Maybelline

Ár:   795 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 3.

Kategória:   Ajakápolók

lujza17

2019. március 17.

A “Strike a Rose” árnyalatot vettem meg, hogy az ápoló hatása mellett adjon egy kis színt is - rossz döntés volt. Hosszú hidratálást ígér, ami vastag zsíros rétegben nyilvánul meg. 1-2 óráig díszeleg, majd eltűnése után gyakorlatilag szárazabbak az ajkaim, mint a használat előtt. Bár erősen színez (ezért 2 csillag), rúzsnak nagyon gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 17.

hahika

2018. október 29.

Szép a színe, de minimálisan se érzem, hogy lenne bármilyek ápoló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Szép a színe, de minimálisan se érzem, hogy lenne bármilyek ápoló hatása.

bibi24

2018. június 25.

Pink Shock árnyalatú van meg, mindennapi használatra tökéletes, én nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól fed, ápol és az illata is jó, remek áthidaló megoldás a rúzs és az ajakápolók között.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

thewildone

2018. április 30.

Szeretem, a rozsaszines arnyalata van meg. Jobb, mint a labello, nem mattit, szepen csillog es apol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

kottazur

2018. február 24.

229 forintét vettem a Rossmannban a Pink Shock árnyalatot, úgy voltam vele hogy ennyi pénzért megéri, legfeljebb elajándékozom. A csomagolása és az illata nagyon jó, igazán csajos. A színe is tetszik, habár picit barbis. Visszafogott sminkhez, iskolaba munkahelyre épp elég, egy bulit nem bír ki sajnos. Azért a 4 csillag, mert igazi ápoló hatást nem tapasztaltam, illetve hiába hirdetik úgy hogy "8 órán keresztül hidratált hatást nyújt" ez nem igazán felel meg a valóságnak. Nem hiszem, hogy újra veszek ha ez el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 24.

bugeyes

2017. november 14.

A pink színűt vettem meg, de kb. 1 éve csak hánykolódik a nesszeszeremben. Semmilyen ápoló hatást nem vettem észre, inkább szárított, rúzsnak viszont harmatgyenge. Sajnos én úgy gondolom, hogy egy felesleges termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Angelless

2017. október 22.

Piros színű van, kíváncsi voltam, hogy más ajakápolókkal felveszi-e a versenyt.
Igazából annyira nem voltam elájulva. A színe szép, fényes, csillogós piros meg minden, de vizesebbnek éreztem a formuláját mint más ajakápolókét, és nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Piros színű van, kíváncsi voltam, hogy más ajakápolókkal felveszi-e a versenyt.

Shauna

2017. október 22.

Strike a Rose árnyalatban van meg, szeretem, de van nála jobb ajakápolóm is.
Nem igazán hidratál, viszont a színe nagyon szép. Visszafogott munkahelyi sminkhez tökéletes, szépen kiemeli az ajkaim.
A használatát tekintve nálam inkább a rúzsok vagy szájfények tartozik, nem pedig az ajakápolók közé. (Mondjuk egy rúzsnál, szájfénynél sokkal könnyedebb, puhább érzetet biztosít.)
Elég lassan fogy, nagyjából egy éve van meg és körülbelül még csak a negyedét használtam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 22.

Strike a Rose árnyalatban van meg, szeretem, de van nála jobb ajakápolóm is.

szilvia.bano

2017. október 10.

A Strike a Rose árnyalatban volt meg, nem szerettem különösebben. A pigmentáltsága rendben volt, és nem szárított, de valahogy nem volt természetes az ajkaimon. Önmagában nem nézett ki elég jól, rúzsok alá pedig nem annyira tudtam használni, mert nem nagyon volt hasonló árnyalatú rúzsom. Igazából az a baj ezekkel a Baby Lipsekkel, hogy olyan lehetetlen színekben lehet őket kapni. Most kipróbáltam a Labello Blackberry Shine színezett ajakbalzsamot, és az sokkal jobban mutat, lényegesen viselhetőbb árnyalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Dea

2017. október 9.

Szárítja az ajkakat, de szép színe van,nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Szárítja az ajkakat, de szép színe van,nem venném újra.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Honey, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!