Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 28.

Szemöldökformázó- és feltöltő spirál, mely akár egy húzással is látványos, de természetes eredményt nyújt.

Maybelline BROWprecise Fiber Filler Brow - Dark Blonde
Ár: 1500 , Eladó: Fodnoria
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: személyes átvétel elsősorban, de postázom is, ha nagyon muszáj:)

danna113

2020. május 18.

Igazából ezt sem értem, ahogyan a Brow Drama spirált sem (a régi verziót). Nehéz használni, fura az alakja és nem az előnyére válva. Ez legalább jobban pigmentált, de a ritkás szemöldökömön önmagában nem segít továbbra sem semmit, így a a benne lévő szálak is értelmét vesztik. Ráadásul a szálacskák felvitelkor hajlamosak az ég minden irányába elmozdulni, így túl sok macera van a korrigálásal is. Elhasználom, mert nem utálom különösebben, de nem fogott meg annyira, hogy újra akarjam venni. Egszerűen nem váltja be amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

fruzskai

2020. február 4.

Nemrég kezdtem el szemezgetni vele, aztán egy hete 600 forintért szembe is jött egy DM-ben a megfelelő színben, hát mondom ez csak rám várt. Ettől kényelmesebb, egyszerűbb, és tökéletesebb szemöldökre való terméket keresve is nehezen talál az ember. A szemöldököm formára szép, viszont vannak benne kisebb-nagyobb hiányosságok, amiket olyan természetesen tölt ki, mintha ott sem lenne. Nagyon jól fixál is, és a színe is szép természetes. Abszolút újravevős termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

sztike

2020. január 25.

Leárazva vettem, egyébként a kefe miatt túl kockázatosnak tartottam teljes árat fizetni érte. Most már zokszó nélkül kifizetném a teljes árát is, mert fura kefe ide vagy oda, működik. Nincs halálra szedve a szemöldököm, nem cérnavékony, viszont elég ritkás. Ez a cucc tökéletesen kitölti a hézagokat, természetes a színe és fixálja is a szálakat. Medium brown árnyalatot vettem meg a középbarna, hideg tónusú hajamhoz és tökéletes. Szerencsére az applikátoron arany csillámnak tűnő dolgok a szemöldökömön egyáltalán nem láthatók. Sietős és no makeup napokra tökéletes, újravevős, egyébként pedig a márka Brow Tattoo Pomade-ját nyúzom hét közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

RitaJudit

2019. október 19.

Sűrű szemöldököm van, de a széleken a szálak világosabbak és hajlamos rakoncátlan lenni. Pár hete tök véletlen, egy leárazáson jött velem. Hi-he-tet-len! Pont olyan színű és sűrűségű pillát ad, amilyen tökéletes a mindennapokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Lina14

2019. március 13.

nagyon tartós és remekül beszínezi a szálakat
a bajom vele, hogy az én kevés, foltos és kicsi szemöldökömön túl sok, mert folyton kimegy a vonalból és az arcomon is landol, szóval fel kell takarítanom a szemöldököm körül. ha nem viselek sok sminket vagy alapozól egyáltalán, akkor nem rossz, mert egy kicsit többnek tűnik a szemöldököm, de ez annyak való, akinek több van alapból

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

nagyon tartós és remekül beszínezi a szálakat

Siculus

2019. február 26.

leértékelve vettem 1200 ft-ért, úgy véltem, hogy a medium brown passzol a sötét hajamhoz. egész jó, viszont én a százlábúra emlékeztető kefével nem vagyok kibékülve, nagy és akinek nincs természetesen dús szemöldöke, elkerülhetetlenül összefogja kenni a bőrét és nagyon erős hatást kelt. én a l'oréal-os szemöldök zselé keféjével viszem fel, úgy elfogadható és precízebb, viszont úgy nem fixál annyira.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

stripedpanda

2019. január 18.

Na ez tényleg a helyén tartja a szemöldökömet egész nap, ilyennel még nem találkoztam. A használata is könnyű, nem vesz fel túl sokat. Biztosan újra fogom venni, tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

zsucci93

2019. január 9.

Az egyik legjobb dolog, ami a szemöldökömmel történt. Csodásan kiemeli azt a pár szálat ami van és egész nap a helyén tartja. Az applikátor kicsit trükkös, érdemes használat előtt a hegyét kicsit letörölni, de egyébként nekem jobban bejött, mint a Benefit gimme brow.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

krisztie

2018. december 6.

Az első ilyen termékem , akciós volt igy gondoltam kiprobálom. Nem vesz fel sok terméket, tetszik a kis keféje könnyű vele átfésülni a szemöldököm. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

fsanna

2018. augusztus 12.

Én csak ezzel szoktam átfésülni a szemöldököm, a végeredmény jó. Könnyű használni, fixálja a szemöldököt, nem kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.