Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. február 10.

Kategória:   Sminkek szájra

Nude árnyalatú rúzsok, magas pigmenttartalommal.

Elérhető 10 árnyalatban.

telelle

2016. március 5.

Tombolt a pale nude mániám (kicsit még mindig), és nagyon örültem, akkor sikerült megszereznem a Sultry Sand-et egy KM-es csere során, az első Maybelline rúzsom egyébként. A színe nagyon szép, az Etude House szájkorrektorhoz hasonlít, bár önmagában többnyire inkább halvány rózsaszínre hajaz, mert átüt alóla a pigmentált szájam :D de úgy is szép. Igazán szép bézs akkor lesz, ha vastag vagy aládolgozok egy kicsit. Állaga nem rossz, egész szépen el lehet oszlatni, és az árnyalatához képest elég pigmentált is. A tokja külsőre ormótlan, de levéve nagyon kellemes fogni az alján levő gyűrű/alap miatt.

Alverdés csillogó ajakbalzsamot szoktam rárakni, nagyon szépen megdobja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Alverdés csillogó ajakbalzsamot szoktam rárakni, nagyon szépen megdobja :)

Natalka

2014. május 24.

Kicsit megzavarodtam ezzel a rúzzsal, mert meg mertem volna esküdni rá, h nekem ilyenem van, de mégsem... A legvilágosabb árnyalat ebből a kollekcióból a 910-es Bare All. Namost. Az enyém tökugyanúgy néz ki (csomagolás, szín, swatchok, stb), de az alján a 710-es szám van és a Sultry Sand elnevezés. Kinyomoztam, h van egy másik kollekció, a Stripped Nudes, ami 6 színből áll, és valószínű teljesen ugyanezek a színek, mint ebben a The Buffs-ban, csak más fantázianéven. Ha feltölti valaki, akkor áttolom oda a véleményem, de szerintem felesleges, mert egyrészt nagyon meglepne, ha behoznák ide is a Stripped Nudes kollekciót, másrészt mondom, szerintem teljesen ugyanaz a kettő (kampánykép, reklám), csak mondjuk Amerikában is és Európában is más néven forgalmazzák.
Most, h ezt ilyen részletesen kiveséztem, talán rátérnék a rúzsra is :D
Amikor a boltban (Londonban) megláttam ezt az árnyalatot, biztos voltam benne, h csak én vagyok olyan elmebeteg, h ezt megveszem magamnak, mert az kizárt, h rajtam kívül valakinek ez még bejön. Már az is meglepett, h ilyen színt egyáltalán piacra mertek dobni :) Amikor azonban rákerestem a neten, akkor meglepve tapasztaltam, h egy csomó blogon és képen szerepel a Sultry Sand, csakúgy mint a Bare All (tehát nem vagyok egyedül a "lealapozott száj"mániámmal :))) A rúzs maga úgy néz ki, mintha egy korrektor, vagy alapozóstift lenne. És a hatása ily olyan az ajkakon, mintha vastagon bevakoltam volna a számat korrektorral. És itt most nagyon világos, szinte fehér korrektort képzeljetek el... Mondanom sem kell, borzalmas :) becsületére legyen mondva, h a pigmentáció kiváló, az ajkaim természetes színét 100%-ban elfedi (hihetetlen, de ez itt most elég komoly probléma :D) Ezért az ujjaimmal jócskán el szoktam dolgozni, és addig maszatolom, amíg elviselhető nem lesz a színintenzitás (de még így is hullafehér a végeredmény). A színválasztás az én hibám (bár szeretem, de ez már kissé túl nude), a pontozás nem ennek szól. Csak ez az egy Color Sensationel rúzsom van, így csak erről tudok nyilatkozni, de maga a textúra nekem túl krémes. Így elcsúszkál, és hamar beleül az ajakvonalakba (elég barázdált a szám, a túl krémes rúzsokkal mindig ez a gond). Nem várom el, h hidratáljon (arra ott az ajakbalzsam), de tartós az lehetne. Más rúzsokkal keverve fogom elhasználni.
Nem lesz egy sztártermék ez az árnyalat (nem véletlen, h itt sem lehet kapni), de azt meg kell hagyni, h mind a The Buffs-ban mind a Stripped Nudes kollekcióban kapható rengeteg sok más nude-barnás, vagy nude-rózsaszínes árnyalat, amik között mindenki megtalálná a hozzá legjobban illőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

Most, h ezt ilyen részletesen kiveséztem, talán rátérnék a rúzsra is :D

Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag