Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2013. január 16.

Bronzosító púder.

maow

2015. február 9.

Ennyire hasznavehetetlen terméket én még nem láttam. A pigmentáltsága nulla: akárhogy próbálkoztam, ecsettel, kézzel, egy leheletnyi színt sem sikerült kicsikarni belőle. Olyan erős, régies parfümillata/szaga van (kinek mi), hogy 2 héten keresztül tároltam kupak nélkül a bukóra kinyitott ablak mellett, és a szobámban olyan volt, mintha éppen most parfümözte volna be magát valaki. Ráadásul ez az illat/szag nem illant el a púderből, még most is lehet érezni. Lehet, hogy csak az én példányom volt ennyire használhatatlan, de ez számomra kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Metty

2013. február 8.

erősen narancssárgás a színe, de tartós, nekem összességében tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 8.

erősen narancssárgás a színe, de tartós, nekem összességében tetszik :)

hempike1

2013. január 9.

Nagyon természetes hatást lehet elérni vele, mivel nem tartalmaz csillámokat. Eléggé erős illata van, de nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.