Maybelline

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10,7 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Dorcsa, az összetevőket feltöltötte: MandyBaby, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   10,7 ml
Bőrtípus:   Száraz

• már egy rétegben is biztosítja a teljesen dús hatást
  • maximális volument kölcsönöz szempilláinak
  • nem tapasztja össze a szempillákat
  • a legapróbb szempillákat is bevonja
  • intenzíven pigmentált fekete szín
  • csábítóvá teszi a szempillákat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

melittahk

2022. június 22.

Nagyon szeretem, főként télen használom. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nem kenődik el. Nagyon jó termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

CsorgoKigyo

2022. május 26.

Évek óta használtam és szerettem nagyon. Nem tudom, hogy az összetevőkön változtattak vagy az én szemem lett érzékenyebb, de az utolsó irritálta a szememet, így váltanom kellett másik márkára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

fszabo84

2022. május 9.

Evek ota ezt hasznalom, es eszembe sem jut valtani vagy kiserletezni.
Kontaktlencse hasznalokent nem mindegy milyen szempillaspiralra voksolok: ez nem potyog, nem kenodik, es siman lemoshato gyenged arclemosoval.

Megis remekul teljesit, ket retegben tokeletes, es ha felre is kenem felvitel kozben, sima vizes(!) fultisztito palcikaval tudom korrigalni.

Tokeletes, nincs az az isten h levaltsam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Evek ota ezt hasznalom, es eszembe sem jut valtani vagy kiserletezni.

Tokeletes, nincs az az isten h levaltsam. :)

Titanilla007

2022. május 6.

Abszolút meg vagyok elégedve ezzel a spirállal. Évek óta tesztelek különféle márkájúakat és eddig ez vált be nekem. Hosszú csomómentes pillákat ad. Az ára is teljesen elfogadható, akciósan szoktam beszerezni 1500-1700 ft környékén drogériában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 6.

eszterka100

2022. április 28.

Én lennék a pillások álma, annyi rövid és vékony, ámbár közelről soknak tűnő szempollám van. Volt műszempillám, de nem az én világom. Na de ez a spirál olyan pillanat varázsol nekem, amilyenre vagyok egy spriraltol. Nagyon tartós, nagyon jó a keféje, 2-3 rétegben elég felvinnem és hangsúlyos pillaim lesznek. Sokszor elcsabultam már, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

NPetra22

2022. április 17.

Ár érték arányban nekem a legjobban bevált szempillaspirál, kb. 7 éve már ezt használom. (Néha kipróbálok más spirálokat is,de eddig mindig csalódtam) Nem csomósodik, jó a keféje, jól használható, mert nem ragadnak össze a szempillák festés közben. Szerencsére dús és hosszú pilláim vannak, de ez tényleg extra volument és hosszt is ad a szempilláknak. Több rétegben érdemes felvinni a drámaibb hatás érdekében. Nap végén én újra felviszem 1 rétegben, mert egy picit veszít a "hatásából" napközben, ráfér egy kis frissítés,de el nem kendőik és a sportolást is bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

BLili

2022. április 11.

Harmadszor vettem újra, mert nem pereg, maszatolódik vagy irritál. Sosincs pandaszem. Nagyon-nagyon jó spirál. Igaz, szerintem túl nagy a feje és jobb lenne, ha ívelt lenne. Ezért először ezzel “lefestem” a pillákat, majd a Lovely spirállal formázom. A végeredmény pont olyan, mint egy sűrű, hosszú műszempilla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

kkami211203

2022. április 8.

Számomra teljesen bevált! Rendszeres használattal dúsabb és hosszabb pilláim lettek, és a szemüveg sem hozza zavarba: hamarabb észre lehet venni, mint egy szemhéjpúdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

Szilvus87

2022. március 29.

Sok jó véleményt olvastam róla (itt is), de engem nem nyűgözött le. Fekete és szempillaspirál. Több rétegben poklábakat csinal, kevésben meg kevés. Hétköznapra, rohanáskor, a csak legyen valami amit aztán könnyű lemosni terméknek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 29.

Adelka1120

2021. június 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg, de kár volt... Egyszerűen nekem semmit nem csinál, olyan mintha nem is kentem volna a pilláimra semmit. A 4. rétegnél látok valamit, de addigra meg már nagyon összetapasztja a pilláim. Pénzkidobás :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

Hidratálók: Glycerin, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.