Maybelline

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nemethanna196, az összetevőket feltöltötte: biju94, Módosítva: 2019. június 14.

Ár:   2000 Ft

Ultravékony (0,4 mm) hegyű, matt szemhéjtus maximális intenzitással és egész napos tartóssággal.

3 színben elérhető

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

fleonora

2022. március 10.

Le kell hogy pontozzam sajnos. A sok jó vélemény alapján drogériás viszonylatban ő tűnt a befutónak. Barna színben vettem meg, másnap reggel szerettem volna használni, természetesen már elhajlott a hegye és kiszáradt. Feltételezem olyat vettem amit már hatmillión kibontottak és használtak. Közel sincs egy NYX szemhéjtushoz, amit csak az ára és a boltban való elérhetetlensége miatt nem vettem meg online. Sajnálom hogy kiadtam ezt a kis összeget is rá, de jó tanulópénz volt, hogy sajnos sokszor megéri a drágábbra beruházni és nem a klasszik drogériákban vásárolni, ahol kibontott verzióba fut bele az ember. Fekete színben az üzletben is pigmentáltabbnak tűnt, arra a véleményem természetesen nem vonatkozik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Rha

2021. november 3.

Már 2-szer újravettem. Nagyon szeretem. Tartós, bírja az egész napot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Már 2-szer újravettem. Nagyon szeretem. Tartós, bírja az egész napot.

Pingvinke

2021. november 3.

Nagyon szeretem! Hosszú idő után végre találtam egy jó szemhéjtust. Intenzív fekete színe van, nagyon precíz, viszont nem bírja egész nap. Egy közepesen hosszú napot bír, de 12 óra múlva elkezd kopni, folyni, illetve könnyel is gyorsan lejön. De ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

reikaa

2021. június 8.

Körülbelül egy hónapja használom, nagyon meg vagyok vele elégedve. 12 órás műszakokat szinte hibátlanul bírja, néha a szemzugban kell kicsit javítanom, de az az én hibám is- sokszor elfeledkezem hogy smink van rajtam és hajlamos vagyok dörzsölni a szemem :D
Nekem szerencsére a hegye sem hajlott el, gyönyörű pigmentált fekete színt kapok sokszori használat után is, maximálisan megérdemli az 5 csillagot drogériás tusok tekintetében. Ha megromlana a viszonyunk jövök updatelni de remélem jóban maradunk, mert sok kidobott pénz után örülnék ha találnék egy tust amit legalább egyszer újravásárolnék- és ez eddig AZ A TUS. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Candy21

2021. május 2.

Jó termék nagyon tartós egész nap meg se moccan igazi mély fekete a színe. Viszont nekem nem elég precíz sztem túl vastag a vége igaz, hogy én nagyon béna vagyok a tus húzásban de nekem ez túl vastag. De ettől függetlenül a festék minősége jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

biju94

2021. március 18.

Ez a legjobb tus az eddig próbáltak közül. Hetek, hónapok múlva is tökéletes, mélyfekete tus vonalat lehet vele húzni. 10* -t is adnék rá ha lehetne :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

dbeata

2021. február 28.

Imádom! Enélkül nem tudnék sminkelni. A barna az a szín, ami jó nekem. Nem kenődik, ott marad a nap végére is és sokáig elég. Az ára teljesen korrekt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 28.

Judy1

2020. december 1.

Barna színben vettem meg, és imádom! :)
Kevés márka dob piacra barna tust, de óriási szerencse, hogy pont ilyen kiváló minőségben pont elérhető.
Nagyon precíz hegye van, könnyű vele szép vékony vonalat húzni, de hangsúlyos tusvonalat készíteni is. Tartóssága kiváló, nap végére is látszik, csak a "cicafarok" fakul meg, de ettől függetlenül még mindig a legtartósabb termék amit használtam.

Update: a hegye nekem hamar megtört, valószínűleg azért, mert túl hosszú. Ezután már nagyon nehezen lehetett vele dolgozni, emiatt biztosan nem veszem majd újra. Nagy eséllyel legközelebb is ugyanígy megtörne a hegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

Barna színben vettem meg, és imádom! :)

Moncsii04

2020. október 11.

Nekem nagyon bevált ez a tus. A feketét még tavaly vettem, mert sokan dicsérték. Az első ilyen filces tus volt amit használni is tudok azóta is :) Idén gondoltam megveszem a barnát is, nagyon megtetszett a barna tusvonal, de ez majdnem fekete :( Rajtam alig látszik a különbség. Állagra, használhatóságra ugyanúgy bevált, tényleg, nagyon szép vonalat húztam, de túl sötétnek találom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 11.

SzisziAdri

2020. augusztus 31.

Csatlakozok Timi0102-höz.. Sajnos egyáltalán nem vált be. Először megvettem feketében, ami egész jó! Szép fekete, kicsit viszont felkenődik a szemöldökívhez, de nem annyira durván, hogy nagyon zavarna (bár zavaró, hogy folyamatosan vizslatni kell, hogy vajon elkenődött-e a tusvonal). Ettől függetlenül megvettem a barna verziót, mert szerettem volna természetesebb külsőt a hétköznapokra, és mert annyian dicsérték itt. A barna teljesen használhatatlan, már felkenés után hozzáragad a felső szemhéjamhoz, bármit csinálok vele, és persze a fele ott is marad. Napközben akármikor tükörbe nézek, a tusvonal teljesen el van mosódva, és az egész szemhéjam tiszta festék. Rettentően szörnyű.. emellett a barna kifejezetten világos, inkább néz ki kopott feketének, mint barnának. Szerencsére akciósan vettem, de biztos, hogy nem veszek többet, sőt, ez is a kukában fog landolni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.