Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2016. november 29.

Ár:   1990 Ft

A Maybelline első két oldalú szemöldökceruzája.

• Kettős hatás a természetes szemöldököért.
  • Az egyik oldala egy gél alapú ceruza, a másik pedig egy por állagú festékes aplikátor.
  • A legjobb hatás érdekében először rajzoljuk meg a szemöldökünket, majd a szemöldök festékkel töltsük fel a hiányzó részeket.
[VIDEO] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Ld a leírásban , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kajdinori

2021. január 19.

Egyik legjobb sminktermék amit valaha használtam. Mivel rézvörös az alaphajszínem, a szemöldököm, és a szempilláim is mondhatni átlátszóak, több éven keresztül kínlódtam mígnem rátaláltam erre a termékre. Gyönyörűen pigmentált, könnyű vele dolgozni, a púder miatt egyben praktikus is. Gyorsan és szépen feltudom rajzolni a formát, pikk-pakk kitöltöm, az elejét pedig elsatírozom (mindezt akár 5 percen belül). Az ára miatt kicsit féltem megvenni az elején, de végül nem bántam meg. Igaz, aki természetesebb hatású szemöldököt szeretne elérni, annak nem ez lesz a legjobb választás. Mindenkinek ajánlom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 19.

danna113

2020. május 2.

Már azóta nagy álmom volt, amióta Amerikában megjelent, és gyorsan meg is vettem, ahogy nálunk is kijött és nem csalódtam. Nagyon könnyű használni, tetszik ez a csavaros technika, mert végre nem a hegyezéssel megy el a termék fele. Féltem, hogy a ceruza nem lesz elég pigmentált, ezért gyorsan fog majd fogyni, de ez sem jött be, mert annyira extrémen pigmentált, hogy csak lehet finom csíkokat lehet vele húzni, hogy természetesnek hasson. A por vége is jó megoldás, nekem egy kicsit nagy, mert nagyon vékony szemöldököm van, de így is jól tudom használni. A színek közül még nem tudom pontosan melyik a tökelétes, de ez nem a termék hibája, csak nekem van nagyon átmeneti hajszínem. A tartósságát is lenyűgöző, egy egész napot kibír, ami az előző termékeimet messze lekörözi. Őszintén bevallom én nem egyedül használom, hanem a a márka Brow Drama spirállal, hogy természetes hatást kapjak. Akik szeretik, ha teljesen fel van töltve a szemöldökük (mivel kicsit insta smink hatást tud kelteni), annak abszolút ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

dreammiyss

2019. december 10.

Miután egyik reggel a loreal szemöldökcerkám úgy döntött, hogy beragad és nem jön ki többé kénytelen voltam a tescoban beszerezni valamit ideiglenesen, amivel korrigálni tudom a szemöldököm, mert ha mást nem is, de ezt minden reggel, mielőtt kilépek az ajtón kényszeresen megteszem.
Végülis kifejezetten kellemes csalódás volt az árához képest, hiszen már az első nap után lepipálta a loreal szemöldökceruzát. Hihetetlenül pigmentált, könnyebb, rövidebb napokon egész a nap végéig hibátlanul fenn marad, hosszabb napokon talán rá férne kis igazítás, de ez nem tántorít el, hiszen tényleg meglepődtem hogy mennyire jó is ez a cerka azokhoz képest amiket eddig próbáltam.
Sajnos egyetlen dolog ami nem tetszik benne, hogy nem cruetly free (emiatt nem kapja meg a max csillagot), pedig biztosan újra megvenném ha az lenne, mivel mostanában tudatosabban próbálom megválogatni a termékeimet (, a tescoban meg sajnos nem sok a kínálat cf cuccokból).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Olga1895

2019. július 17.

Az egyetlen eddig próbált szemöldökceruza, ami bevált. Természetes hatást lehet elérni vele és egész nap tart, nem maszatolódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

filomenahorvath

2019. május 10.

Mindig újraveszem ezt a terméket.
Nagyon könnyű vele szép szemöldököt formálni.
Én kitöltésnek szoktam mellé használni a Rimmel Brow Way szemöldökszettjét.

Tartós, ha víz éri sem folyik le, csak kopik.

Kedvenc szemöldökceruzám! Bárki könnyen szép szemöldököt tud vele varázsolni.

Több árnyalatban elérhető, így valóban megtaláljátok majd a hozzátok illőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Mindig újraveszem ezt a terméket.
Nagyon könnyű vele szép szemöldököt formálni.
Én kitöltésnek szoktam mellé használni a Rimmel Brow Way szemöldökszettjét.

Tartós, ha víz éri sem folyik le, csak kopik.

Kedvenc szemöldökceruzám! Bárki könnyen szép szemöldököt tud vele varázsolni.

Több árnyalatban elérhető, így valóban megtaláljátok majd a hozzátok illőt.

matula

2019. január 22.

Napi szinten használom, de délután kettőkor a fejem már csak nyomokban tartalmaz szemöldököt, pedig próbáltam már púderrel is fixálni :/ Ha kicsit tartósabb lenne, nagyobb lenne a szerelem, így valószínű más termék lesz az utódja :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

tkrisztina88

2018. november 30.

A pozitív része,hogy a sötétbarnának nagyon jó színe van,nincs vörös beütése,és tartós. De egy sima párszáz forintos szemöldökceruza is tudja ugyanezt,sőt még gyorsabban és pontosabban megrajzolom egy egyszerű faragós verzióval. Még egy nagy hátrány,nekem hamar elfogyott,nem gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

DoraDe

2018. november 7.

Évek óta ezt használom, a szemöldököm külső részére a medium brown árnyalatban, középre pedig egy kis dark blonde finomításként. Tartós a termék, nap végén is ugyanott van, pedig nem használok rá zselét. Könnyen irányítható a ceruza része, precízen lehet vele rajzolni. A végén pedig a por résszel összemosom az egészet. Praktikus, hogy van ceruza, és por része is, nem kell több terméket vennem a szemöldökeimre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

JuditJuhasz

2018. november 4.

A Medium brown árnyalatot próbáltam ami enyhén vörösesnek mondható.Igazából a legolcsóbb 350 Ft-os szemceruzával is szebb szemöldökformát tudtam elérni! A színe csúnya, túl művi és egyáltalán nem egységes a szemöldök formája vele!1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

zuzmara2018

2018. október 13.

Nekem Dark Blonde árnyalatban van meg. Nagyon könnyű vele dolgozni, igazából csak ki kell színezni/satírozni vele a szemöldököt. Szépen fed és a színe tökéletesen illik a szemöldökömhöz.Tartós, de ha véletlenül hozzáérek, akkor lejön/elmosódik. Ez többször is gondot okozott, emiatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Wax

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0