Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adnilem, Módosítva: 2020. május 19.

Kiszerelés:   13,1 ml
Lelőhely:   Müller, DM

Volumennövelő, emelő hatású spirál.

A Velvet Volume szempillaspirál rövid és hosszú sörtékből álló új dúsító keféje és természetes méhviaszt tartalmazó speciális formulája érezhetően puhává és csábítóvá varázsolja pilláidat.

Hoogie

2017. december 26.

A Max Factor termékei nagyon jók, sminkes vagyok, igaz a szakmában még nem dolgoztam, de ismerőseimet sminkelem, a sminktanárom is ajánlotta a Max Factort, illetve ő szokott segíteni a tanítványainak, hogy a Max Factorhoz kerüljenek.Most kezdtem el használni ezt a spirált, nem rossz, mondjuk nem mondom rá, hogy a legjobb szempillaspirál, mert az szerintem a Masterpiece vagy a Masterpiece Max vagy talán a Colossal, de még fogok kísérletezni szempillaspirálokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

barnabogi

2016. május 11.

Glamour napok alkalmával vettem meg,féláron megérte.Nekem olyan semilyen,többet vártam tőle,olyan mint egy átlagos szempillaspirál..Ha 1 rétegben felkenem akkor szépen szétválasztja a pillákat (általában),ha viszont jobban szét akarom választani őket akkor összekuszálódik az egész és mégjobban összetapad.. Nem rossz,de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

NovakneViki

2016. április 28.

Ezt a spirált a max factor sminkakadémia egyik játékán nyertem, nekem pont az tetszik benne, hogy valóban bársonyos pillákat készít, festés után nem keményedik meg a festék, éppen csak finoman kiemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 28.

souzanna

2016. április 20.

Első csalódásom a False Lash Effect szériában. Alig vitt fel festéket a szempillámra, nem dúsított, viszont folyton elmaszatolódott a szemem alatt, amitől teljesen kiborultam. Nálam nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

csill87

2016. április 6.

Ud.: Érdekes de ennél a spirálnál nekem is többször előfordult, hogy megszúrtam vele a pilláim tövét. Mással ilyen még nem volt. Talán nem elég fekete és azért kenném olyan bőszen?! A kefe megszúrós?! Passz.... De ha valaki nem ilyen vad, és csak óvatosan próbálkozik, továbbra is jó kis hétköznapi cuccnak tartom.

2015. november 15. Jajj, nekem ez mostnagyon bejött :-) Mikor kipróbáltam az volt az első gondolatom, hogy hát igen, ez Max Factor, ezekben a spirálokban nem csalódom soha. Szép dús, de természetes pillák, amik nem lesznek merevek, így nem rossz érzés viselni sem. Nekem nem is kopik, és nem lesznek a pilláim végén olyan kis festékcsomók, amiket az olcsó spirálok általában csinálnak, mert attól hülyét kapok, olyan igénytelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Londa

2016. április 6.

Ajandekba kaptam. Nagyon szeretem , a szempillaim nem ragadnak ossze es az osszhatas teljesen termeszetes nem valami mubaba hatas.... a velemenyek megoszlanak a szerint , hogy kinek milyen elvarasai vannak. Ha termeszetesen kihangsulyozott pillakra vagytok, akkor ezt lehet szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Szilva86

2016. április 4.

Elhasználtam, de ennyi is volt. Elsősorban a hosszú, merev sörték párszor jól megszúrták a szememet (ez akkor fordult elő, amikor a szempillám tövétől szerettem volna felvinni, de helyette jó könnybe lábadt szemem lett), kb. 1 hónap után a sörtéken kis csomók jelentek meg, melyeket a pilláimra kentem (gyönyörű volt), és utolsóként semmit nem csinál- nem hosszabbít, nem dúsít, legfőképpen szerintem a kemény kefék miatt, teljesen a tövektől nem lehet felvinni. Biztos nem fogom újra kipróbálni.
Ui: és amit még kihagytam: nekem lekenődik a szemem alá :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

Ui: és amit még kihagytam: nekem lekenődik a szemem alá :(

àgi75

2016. február 14.

Szipi-szupi! ☺ màsodik napja hasznàlom,nagyon jól használható a keféje, alaposan meg lehet vele emelni a pillàkat! Ja,és ma a wellnessben is fent hagytam,-gondoltam ne legyen màr làrva fejem-,legfeljebb lemosom, ha megindul lefelé...;))),de szépen ott maradt,és nem lettem panda mackó! Pedig volt ott gőz,meg víz,meg szauna... Én biztos újra veszem!Kiütötte a Clinique high impact-et úgy 6 év után! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 14.

hopihe11

2016. január 25.

Eddig egy Max Factor spirál sem volt a kedvencem. De ez nagyon sok jóval drágább spirált is leköröz. Szépen elválaszt, dúsit, nincsenek póklábak és a helyén marad reggeltől estig. Naggggyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

gigi

2015. december 11.

Nagyon jó ez a spirál! Pont a megfelelő mennyiséget veszi fel, nagyon könnyű használni, és nagyon szép, természetes pillákat csinál, amik több réteg felvitel után sem ragadnak össze. Egyetlen hibája, hogy néha kenődik, de mivel fizikai fényvédőt használok, abból is a nehezebb állagút most télen, emellett minden spirál kenődik sajnos. Szerintem oldja vmennyire a festéket...
Valahogy mindig a Max Factor spiráljaihoz térek vissza, árkategóriájában messze a legjobb spirálokat csinálja a márka sztem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.