Max Factor

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibe0704, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Müller, DM

A tökéletes füstös szem kialakításához a négyrészes szett szemhéj- és szemöldökpúdert is tartalmaz. Füstös szemek és tökéletesen formázott szemöldök a négy különböző színű, magas pigmentáltságú árnyalatnak köszönhetően.

A választék széles, kezdve az olyan földszínekkel, mint a barnák, taupe színek és palaszürkék, egészen a naturális árnyalatokig – minden paletta kifinomult, könnyen építhető színekből áll, ami könnyen felvihető. Az új formulának köszönhetően ezek az égetett szemhéjszínek gyöngyházfény csillogásúak.

4 féle színkombinációban kapható

Újdonság teszt: Max Factor Smokey Eye Drama Kit

beautyanna

2020. december 8.

Nem jött be, a színek is gyengék, és iszonyatosan porol. Az applikátort hagyjuk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 8.

Bius05

2020. június 28.

A 04 Luxe Lilacs paletta van meg és hatalmas csalódás volt. Sokkal intenzívebb színeket vártam. A legvilágosabb rész felkenve sokkal rózsaszínűbb, mint ahogy azt várná az ember, ezért csak ebből a palettából nehéz teljes (szép) szemsminket csinálni.
Azért kap két csillagot, mert tartós, de én már többször gondolkodtam rajta, hogy kidobom vagy odaadom valakinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

danna113

2020. május 8.

Igazából semmi rosszat nem tudok róla írni. Kompakt, aránylag még olcsónak is nevezhető. Abszolút multifunkciós, nem mondom, hogy a nude verzióval sokat lehetne variálni, de nappalra, egyszerű natúr sminkhez tökéletes. Pigmentált, krémesebb állagú, bár egy picit porol. Szépen el lehet dolgozni, és tart is (bár én mindig használok alá alapot). A csomagolás márkahűen borzalmas, de megszokható. Nem megy tönkre olyan könnyen, mint ahogy számítanánk rá. Engem a színkombinációk nem fogtak meg annyira, és a termékkel is úgy vagyok, hogy szeretem, használom néha, de nem rajongok érte. Akinek nincs szüksége többre, annak viszont ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

Tindolini

2020. február 24.

Az egyik kedvenc palettám. Jól pigmentált, 6-8 órát simán, igazítás nélkül kibír. Megfelelő ecsettel dolgozva szép végeredményt lehet vele elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Tina84

2019. november 5.

Kedvenc szemhéjfestékem! Kissé rejtett a szemhéjam így nem könnyű olyan szemhéjfestéket találni, amely nem kenődik le azonnal. Ez a termék eléggé tartós. 6-8 óra használat után szoktam rajta kicsit igazítani, de nem csúnyán maszatolódik vagy ilyesmi. Nagyon szeretem benne hogy erősen pigmentált. Volt hogy vettem más nagy márka szemfesték palettáját és kb fakó és alig pigmentált volt, ezzel szemben ez gyönyörűen, de nem túlhivalkodóan csillog és erősen pigmentált. A 02 LAVISH ONYX árnyalat van meg nekem és imádom. Kompakt, táskába könnyen belefér. Szóval csakis ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 5.

Csillagporocska

2019. június 10.

2018. november 18. Ez az első 'minőségibb' szemhéjfesték palettám. Tény, hogy nem vagyok nagy sminkmester, de én nem tudok semmi különöset alkotni ezzel a termékkel.
A képen látható árnyalatban van meg. A színek tartósak, bár nem megfelelően pigmentáltak. Egy visszafogott, bájos sminket összedobok vele, de többet vártam. Egyedül a középen lévő, felső, csillogós szín tetszik igazán. Az én hibám is, de nem tudom őket megfelelően kombinálni. Igyekszem, igyekszem persze, tapasztalgatom.
1,5 hónapja használom, adtam neki időt. Ha mégis ráérzek a későbbiekben, akkor frissítem a véleményem.
Amúgy cukika, helyeske, de 'nagyobb durranásra' számítottam.

Up: Mint írtam, frissítem a véleményem ha változik a termékről a véleményem. A szemhéj festésére továbbra is a bronz festéket használom a legtöbbet. Viszont az új funkció a szemöldök. Az enyém sűrű, fekete, így soha nem láttam szükségét, hogy megerősítésem. Egy barátnőm beszélt rá hogy próbáljam meg. Úgy voltam vele hogy rendben, maximum ha túl erős lesz lemosom. És nem, nagyon kellemesen csalódtam, nem lett erős, és ad egy szuper keretet az arcomnak, amellett hogy tartós is, így már két funkcióban tudom használni ezt a palettát. Kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Amúgy cukika, helyeske, de 'nagyobb durranásra' számítottam.

Andante

2018. november 17.

Egy DM sminkelésen mutatta a sminkmester. Gondolkoztam rajta keveset, hogy megvegyem az ára miatt. De jött a "megérdemlem" sugallat, és nem bántam meg. Nagyon imádom, gyönyörűek a színek. A sötétbarna színt szemöldökre használom, és nagy dicséretet kapott másoktól is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

boni04

2018. február 5.

03 sumptuous golds

Nagyon sokat használom ezt a palettát, a jobb oldali színnel a szemöldökömet szoktam felfrissíteni, nagyon nagyon tartósan marad a helyén, ezért is szeretem. Hétköznapokon előfordul hogy a bal oldali világos bézs csillámos színt használom, a középső 2 extra csillámos színhez nekem már alkalom kell, de ezeket is nagyon szeretem.

Szerintem be fogom szerezni a 01es palettát is, ami nem ennyire csillámos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

03 sumptuous golds

Szerintem be fogom szerezni a 01es palettát is, ami nem ennyire csillámos.

kervivena

2018. január 2.

Nyereményjátékban nyertem még a termék megjelenésével egyidőben és még mindig szinte teljesen új hatást kelt. Nekem a 03-as paletta van meg. Nagyon tartós és pigmentált. Szép a fedése és a színek. Egy picit hiányolok egy tükröt belőle, mert így a táskámban található "kacataim" állandó részese lenne, de így a reggeli sminkem egyik tagja. A kapott ecsettel nem igazán tudok satírozni, de a termék felviteléhez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

csengevarga

2017. november 20.

Ennél szuperebb csillogású, tartású szemhéjpúderem rég nem volt. Mindig a kis sminktáskámban van. Nappalit is tudok késziteni vele, az ujjammal leszedem az extra csillogást, és estére pedig tényleg tud drámai lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.