Maybelline

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A spirál különleges kollagén összetételnek köszönhetően kilencszer dúsabb pillákat ígér. Matt szemhéjpúder pigmenteket tartalmaz az intenzív szénfekete hatásért.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Adelka1120

2021. június 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de kár volt... Egyszerűen nekem semmit nem csinál, olyan mintha nem is kentem volna a pilláimra semmit. A 4. rétegnél látok valamit, de addigra meg már nagyon összetapasztja a pilláim. Pénzkidobás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

eperszoszke

2021. május 1.

Nagyon szeretem, már sokadszor veszem újra. Szép pillákat csinál, és a sportolást is jól bírja. Ár-érték arányban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Reni1211

2021. április 12.

Nem rossz, de semmi extra, nekem annyira nem vált be, nem hozta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

T_Bettina

2021. április 8.

Nagyon intenzív fekete színe van, tökéletesen fed. Alapvetően kevés és rövid szempilláim vannak, azonban ez a spirál valami csodát művel! Tartós, estig fennmarad, nem kenődik el!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

plinda

2021. február 27.

Szép dús pillákat lehet vele készíteni és nagyon tartós. Aki hézköznapra egy megbízható spirált szeretne és nem szereti a drámai hatást, annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

noricza

2021. február 25.

Valahogy nem volt olyan az eredmény mint szerettem volna, nem volt az a hűde fekete. A kefét nem szerettem, dúsított de a hossz nem volt az igazi. Ez egy egyszerű spirál jó marketingel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 25.

annamaria01

2021. január 14.

Intenzív fekete színe van. Gyönyörűen íveli a pillákat, szinte egy réteg is elég. Viszont nagyon hamar panda szemeim lesznek, még most télen is lefolyik. A tartóssága miatt 5 csillagot szerintem nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Judia

2020. december 8.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Alapvetően hosszú szempillám van, de ettől szinte már póklábszerűek :D Elég egyszer átkenni, mert jól fed, de hogyha drámaibb hatást szeretnénk akkor ebből is a két réteg a nyerő. Szép fekete, nem tapad össze, nem ragacsos, nem keményedik meg, nem pereg. Számomra pozitív még, hogy viszonylag nagy a keféje és nem szilikon, sajnos azokat én eleve kizárom. Az egyetlen negatív elsőre az erős illata, de mivel nem egy krém amit egész nap érzel magadon, így nem zavaró már a felvitel után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

Bajzatv

2020. november 29.

Nem kenődik fel, nem pereg, szép pillákat csinál. Nekem nagyon bevált.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 29.

Nem kenődik fel, nem pereg, szép pillákat csinál. Nekem nagyon bevált.:)

Audrey1979

2020. november 24.

Évek óta ezt a spirált használom, általában 1 rétegben. Szépen befogja a pilláimat, nem pereg le, nem csomósodik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 24.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.