Maybelline

Ár:   2154 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2012. december 7.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

A spirál különleges kollagén összetételnek köszönhetően kilencszer dúsabb pillákat ígér. Matt szemhéjpúder pigmenteket tartalmaz az intenzív szénfekete hatásért.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Katka0716

2020. május 15.

Nagyon régen használtam Maybelline-es spirál, először szokatlan is volt, de egész jól össze barátkoztunk. Kifogyott a spirálom és mivel nem volt Glamour-napok, ezt vettem akciosan. Szép, hosszú íves pillákat csinál, nem pereg le. Dúsíthatna picit jobban, de ezt be tudom annak, h nagyon régen használtam ilyen hagyományos kefét. Összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

kremnzk

2020. április 19.

Évek óta ezt használom egy másik kedvencemmel felváltva (Yves Rocher Sexy Pulp). Több rétegben viszem fel, mindig tökéletes a hatás. Tartós is és intenzív a színe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

yeri

2020. március 12.

Nagyon sokáig egy másik Maybelline spirált használtam, aztán az nem volt a Müllerbe, így megvettem ezt. Nagyon megvagyok vele elégedve, nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni, a pilláimat szépen kiemeli és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 12.

Juli28

2020. február 26.

Nem rossz spirál, de nem érdemes több réteget felvinni mert könnyen csomóssá válik mivel iszonyú sűrű a festék benne , így erősen ajánlott jól lehúzogatni a festéket előtte róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

urbansoul

2020. február 24.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg és nem csalódtam. Nem csomósodik, szépen kiemeli és dúsítja a szempilláimat, a tartósságával sincs problémám. Glamour-napokon mindig beszerzek egyet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

CsinCsilla

2020. február 22.

Évek óta a kedvenc spirálom, göndörít, dúsít, nem pereg le a nap végén sem, és könnyen le tudom mosni, mindent tud amit elvárok egy spiráltól. Szeretek kipróbálni többféle szempillaspirált, de ez volt a legelső spirál, amit akkor kaptam mikor elkezdtem sminkelni. így emiatt is térek hozzá vissza szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Makeupppppppp

2020. február 20.

Vicc....fel kenem rá 5 percre már úgy nézek ki mint a mosott sz*r mert úgy lefolyik....egy panda megirigyelné komolyan mondom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

ludmilla

2019. december 25.

Nekem nem jönnek be a maybelline spirálok, de mindig elfelejtem. Elcsábultam erre, aztán mikor felkentem jöttem rá, hogy irritálja a szemem. Olyan retro a festék benne, mint amit anyám használt 20 éve, az illata is olyan. Nap végére eltűnik a pillámról. Véleményt is azért írtam, hogy ne felejtsem el, ne vegyek ilyeneket...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Az eddigiek nagyon jól működtek, de ez sajnos pereg és csomós póklábszerű pillákat csinál. Sajnos elmúlt az évekig tartó szerelem közöttünk. pedig már jónéhányszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

mindenfelhasznalonevfoglalt

2019. december 7.

Nagyon nagyon szép mély fekete, dús, hosszú szempillákat csinál. De sajnos a szemem körüli bőrt nagyon irritálta, ezért abbahagytam a használatárt. Csak emiatt 4*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.