Age bumfordija.
Azonban felháborìtóan kevès termèk van benne, már most alig bìrom kiszedni belőle, holott egy hete használom ès csak a szemem alatti területre. Szóval már ezèrt sem èri megvásárolni...
Aztán akinek atomerős fedèsre van szüksège, annak nem ez való. Azán annak sem való, akinek szüksège lenne rá egèsz nap, ugyanis nap vègère sokat kopik.
Amúgy ha felviszed az arcodra elèg kellemes, nekem a viszonylag világos bőrömhöz a light árnyalat szuper.
Egyszóval egy elèg gyenguska kis cucc, èn elhasználom, mert csak a "rend" kedvèèrt kenem a fejemre a BB krèmmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, PEG-8, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Triacetin 0 0