Maybelline

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2015. június 14.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Elhalványítja a bőr tökéletlenségeit, kiemel, ragyogást fokoz, hozzáigazodik a bőrszínhez, simít, hidratál-SPF30-ot tartalmaz.

Ár: 1000 , Eladó: Cseritaa
Állapot: negyede hiányzik, Helyszín: Budapest, Fót, fizetés: szállítás és fizetés megbeszélés szerint
Sephira

2018. február 9.

Igazán sajnálom hogy megszüntették ezt a terméket. :( (Minden ami jó azt beszüntetik.....). Én igaz, külföldön vettem, nem tudom milyen volt az itteni, a világosabbik árnyalatát használtam.
Egy nagyon kicsit sötétebb volt a bőrszínemnél, de utána igazodott hozzá, nem látszott a különbség.
Én imádtam ezt a BB krémet, első BB-m volt, de kellemes meglepetés. Nyáron szerettem használni munkába. Nem fényesedtem ki tőle, nem volt poros hatású, nem kellett púdert raknom rá, nem is látszott van az arcomon bármi is, teljesen természetes hatású volt.
Annyi, hogy sajna több kellett belőle, annyira nem nagy a fedése. és kevés is van benne.
Annak nem ajánlom, aki komoly hibákat szeretne elfedni, mert ez arra nem jó. Akinek nincsenek nagy hibái, egységesíteni szeretne, és abszolút természetes hatást, annak ajánlottam volna.
Ahol csak találtam mindenhol vettem, utolsó darabokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Ahol csak találtam mindenhol vettem, utolsó darabokat.

mbettina

2017. december 30.

Nem használok gyakram BB krémet, így sok tapasztalatom nincs e téren, de elégedett vagyok ezzel a termékkel. A világosabb árnyalat megfelel a bőrömnek. Amennyire kell, fed, és szépít. Teszi a dolgát. Amiért lepontozom az a mennyiség, a kiszerelés kicsi, nem gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Leonie

2017. szeptember 15.

Mivel a medium árnyalat van meg,ami iszonyatosan sötét,így csak világos alapozóval keverve tudom használni.Pattanasokat okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

csibike100

2017. május 24.

Az egyik kedvenc BB krémem volt, talán egy kicsit narancssárgás volt a tónusa, de ez még éppen belefért, a fedés szerintem elegendő volt egy mindennapi sminkhez. Többen is írták, hogy előhozta a pattanásaikat, szerencsére én ilyet nem tapasztaltam, nekem egy kicsit hiányzik ez a BB krém a drogériák polcairól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

Ildika76

2016. december 1.

Nagyon fog nekem hiányozni ez a jóóó kis BB krém...Még van pár tubussal itthon, mert a kiárusításkor valóságos zarándokutakat szerveztem, hogy be tudjak belőle tárazni...Eredetileg egyébként (itt van a flakonon az árcédula) 2799.- Ft volt a DM-ben. Nem tudom mit találok majd helyette, ha elfogy a tartalékom... Nagyon szeretem, mindennap a reggeli arcápolás után kötelező bázistermék nálam! Korrekt termék lévén azt adja, amit ígér. Gyakran küzdök különféle kisebb-nagyobb piros foltokkal, pattanásaim ritkán vannak, kombinált az arcbőröm, időnként a mitesszereim is jobban látszanak...mindezekkel szemben felveszi a harcot és csatát nyer! Egységessé, üdévé varázsolja a reggeli "gyűrött" arcomat! :) Jó lenne, ha visszahoznáááák!!!! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Veee

2016. november 9.

Nagyon sajnálom, hogy kikerült a forgalomból :( DM-ben tudtam lecsapni még egy darabra akciósan pár hónappal ezelőtt. Amit ígér, azt betartja. Elég sok pötty van az arcomon, amit szépen halványít és egyenletesebbé teszi a bőrszínemet. Egy tökéletes fedésű korrektorral akár az alapozó használatát is mellőzhetem, de alapozó alá is használható, így kevesebb alapozóval is elérhető ugyanaz (vagy jobb) eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

kattya

2016. október 4.

"Elhalványítja a bőr tökéletlenségeit, kiemel, ragyogást fokoz, hozzáigazodik a bőrszínhez, simít" - Na ezeket bizony mind csinálja, szépen tartósan, számomra a legjobb BB krém, a mindennapi sminkem alapja, csak ez és 1-2 pötty korrektor és már oké is az arcbőröm. Nagyon szomorúan hallom, hogy kikerül a forgalomból :((( pedig 5 csillagos termék.
lehet esetleg kapni még valahol? beraktároznék így utoljára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

lehet esetleg kapni még valahol? beraktároznék így utoljára...

brondegirl

2016. augusztus 31.

Utolsó darabok voltak már csak a rossmannban 300 Ft-ért. Röhejesnek tartottam az árát, úgyis már régóta ki akartam próbálni egy bb krémet, így megvásároltam. Dream Pure fajtát szerettem volna, mert gondoltam hogy ez zsírosítani fogja az arcom, és diszkógömb fejem lesz, de már csak ebből a fajtából volt pár darab. Ma használtam 2. alkalommal. Estére valóban elég olajos, és fényes lett tőle az arcom. Talán pattanásokat nem hozott elő (remélem). A színével nekem semmi bajom, medium árnyalatban vásároltam meg, pont jó a bőrszínemhez. Na de az illata....bocsánat inkább molyirtó szaga borzalmas! még szerencse, hogy csak felkenéskor érzi az ember...A fedéséről pedig annyit, hogy nincs pattanásos bőröm, bár sajnos 1-2 azért akad mostanában, de korrektor nélkül nem művel semmit...nem mondom hogy rossz, mert nem egy alapozóról van szó, hogy mindent elfedjen, de az biztos, hogy akinek problémásabb a bőre, ne ezt válassza. Többen írták, hogy felkenik és semmi, mintha ott sem lenne. Hát első próbálkozásnál én is úgy voltam...aztán megpróbáltam egy picit építgetni, és úgy jó lett, valóban egységesítette az arcbőrömet. Amúgy Clinique alapozót használok, és ha megnézem a két termék összetevőit, és tekintve, hogy az alapozóm sem maszk hatású, hanem vékony, mégis szép fedése van, mattít, ezen kívül ápolja is a bőrömet, inkább maradnék nála. Elhasználom már ezt a bb krémet, de majd szerintem csak a hidegebb időkben. Őszintén szólva kicsit feleslegesnek is tartom ezt a bb krém őrületet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Timi92

2016. július 8.

Meglepődve látom, hogy már nem gyártják ezt a terméket, bár én külföldön vettem és az a durva, hogy kb 2500 Ft-ért, itt pedig az ár 1500 Ft-nak van jelölve. Ezt az utóbbi árat szerintem abszolút megéri. Az igaz, hogy ez a 8 az 1-ben történet, ez csak egy marketing fogás,ugyanis elég nagy hülyeségek foglaltatnak ebben a 8 pontban, pl., hogy nincs olaj a termékben....Igazából ezzel a termékkel kapcsolatban annyit kell tudni, ha rejtegetni valód van, ha tökéletes fedést vársz egy bb krémtől, ezt semmiképp sem szabad választanod, VISZONT: ha strandra, rohangálós nyári napokra szeretnél valamit, ami egységesíti a bőrödet, ad egy kis ragyogást és elég jól véd a káros sugaraktól, akkor tökéletes. Tehát mint mondtam a bőrhibákat nem fedi, csak halványítja, de lényegében ezt is ígéri, a bőrszínhez tényleg nagyjából igazodik és ragyogást is fokoz, szóval szerintem nem rossz kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

passing21

2016. június 17.

Nagy csalódás, többet vártam egy Maybelline terméktől. Narancssárga, nem igazodik a bőrszínhez és rossz a fedése. És igen, zsíros is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő és felületaktív anyag (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát).