Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: danna113, Módosítva: 2016. november 29.

Ár:   1990 Ft

A Maybelline első két oldalú szemöldökceruzája.

• Kettős hatás a természetes szemöldököért.
  • Az egyik oldala egy gél alapú ceruza, a másik pedig egy por állagú festékes aplikátor.
  • A legjobb hatás érdekében először rajzoljuk meg a szemöldökünket, majd a szemöldök festékkel töltsük fel a hiányzó részeket.
[VIDEO] Szerkesztői kedvencek: 2016 november

filomenahorvath

2019. május 10.

Mindig újraveszem ezt a terméket.
Nagyon könnyű vele szép szemöldököt formálni.
Én kitöltésnek szoktam mellé használni a Rimmel Brow Way szemöldökszettjét.

Tartós, ha víz éri sem folyik le, csak kopik.

Kedvenc szemöldökceruzám! Bárki könnyen szép szemöldököt tud vele varázsolni.

Több árnyalatban elérhető, így valóban megtaláljátok majd a hozzátok illőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Mindig újraveszem ezt a terméket.
Nagyon könnyű vele szép szemöldököt formálni.
Én kitöltésnek szoktam mellé használni a Rimmel Brow Way szemöldökszettjét.

Tartós, ha víz éri sem folyik le, csak kopik.

Kedvenc szemöldökceruzám! Bárki könnyen szép szemöldököt tud vele varázsolni.

Több árnyalatban elérhető, így valóban megtaláljátok majd a hozzátok illőt.

matula

2019. január 22.

Napi szinten használom, de délután kettőkor a fejem már csak nyomokban tartalmaz szemöldököt, pedig próbáltam már púderrel is fixálni :/ Ha kicsit tartósabb lenne, nagyobb lenne a szerelem, így valószínű más termék lesz az utódja :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 22.

tkrisztina88

2018. november 30.

A pozitív része,hogy a sötétbarnának nagyon jó színe van,nincs vörös beütése,és tartós. De egy sima párszáz forintos szemöldökceruza is tudja ugyanezt,sőt még gyorsabban és pontosabban megrajzolom egy egyszerű faragós verzióval. Még egy nagy hátrány,nekem hamar elfogyott,nem gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

DoraDe

2018. november 7.

Évek óta ezt használom, a szemöldököm külső részére a medium brown árnyalatban, középre pedig egy kis dark blonde finomításként. Tartós a termék, nap végén is ugyanott van, pedig nem használok rá zselét. Könnyen irányítható a ceruza része, precízen lehet vele rajzolni. A végén pedig a por résszel összemosom az egészet. Praktikus, hogy van ceruza, és por része is, nem kell több terméket vennem a szemöldökeimre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

JuditJuhasz

2018. november 4.

A Medium brown árnyalatot próbáltam ami enyhén vörösesnek mondható.Igazából a legolcsóbb 350 Ft-os szemceruzával is szebb szemöldökformát tudtam elérni! A színe csúnya, túl művi és egyáltalán nem egységes a szemöldök formája vele!1 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

zuzmara2018

2018. október 13.

Nekem Dark Blonde árnyalatban van meg. Nagyon könnyű vele dolgozni, igazából csak ki kell színezni/satírozni vele a szemöldököt. Szépen fed és a színe tökéletesen illik a szemöldökömhöz.Tartós, de ha véletlenül hozzáérek, akkor lejön/elmosódik. Ez többször is gondot okozott, emiatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

malexandra25

2018. szeptember 17.

Jól pigmentált és könnyen lehet vele termeszetes hatású szemöldököt kreálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Jól pigmentált és könnyen lehet vele termeszetes hatású szemöldököt kreálni.

keserutimi

2018. augusztus 20.

Dark Blond árnyalatban van meg, és ez már a második darab, amit használók. A jobb szemöldököm vége egy kicsit hiányos, így főleg azt szoktam vele javítgatni, utána pedig megerősítem mindkét szemöldököm színét. Az elsőnél észrevettem, hogy eléggé gyorsan fogy, hogy ha mindennap használom a ceruzás véget, sőt el is fogyott másfél-két hónap után. (Eléggé meglepett a Catrice-s ceruza után, amit minimum egy évig használtam, mire elfogyott.) Azután már csak az aplikátoros végével igazgattam a szemöldökeimet. Most a másodiknál már jobban figyelek, hogy ritkábban vessem be a ceruzát.
Nekem nagyon jól bevált. Szuper tartós, ha reggel használom, akkor még este is ugyanúgy néznek ki a szemöldökeim, mint reggel. Mindenképp újraveszem a következő Glamour napokon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Serpentina

2018. augusztus 19.

Eddig nem fordítottam túl nagy gondot a szemöldökömre. Szemhéjpúdert, illetve egy másik márka ceruzáját használtam...nos...ez annál milliókkal jobb megoldás. Anyukámtól kaptam ajándékba, de tökéletesen eltalálta a megfelelő színt (Medium Brown), annak ellenére, hogy szőke hajam van. Valahogy rájöttem, hogy jobban áll egy kicsit dominánsabb színű szemöldök.
A ceruzás vége olyan precíz és vékony, mint egy rotring. 😄 Így tényleg túlzások nélkül, és nagyon egyszerűen lehet vele szemöldököt formázni. Én a teljes szemöldökömet kiszínezem a ceruzával, utána pedig átmegyek rajta a púderes fejjel. Ez ad az egésznek egy nagyon természetes effektet, illetve mivel kevésbé intenzív a színe, mint a ceruzának, a szemöldök kezdetéhez is nagyon jó megoldást biztosít.
A tartósság természetesen a szemöldöknél is egy nagyon fontos szempont. Hát, ez tényleg egész nap a helyén marad, nem veszít idő közben a színéből és még minimálisan SEM kopik. Én hiszem, hogy tud annyit végeredményben és tartósságban is, mint egy high end termék. Emellett pedig egy nagyon ötletesnek és praktikusnak találom,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Detti90

2018. augusztus 10.

Nekem a medium brown árnyalat volt meg, jól illett a hajam és szemöldököm színéhez is. Mindkét végét használtam az ideális formázáshoz, de a ceruza nagyon pici benne, nekem többször letört belőle nagyobb darab, mert kicsúszott belőle, és gyorsan fogy, ezért a kis mennyiségért, pedig viszonylag drága. Csak azért 3 csillag, mert könnyű használni, és jól eltaláltam a színt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Wax

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0