Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manocska8, Módosítva: 2014. november 21.

Kiszerelés:   9,5 ml

Extrém fekete, dúsító szempillaspirál

A kefe speciális kialakításának köszönhetően egyszerre dupla adagnyi festéket képes a szempillákra juttatni, ezzel hihetetlenül dúsítva a pillákat.

ImpossibleGirl

2020. július 30.

Nekem összeragad tőle a szempillám. Póklábas hatást kelt, pedig már többféleképpen is próbáltam felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 30.

Zsazami

2020. április 30.

Én nagyon szeretem, elégedett vagyok vele. Picit valóban sok festéket vesz fel, de maga a kefe mérete, alakja nekem tökéletes. Az én pilláimat nem dúsítja ugyan, inkább hosszabbítja és göndöríti, de ezért szeretem. Már többször újra vettem és fogom is. Mivel minden nap ezt használom, nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

Sziporka88

2020. április 2.

A színe szép, de a kefe hatalmas, az alsó és belső pillákat másik spirállal kell kikennem. Nem pereg, egész nap fent marad. Nem drága!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

Lepke28

2019. december 17.

Sajnos nem igazán vált be. Nagyon összeragasztotta a szempilláimat. Ráadásul irritálta is a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Mirjana

2019. november 5.

Egyszerűen csalódás...
A kefe mérete megfelelő, korábban is ilyen méretet használtam, de túl sok festék marad rajta. A szempilláim egyszerűen összeragadnak tőle egyaránt alsó-felső. Sajnos ha szép eredményt szeretnék elérni vele, másik spirált/kefét kell használnom mellé.
Pozitívumként annyit tudnék felhozni, hogy könnyen lemosható.
Nem pótlom ha (egyáltalán) elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Egyszerűen csalódás...
Pozitívumként annyit tudnék felhozni, hogy könnyen lemosható.
Nem pótlom ha (egyáltalán) elfogy.

Szandihh

2019. július 18.

Nagyon vegyes érzelmeim vannak ezzel a szempillaspirállal kapcsolatban. Hatalmas feje van, a szempilláimon alig tudok vele dolgozni,vagy a szemhéjam is festékes lesz. A végeredménytől pedig nem vagyok elájulva,sőt, a világos pilláim feketébbek lesznek, és ennyi. Két dolgot szeretek benne, az egyik, hogy szépen szétválasztja a pilláim, a másik pedig, hogy csak nagyon nagyon minimálisan a nap végére egy pici pereg a szemem alá, de az is csak a nagyon meleg napokon. Egy Catrice-s vízálló szempillaspirállal átmegyek még használata után a pilláimon,így tartósabb és sokkal szebb az összhatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 18.

odrey

2019. április 13.

Az egyik legjobb, kuponnal pici pénzért meg lehet szerezni. Konnyen használható, hatásos termék. Minimálisan pereg a nap végére, de legalabb igy konnyen le lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Megany

2019. március 21.

Nagyon NEM JÓ!!!!
Annyi festék van benne,hogy használhatatlan,úgy összeáll,hogy szétfésülhetetlen.
INGYEN SE KELLENE,kuka.
Régen a Maybelline spirálokat szerettem,de ez már nagyon nem az!
Az alapozói is elromlottak,túl hígak és már nem fednek.
Az egy pint csak a régi idők emlékére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 21.

Nagyon NEM JÓ!!!!
INGYEN SE KELLENE,kuka.
Régen a Maybelline spirálokat szerettem,de ez már nagyon nem az!
Az alapozói is elromlottak,túl hígak és már nem fednek.
Az egy pint csak a régi idők emlékére.

7ot

2019. március 18.

Régen szerettem a márka spiráljait, de valahogy azt veszem észre, hogy egyre hamarabb beszáradnak, hiába veszem fóliázva. Ezt többnél tapasztaltam, teljesen más emlékeim vannak a régebbi verziókról...
Amíg új, addig elmegy, de nem egy nagy durranás. Ahogy elkezd kicsit is száradni benne a festék, ocsmány csomós lesz a végeredmény. Az ilyen kefével meg lehetetlen olyan állapotba hozni, hogy vállalható legyen, mert a fésülgetéssel még több a festék és annál több csomó jelenik meg.
Ha mégis rászánom magam, hogy egy másik kefével is pepecseljek, akkor meg napközben pereg le a festék a szemem alá. Gyönyörű...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 18.

Andy88

2018. november 7.

A mostani kedvenc szempillaspirálom. Sajnos pici, kevés, egyenes és világos színű pilláim vannak, így naponta festem (főleg ha megyek el otthonról). Ezért egy olyan spirálra van szükségem, ami több festéket visz fel, és nemcsak hosszabbítja, dúsítja, hanem göndöríti is a pilláimat. A keféje miatt esett erre a választásom, szuperül végzi a dolgát. Többfélét is teszteltem már, de eddig ez jött be a leginkább.
Sajnos a nagy kedvencem már nem kapható (L'oreal Volume Shocking)... ezt semmi sem fogja felülmúlni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.