Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   18 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: alicesmith, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. szeptember 22.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Max Factor új, habosított alapozója  kifejezetten azoknak készült, akik eddig a szárazabb bőrük miatt nem tudtak ilyen alapozót használni

Ár: 1000 , Eladó: Sylvia02
Állapot: Alig használt, Helyszín: Székesfehérvár, Budapest, fizetés: Fox post, személyes átvétel, banki utalással posta
Max Factor     MIRACLE GLOW PRO ILLUMINATOR MEDIUM
Ár: 1800 postával , Eladó: homonnaizs
Állapot: használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: előre utalás után
Lilko95

2017. december 28.

50-es árnyalatban volt, teljesen egyezett az arcom színével.
Az állaga is nagyon tetszett, azt a ciános keserűmandula illatot nem annyira tudtam hova tenni, de igazából meg az is tetszett.

Aztán láttam, hogy ezt is, mint minden aktuális kedvenc alapozomat, kivontak a forgalomból.
Amiket azóta próbáltam, mint sárga volt vagy az állaga nem tetszett.

Nagy csalódás, hogy nincs már többé :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

50-es árnyalatban volt, teljesen egyezett az arcom színével.

Amiket azóta próbáltam, mint sárga volt vagy az állaga nem tetszett.

Nagy csalódás, hogy nincs már többé :(

zsii

2016. december 15.

Nagyon sajnáltam, amikor már nem láttam a polcokon, bár talán annyira nem is baj.
Imádtam az állagát, az illatát (marcipán), a fedése is oké volt, talán túl fényesnek tűnt, de ezt megbocsátottam neki.
Nosztalgiából rendeltem volna pár hete külföldről, sajnos már csak mást tudtak helyette ajánlani, a megmaradt készlet is elfogyott. :(
Szomorú, hogy minden általam kedvelt alapozót nagyon hamar kivonnak a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.

sophiax

2016. szeptember 19.

Ma vásároltam meg a dm-ben akciósan 1000 forintért. Eddig tetszik, meglátjuk mi sül ki belőle:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

passing21

2016. június 17.

Legeslegjobb alapozó!! Tökéletes állag, fedés, érzet, szín, illat, miden! Fél éve siratom, mert szerintem már nem gyártják, de ha valaki esetleg tud róla, szóljon mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Maanina

2016. április 20.

Imádom, a legeslegjobb alapozó amit valaha használtam. Tökéletesen illeszkedik a színe a bőrömhöz, állagra is mennyei, szeretem az illatát, és szuper tartós... Sokszor vásároltam újra, nálam tuti befutó. Nem tudjátok esetleg, hol tudnék vásárolni belőle? Sehol sem találom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

cyprienne

2015. december 5.

Az egyik kedvenc alapozóm ebben az árkategóriában! 50 Natural árnyalatban vettem már kétszer belőle, tökéletesen fed, de mégsem tűnik vakolatnak az arcomon. Elég sokáig bírja, bár ha reggel teszem az arcomra és este még programom van, akkor újra szoktam sminkelni, mert egy egész napig nem marad ugyanolyan szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

zsonody

2015. szeptember 5.

40 Light ivory árnyalat: az igen világos bőrömhöz ez az árnyalat tökéletesen passzol. Szivaccsal nagyon szépen eldolgozható és egyenletes, bár nem túl erős fedést biztosít. Nem tapasztaltam, hogy szárítaná a bőrömet, ami nálam elég gyakori probléma, így ez nagy piros pont ennél a terméknél. A csomagolás jellegénél fogva jobban kell ügyelni a higiéniára, de ez minden hasonló tégelyes terméknél felmerül sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

AndreaKiss

2015. július 4.

Fél éve vettem kb., nem minden nap használom, de elég lassan fogy. A legvilágosabbat vettem meg, de még az is sötét, eléggé elüt a bőrömtől. A fedése szerintem közepes, és kiemeli a száraz részeket. Nagyon szeretem a hab állagát és, hogy púderesre szárad, viszont a csomagolása nem túl higiénikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Elamie

2015. június 22.

Megvettem mert akciós volt és mert nagyon szép volt a színe. A parabénekről nem tudtam, ha tudtam volna, nem veszem meg. Viszont alig használok alapozót, évente talán ha 5x magamra kenem, így még elmegy. A színe csodás, nagyon természetes, fényképen is jól mutat, szépen simul, nem csillog át, egységes bőrszínt és felületet ad. Szivaccsal vittem fel, gyorsan és könnyen ment, órák múlva sem kellett korrigálni. Jól lélegzik a bőr alatt, azaz nincs maszk érzet. A parabének miatt csak 3 csillagot kap, de egyelőre csak ez az egyetlen negatívum számomra ezzel az alapozóval kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Lyndolin

2015. június 17.

Az állaga nagyon tetszik, jó a fedése, szépek a színei, és összességében ez lenne a kedvencem, de azok a parabének a listában, nagyon kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.