Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna196, az összetevőket feltöltötte: biju94, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   2000 Ft

Ultravékony (0,4 mm) hegyű, matt szemhéjtus maximális intenzitással és egész napos tartóssággal.

3 színben elérhető

Ár: 1300 Ft (+posta) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó

dbeata

2021. február 28.

Imádom! Enélkül nem tudnék sminkelni. A barna az a szín, ami jó nekem. Nem kenődik, ott marad a nap végére is és sokáig elég. Az ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Judy1

2020. december 1.

Barna színben vettem meg, és imádom! :)
Kevés márka dob piacra barna tust, de óriási szerencse, hogy pont ilyen kiváló minőségben pont elérhető.
Nagyon precíz hegye van, könnyű vele szép vékony vonalat húzni, de hangsúlyos tusvonalat készíteni is. Tartóssága kiváló, nap végére is látszik, csak a "cicafarok" fakul meg, de ettől függetlenül még mindig a legtartósabb termék amit használtam.

Update: a hegye nekem hamar megtört, valószínűleg azért, mert túl hosszú. Ezután már nagyon nehezen lehetett vele dolgozni, emiatt biztosan nem veszem majd újra. Nagy eséllyel legközelebb is ugyanígy megtörne a hegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Barna színben vettem meg, és imádom! :)

biju94

2020. október 16.

Nos, nem ertem ezt a sok negativ velemenyt, 1.5 evet használtam az elozot es megcsak most kellett ujat vennem. Bar en mindig kiprobalom az adott tust a kezfejemen mielott megveszem, semmikepp nem szeretek belefutni egy szurken fogo termekbe... Szerencsere sikerult most is egy hiper jol pigmentaltat talalnom. Szeritem hosszu tavu lesz a kapcsolatunk. Igy legalabb nem havonta kell tust vennem. 🙏

Jól pigmentált, szép mélyfekete vonalat lehet húzni vele,könnyen&gyorsan és nem szöszölődik a hegye, a sokadik használatnál sem.
Eddig ez a legjobb tus amit használtam. Amit ezzel felkensz az ott is marad.
Újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 16.

Eddig ez a legjobb tus amit használtam. Amit ezzel felkensz az ott is marad.
Újravevős!

Moncsii04

2020. október 11.

Nekem nagyon bevált ez a tus. A feketét még tavaly vettem, mert sokan dicsérték. Az első ilyen filces tus volt amit használni is tudok azóta is :) Idén gondoltam megveszem a barnát is, nagyon megtetszett a barna tusvonal, de ez majdnem fekete :( Rajtam alig látszik a különbség. Állagra, használhatóságra ugyanúgy bevált, tényleg, nagyon szép vonalat húztam, de túl sötétnek találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

SzisziAdri

2020. augusztus 31.

Csatlakozok Timi0102-höz.. Sajnos egyáltalán nem vált be. Először megvettem feketében, ami egész jó! Szép fekete, kicsit viszont felkenődik a szemöldökívhez, de nem annyira durván, hogy nagyon zavarna (bár zavaró, hogy folyamatosan vizslatni kell, hogy vajon elkenődött-e a tusvonal). Ettől függetlenül megvettem a barna verziót, mert szerettem volna természetesebb külsőt a hétköznapokra, és mert annyian dicsérték itt. A barna teljesen használhatatlan, már felkenés után hozzáragad a felső szemhéjamhoz, bármit csinálok vele, és persze a fele ott is marad. Napközben akármikor tükörbe nézek, a tusvonal teljesen el van mosódva, és az egész szemhéjam tiszta festék. Rettentően szörnyű.. emellett a barna kifejezetten világos, inkább néz ki kopott feketének, mint barnának. Szerencsére akciósan vettem, de biztos, hogy nem veszek többet, sőt, ez is a kukában fog landolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

acsklaudia

2020. augusztus 15.

Könnyen lehet vele dolgozni, tartós viszont nekem egy nyári napon mikor picit izzadok elkezdi csípni a szemem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

egyno

2020. június 7.

Azt gondolom, a legjobb szemhéjtus a piacon. Könnyen lehet vele dolgozni, jól fed, nem kppik még nem végére sem. Szerintem egy tusért nem drága az ára, mivel nagyon sokáig elég. Number 1.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Timi0102

2020. június 5.

Óriási csalódás volt ez a szemhéjtus. Az itteni vélemények alapján vettem meg, gondoltam hátha megkönnyíti a reggeli készülődésem, de egyáltalán nem. Lehet én fogtam ki egy hibás darabot, de nagyon nem fog egyenletesen, egyáltalán nem szép fekete a színe. Nehezebb vele szép tust húznom, mint ecsetes társaival. Emellett pedig egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

agciika

2020. március 19.

Összecsomagolva, kvázi ingyen jött velem haza a kedvenc, bevált Maybelline spirálommal. Hatalmas meglepetés, egyszerűen tökéletes szemhéjtus!!! Alapból filceset használok évek óta, de a Rossmann saját márkásán kívül egy sem vált be korábban. Kevés festék, kemény filc ami karcolja a szemet...stb. Ezzel szemben ez rengeteg ideig jó, (hónapok óta használom rendszeresen, és talán most kezd el “halványodni” többször kell átmenni rajta), nagyon szép mély fekete, és nem repedezik nem csomósodik nap végére sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

ozsuzska

2020. március 18.

Teszt jelleggel vettem, de nekem nagyon bejött. Nem minden nap használom, de viszonylag gyakran, mégis fél évet simán kibír, nem szárad be. Könnyen, szépen lehet vele dolgozni, szépen pigmentált, nagyon vékony vonalat is lehet vele húzni, és nem bolyhosodik a filc hegye. Nem pereg, de csak közepesen tartós, egy fél napot kibír, de utána elkezd fakulni, ezért kapott csak 4 csillagot. Az én igényeimnek megfelel, alapvetően ajánlani tudom. Ár -érték arányban nagyon jó, meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.