Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lengyeldori18, Módosítva: 2014. május 26.

Lelőhely:   Müller, DM

Szárazon természetes, natúr hatásért; vizes ecsettel pedig az erős, ragyogó színekért.

Ár: 1000 Ft , Eladó: PinkMcFreeze
Állapot: Újszerű - 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Csak budapesti személyes átvétel, fizetés: Kp.
bebuska94

2018. október 14.

Nekem a 15-ös Vicious Purple színárnyalat van meg. Mivel csillámos nekem iszonyatosan porolt a szemem alá. Szárazon próbáltam ki, mondjuk a pigmentálassal nincs baj.. és elég tartós is. Bár teljes áron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Melani587

2018. június 26.

A lila színt vettem meg. A boltba azonnal szerelmes lettem, de sajnos nem tartott sokáig. Nem túl pigmentált, 2000Ft-t sehogy sem ér meg. Pár óra alatt a szemem alatt vannak a csillámok és az egész eltűnik .
Borzalmas

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Borzalmas

Szilviams0118

2018. március 8.

én eddig csak szárazon használtam, de- olvasva a kommenteket - kipróbálom nedvesen is, mert nagyon szép a színe, de kicsit pereg és túlságosan csillog nekem. az eredeti árát én is sokallom, leárazásban kifogtam a 35-ös auburn envy árnyalatot 870ért, így azt mondom, hogy megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

nikolett

2017. október 15.

Nekem lila van belole es csodalatossssssss ❤❤❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nekem lila van belole es csodalatossssssss ❤❤❤

Reni39946

2017. január 23.

A 05-Fervent Ivory és a 15-Vicious Purple árnyalatban vannak meg. A lilát korábban vettem és őszintén, fogalmam nincs, miért esett erre a választásom és azt sem, hogy ezután miért vettem még egyet ebből a termékből. Szeretem a lila színt, gondolom, ez volt a fő indíttatás, de valami iszonytosan néz ki a szememen. Az elefántcsont színűvel nincs különösebb bajom, a csillámok nem a kedvenceim, de a szemöldökcsontom és a belső szemzugot szépen kiemeli. A legnagyobb bajom, hogy mire odaérnék, hogy végre látható is a szín, addigra úgy csillog a fejem, mint akit sellőporral fújtak le. Ez már az elsőnél, a lilánál sem tetszett, ezért nem is értem, miért vásároltam meg a másodikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Black Fairy

2016. szeptember 19.

Elkezdtem folyamatosan használni, hogy kiderítsem huzamosabb időn keresztül hogy teljesít, egyébként nekem a Savage rose árnyalat van meg, fehérért indultam, de egyszerűen beleszerettem ebbe, nem tudtam otthagyni..Az árát elég húzósnak tartom (egy drogériás monoról van szó...én kuponnal vettem, úgy még azt mondtam, belefér), a csomagolással viszont nincs bajom, kimondottan örülök, hogy tekerős megoldása van, ugyanis így nem kapok bele véletlenül kibontásnál, illetve elég jól bírja a gyűrődést...Ellenben a pannel, ami konkrétan kiesett a műanyag foglalatból - nem csináltam vele semmit...

Alappal nagyon tartós, nedvesen szinte krémes, gyönyörű pigmentáltságú, intenzív árnyalatról van szó, szárazon kevésbé látványos a színe, és szörnyen peregnek belőle a csillámok...A tartóssága egész jó, alappal úgy 6 órát kibír rajtam (fixálás nélkül - zsírosodásra hajlamos, félig rejtett szemhéj)...Remekül használható, remekül eldolgozható, nagyon jól kijön a matt burgundis árnyalatokkal, highlighterként is funkcionál, szóval igazán jó kis termék...

DE nekem ez a szín szemhéjon iszonyatosan öregít...Nem tudom, hogy a csillámok, vagy a színválasztás, de úgy néz ki az egész szemhéjam, mintha egy 80 éves nőé lenne..21 évesen ez nem épp előny...persze nem egész szemhéja szántam "magában", csak sminkelés közben felmerült bennem, és nem tudok tőle elvonatkoztatni...

Ettől függetlenül jó termék, nagyon megkedveltem és javaslom mindenkinek kuponnapokon nézzen szét - lassan jönnek a Glamour napok úgyis - viszont teljes áron nem hinném, hogy megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

csibe0704

2016. március 25.

Nyertem egy játékon a Max Factortól. Szeretem, szerintem gyönyörű színe van, tartós, de valószínűleg teljesáron nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 25.

kvitta.girl

2015. október 19.

Még kuponnal vettem így fél áron jött velem haza, így megérte de teljes ára szerintem túlzás. Világos barna árnyalatot vettem meg most nevet nem tudok mondani tényleg roppant pigmentál,jól satírozható és tartós is, színe is igen megváltozik felkenve rézbarna lesz belőle elsatírozva, számomra maybelline color tattoo-hoz hasonlít nagyon mind színbe mind hatásilag.
Van még egy kuponom rá de több színre nem tartok igényt, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

Van még egy kuponom rá de több színre nem tartok igényt, nem venném újra.

rouquine

2015. október 15.

A Fierce pink árnyalatot vettem meg és elsőre azt sikerült elérni, hogy tele lett a fejem a hatalmas csillámokkal és hiába sikerült a színt kisajtolnom belőle (kb. harmadik rétegként), a végén csak úgy néztem ki, mint akinek begyulladt a szeme.:D Sok szempontból trükkös darab ez és nekem csalódás volt, mert nagyon sokáig kellett noszogatni, mire megjelent a színe. Szerintem a csomagolás is gagyi ezzel a letekerős módszerrel, a műanyag tető nagyon vékony. Azoknak ajánlom max, akik tényleg profin sminkelnek és tudják, mit csinálnak. Szívesen kipróbálnék még pár árnyalatot, de kétezer forint azért egy kicsit sok.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Alexandra91

2015. július 25.

Én egy kéket vettem nagyon szép színe van és egész tartós még szárazon is.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 25.

Én egy kéket vettem nagyon szép színe van és egész tartós még szárazon is.😊

Emolliensek: Dimethicone, Coco-Caprylate / Caprate, Trimethylsiloxysilicate, C12-15 Alkyl Benzoate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Hydrogenated Lecithin, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, CI 42090
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.