Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manocska8, Módosítva: 2014. november 21.

Kiszerelés:   9,5 ml

Extrém fekete, dúsító szempillaspirál

A kefe speciális kialakításának köszönhetően egyszerre dupla adagnyi festéket képes a szempillákra juttatni, ezzel hihetetlenül dúsítva a pillákat.

RoseBern

2023. január 5.

Én evek ota ezt hasznalom,az en pillaim nagyon jol bedusitja,es nekem nem pereg le nem fogja meg a szemhejam sem. Eloszor ezt szoktam felkenni hagyom par masodpercig hogy megszaradjon es utana hasznalom a sky high fajtajat a hosszusag miatt. A vegeredmeny mindig tokeletes lesz. Nem darabos,nem kenodik ha csak nem sir az ember :D este konnyen lemoshato.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 5.

Bettu

2021. június 27.

Leszedtem a szempillám, és szerezzem volna egy jo tartós spirált. Nem ezt akartam megvenni, a 36h-sat..
Ez számomra semmit nem ér. Oké, hogy kevesebb most alapból a pillám, meg nyár van, de estére kentem fel és úgy lefolyt, hogy sírni tudtam volna mikor megláttam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

audrina22

2020. szeptember 14.

Nem rossz spirál, de nem is a legjobb. Kicsit póklábas a végeredmény. Peregni nem pereg, mint ahogy egyik eddig próbált Maybelline spirál sem. Hosszítani egész jól hosszít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

ImpossibleGirl

2020. július 30.

Nekem összeragad tőle a szempillám. Póklábas hatást kelt, pedig már többféleképpen is próbáltam felkenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 30.

Zsazami

2020. április 30.

Én nagyon szeretem, elégedett vagyok vele. Picit valóban sok festéket vesz fel, de maga a kefe mérete, alakja nekem tökéletes. Az én pilláimat nem dúsítja ugyan, inkább hosszabbítja és göndöríti, de ezért szeretem. Már többször újra vettem és fogom is. Mivel minden nap ezt használom, nem szárad be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 30.

Sziporka88

2020. április 2.

A színe szép, de a kefe hatalmas, az alsó és belső pillákat másik spirállal kell kikennem. Nem pereg, egész nap fent marad. Nem drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

Lepke28

2019. december 17.

Sajnos nem igazán vált be. Nagyon összeragasztotta a szempilláimat. Ráadásul irritálta is a szemeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Mirjana

2019. november 5.

Egyszerűen csalódás...
A kefe mérete megfelelő, korábban is ilyen méretet használtam, de túl sok festék marad rajta. A szempilláim egyszerűen összeragadnak tőle egyaránt alsó-felső. Sajnos ha szép eredményt szeretnék elérni vele, másik spirált/kefét kell használnom mellé.
Pozitívumként annyit tudnék felhozni, hogy könnyen lemosható.
Nem pótlom ha (egyáltalán) elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Egyszerűen csalódás...
Pozitívumként annyit tudnék felhozni, hogy könnyen lemosható.
Nem pótlom ha (egyáltalán) elfogy.

Szandihh

2019. július 18.

Nagyon vegyes érzelmeim vannak ezzel a szempillaspirállal kapcsolatban. Hatalmas feje van, a szempilláimon alig tudok vele dolgozni,vagy a szemhéjam is festékes lesz. A végeredménytől pedig nem vagyok elájulva,sőt, a világos pilláim feketébbek lesznek, és ennyi. Két dolgot szeretek benne, az egyik, hogy szépen szétválasztja a pilláim, a másik pedig, hogy csak nagyon nagyon minimálisan a nap végére egy pici pereg a szemem alá, de az is csak a nagyon meleg napokon. Egy Catrice-s vízálló szempillaspirállal átmegyek még használata után a pilláimon,így tartósabb és sokkal szebb az összhatás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

odrey

2019. április 13.

Az egyik legjobb, kuponnal pici pénzért meg lehet szerezni. Konnyen használható, hatásos termék. Minimálisan pereg a nap végére, de legalabb igy konnyen le lehet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Soluble Collagen

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.