Maybelline

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A spirál különleges kollagén összetételnek köszönhetően kilencszer dúsabb pillákat ígér. Matt szemhéjpúder pigmenteket tartalmaz az intenzív szénfekete hatásért.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
artep04

2019. május 31.

Évek óta használom ezt a szempillaspirált, eddig akármikor másikat próbáltam, nem vált be, így mindig ehhez térek vissza.
Nekem nem potyog, nem pereg, és nem tapasztja össze a pillákat, ha szépen lehúzod a felesleget a keféről, és úgy viszed fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

amygdala0131

2019. május 29.

Évekig ez volt a kedvenc spirálom, de végül lecseréltem, mert nagyon összetapasztotta a pilláimat, és ha hozzányúltam a szememhez, rögtön lepergett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

SzSofi

2019. május 29.

Nálam abszolút kedvenc. Szeretek kipróbálni új spirálokat, de ez a legjobb mindig visszatérek ehhez. Nem potyog le nap végére, tartók szépen szép pillákat tudok varázsolni magamnak. Nem ragadnak össze és mégis nagyok lesznek :) és csak ezzel a kefével tudok úgy spirálozni, hogy az egész nemem ne legyen festékes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

hippiesaur

2019. május 29.

Szépen hosszít, de kicsit összetapasztja a pilláimat, a dúsítást nem érzékelem. A nap végére eléggé lepotyog, úgyhogy nekem nem az igazi. Lemosni legalább könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nikici05

2019. május 28.

Jól dúsít, hosszabbítja a pillákat, nem pereg le:)
Tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Jól dúsít, hosszabbítja a pillákat, nem pereg le:)
Tartós!

Vicuska918

2019. május 3.

Az egyik legjobb spirál. Szépen dúsít, könnyű lemosni, nem potyog le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Az egyik legjobb spirál. Szépen dúsít, könnyű lemosni, nem potyog le.

anita.szaraz

2019. április 28.

DM-ben vettem 1800 forintért. Örülök, hogy hallgattam az itteni véleményekre, mert tényleg egy olyan szempillaspirál, amivel könnyű dolgozni, szép fekete és a helyén marad. Egy rétegben is szép pillákat csinál, de két rétegben az igazi. Amit a legjobban szeretek benne, hogy felkenve elég gyorsan szárad a pillákon, nem kell heteket várni, így nem ragaszt mindent a szemhéjra. Én most azt gondolom, hogy simán legyőzi a 10 ezres szempillaspiráljaimat is. Örülök a terméknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Colette221

2019. április 15.

Szeretem, bár nem ez a kedvenc spirálom. Szépen elválaszt és a nap végén sem pereg le. Olajos sminklemosóval hamar lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nekem a best of,ennél jobb spirálom nem volt még. Szép íves lesz a pillám,nem csomós,nem ragad,két rétegben is szépen működik,könnyen lemosható,viszont nem kenődik. Tökély.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

brigditd

2019. március 30.

Lehet nekem volt egy hibás termékem de nagyon száraznak tünt maga a smink és sokat nem kezdett a pilláimmal. Talán még adok neki egy esélyt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.