Max Factor

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csibe0704, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Müller, DM

A tökéletes füstös szem kialakításához a négyrészes szett szemhéj- és szemöldökpúdert is tartalmaz. Füstös szemek és tökéletesen formázott szemöldök a négy különböző színű, magas pigmentáltságú árnyalatnak köszönhetően.

A választék széles, kezdve az olyan földszínekkel, mint a barnák, taupe színek és palaszürkék, egészen a naturális árnyalatokig – minden paletta kifinomult, könnyen építhető színekből áll, ami könnyen felvihető. Az új formulának köszönhetően ezek az égetett szemhéjszínek gyöngyházfény csillogásúak.

4 féle színkombinációban kapható

Újdonság teszt: Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Ár: 1400 , Eladó: Lora
Állapot: új, Helyszín: Nyiregyhaza, fizetés: Szemelyesen Nyiregyhaza vagy Foxpost
Csillagporocska

2019. június 10.

2018. november 18. Ez az első 'minőségibb' szemhéjfesték palettám. Tény, hogy nem vagyok nagy sminkmester, de én nem tudok semmi különöset alkotni ezzel a termékkel.
A képen látható árnyalatban van meg. A színek tartósak, bár nem megfelelően pigmentáltak. Egy visszafogott, bájos sminket összedobok vele, de többet vártam. Egyedül a középen lévő, felső, csillogós szín tetszik igazán. Az én hibám is, de nem tudom őket megfelelően kombinálni. Igyekszem, igyekszem persze, tapasztalgatom.
1,5 hónapja használom, adtam neki időt. Ha mégis ráérzek a későbbiekben, akkor frissítem a véleményem.
Amúgy cukika, helyeske, de 'nagyobb durranásra' számítottam.

Up: Mint írtam, frissítem a véleményem ha változik a termékről a véleményem. A szemhéj festésére továbbra is a bronz festéket használom a legtöbbet. Viszont az új funkció a szemöldök. Az enyém sűrű, fekete, így soha nem láttam szükségét, hogy megerősítésem. Egy barátnőm beszélt rá hogy próbáljam meg. Úgy voltam vele hogy rendben, maximum ha túl erős lesz lemosom. És nem, nagyon kellemesen csalódtam, nem lett erős, és ad egy szuper keretet az arcomnak, amellett hogy tartós is, így már két funkcióban tudom használni ezt a palettát. Kap plusz egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Amúgy cukika, helyeske, de 'nagyobb durranásra' számítottam.

Andante

2018. november 17.

Egy DM sminkelésen mutatta a sminkmester. Gondolkoztam rajta keveset, hogy megvegyem az ára miatt. De jött a "megérdemlem" sugallat, és nem bántam meg. Nagyon imádom, gyönyörűek a színek. A sötétbarna színt szemöldökre használom, és nagy dicséretet kapott másoktól is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

boni04

2018. február 5.

03 sumptuous golds

Nagyon sokat használom ezt a palettát, a jobb oldali színnel a szemöldökömet szoktam felfrissíteni, nagyon nagyon tartósan marad a helyén, ezért is szeretem. Hétköznapokon előfordul hogy a bal oldali világos bézs csillámos színt használom, a középső 2 extra csillámos színhez nekem már alkalom kell, de ezeket is nagyon szeretem.

Szerintem be fogom szerezni a 01es palettát is, ami nem ennyire csillámos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

03 sumptuous golds

Szerintem be fogom szerezni a 01es palettát is, ami nem ennyire csillámos.

kervivena

2018. január 2.

Nyereményjátékban nyertem még a termék megjelenésével egyidőben és még mindig szinte teljesen új hatást kelt. Nekem a 03-as paletta van meg. Nagyon tartós és pigmentált. Szép a fedése és a színek. Egy picit hiányolok egy tükröt belőle, mert így a táskámban található "kacataim" állandó részese lenne, de így a reggeli sminkem egyik tagja. A kapott ecsettel nem igazán tudok satírozni, de a termék felviteléhez tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

csengevarga

2017. november 20.

Ennél szuperebb csillogású, tartású szemhéjpúderem rég nem volt. Mindig a kis sminktáskámban van. Nappalit is tudok késziteni vele, az ujjammal leszedem az extra csillogást, és estére pedig tényleg tud drámai lenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

csevi22

2017. október 15.

A színek tetszenek, de nem elég pigmentáltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

A színek tetszenek, de nem elég pigmentáltak.

Viki9727

2017. július 17.

Nyeremény játékban nyertem. Nagyon tetszik, gyönyörű csillogós színek. Nagyon jól pigmentált. Néha potyog egy kicsit, de ez legyen a legkevesebb. Úgy imádom ahogy van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

enikorz

2017. június 20.

Imádom!! Elképesztően pigmentált gyönyörű színek. Nagyon szép sminket lehet készíteni vele. Mindenképp újraveszem! 5**

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

Reni39946

2017. február 14.

Pixibagben volt a 03-as árnyalat. Megijedtem, mikor először swatcholtam, mennyire puha. Eléggé porzik és extra csillámos, de tetszenek a színek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

CeCeDrake

2017. február 9.

touch of drama szettben volt, a 03-as arany. Durván csillámos, piszkosul porzik, nagyon puha. A csillámok beterítenek mindent és nehezen lehet tőlük megszabadulni, meg túlságosan nagy méretűek.
A szemöldökpor az egyetlen, ami majdnem jó, viszont azt is beterítik a csillámok, az mondjuk annyira nem puha, de az átlag szemöldökporokhoz képest az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.