Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: juctus, Módosítva: 2013. május 15.

Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, géles állagú rúzs.

Tesa

2015. október 10.

A Pink Possibilities árnyalat van meg. Imádom ezt a könnyed, gyengén pigmentált formulát. Nagyon kényelmes hétköznapokra. Úgy ad egy kis pluszt a megjelenésnek, hogy közben nem üti ki senki szemét. A kopása szép, egyenletes, nem hagy nyomot, egyszerűen csak eltűnik, így nem kell azon idegeskedni, hogy jelen pillanatban hogyan is nézhet ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

busa01206

2015. július 1.

Szlovakiaban vettem oket kb 3€ert. Enyhe szint adnak az ajkaknak es meg hidratal is. Nagyon szep a csomagolasuk is, ennyi penzert siman megerte.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

melinger

2015. április 15.

Nekem a 430 Coral ambition van meg. Kellemes, krémes inkább ajakbalzsamnak felel meg és a szine sem annyira nem tartós. Pár óra elteltével még érzem a számon hogy ott van de a szine már szinte nem is látszik. Esetleg majd beszerzek egy másik szint is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 15.

marie.elsey

2015. március 1.

Nekem nem jött be,olyan mű színeik van.A számat szaritja, a csomagolás szép

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Nekem nem jött be,olyan mű színeik van.A számat szaritja, a csomagolás szép

freegid

2015. január 15.

Nem szárít egyáltalán, inkább ajakápoló egy kis színnel megbolondítva. Órák hosszáig nem marad fenn, aki nem szereti az erős színt az ajkain, hanem csak egy kis harmonikus színt akar feltenni annak ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 15.

bartostimeaa

2014. október 10.

A Pink Possibilities árnyalat van meg. Tényleg egy könnyű állagú rúzsról van szó, sőt nevezhetnénk színezett ajakbalzsmnak is mert közepesen pigmentált, szép fényt ad az ajkaknak, viszonylag tartós, csodaszép színe van és hidratál, Én szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 10.

potitepirii

2014. október 9.

Nekem a Pink Possibilities nevű van meg,ázsiában vettem egy ezresért,.Annyira szép rózsaszín színe van hogy ez lett az alap rózsaszínem pedig nem vagyok annyira oda magáért a rózsaszínért.Állagra is tökéletes,nem szárít imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

Gituccci

2013. szeptember 15.

Egyszerűen imádom, két árnyalat is meg van belőle a Coral ambition és a Faint for fuchsia. Tényleg fényesek,krémesek,pigmentáltak és tartósak is. Tetszik, hogy ennyire könnyű a viselete. Annyira telhetetlen vagyok, hogy még be akarok szerezni több színt is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

marcipanfelho

2013. augusztus 30.

Én Lengyelországban szereztem be egyet a 210-es Oh La Lilac árnyalatban. Nagyon krémes, eléggé csillogós. Nincsenek benne csillámok vagy ilyesmi, de a végeredmény nem matt meg nem szaténfényű hanem eléggé csillog. Nem annyira pigmentált és nekem néhány óránként újra fel kell kennem. Szép színe van de szerintem nem nagy szám. A Sleek rúzsaimat jobban szeretem. Azok még olcsóbbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

p3trababa

2013. augusztus 6.

A Petal Rebel arnyalatot vettem meg. Imadom ezt a szint, azota csak ezt hasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Honey, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.