Maybelline

Ár:   3221 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: GossipGirl, Módosítva: 2012. december 12.

katuus15

2016. május 1.

Rengetegszer vásároltam újra, ha kicsit olcsóbb lenne csak ezt venném, ez a szempillaspirál egy csoda! Sajnos nekem egyenes, sőt helyenként lefele konyuló szempilláim vannak ezért mindig begöndörítem és ez a spirál tökéletesen megtartja a formáját, könnyű vele dolgozni és nem kenődik el nap végén sem. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

miyukotkhsh

2015. szeptember 28.

15 kidobott szempilla spirál után számomra ez a csoda.
egy barátnőmnél láttam és kipróbáltam, majd meglepődve tapasztaltam, hogy: 1.szépen szétválasztja a pillákat,
2.valóban hosszitabbító hatása van
3.nem folyik le (ezelőtt az összes szempillaspirál amiket próbáltam 10 perc után lefolyt és tiszta fekete volt tőlük a szemem alja). nem fogja meg a szemhéjam se
4. nem ragadnak össze a pilláim több rétegtől sem
5.és én könnyen letudtam mosni is.bár elég jó a sminklemosóm, de nem kell dörzsölni , szépen lejön.
én biztosan újra megveszem ha elfogy

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

15 kidobott szempilla spirál után számomra ez a csoda.
2.valóban hosszitabbító hatása van
4. nem ragadnak össze a pilláim több rétegtől sem
én biztosan újra megveszem ha elfogy

ananas

2015. április 26.

Húgomnak vettem ajándékba, de azért én is kipróbáltam :D
Eléggé drágácskának találom, és amilyen spirálokat eddig vettem hasonló áron, azok nem tudtak többet olcsóbb társaiktól. De ez tud valami pluszt adni, amit a többi nem. Valóban sokkal hosszabbnak látszik tőle a szempillám.Viszonylag könnyű is vele dolgozni, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Húgomnak vettem ajándékba, de azért én is kipróbáltam :D

MakeupPorn

2014. november 7.

Ha egyenes,kisebb szempilláid vannak NE vedd meg...Használhatatlan ..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

Ha egyenes,kisebb szempilláid vannak NE vedd meg...Használhatatlan ..:/

Druszilla

2014. augusztus 19.

Elég nehezen indult a kapcsolatunk, és azóta is döcögős, pedig nagy reményeket fűztem hozzá. Nem tudom, mi történt, de első alkalommal annyira viszketett tőle a szemem, hogy le kellett mosni. Nem tudom, hogy csak belekentem-e valamit (talán pont a spirált) vagy csak valami véletlen egybeesés volt egy allergiával (nem vagyok allergiás), de elég kellemetlen volt. Mindenesetre azóta ez nem ismétlődött meg. A legnagyobb gondom vele viszont megmaradt, mégpedig hogy tényleg iszonyatosan vízálló. Olyannyira, hogy nem tudom semmivel úgy leszedni, hogy a pilláimat ne cibálná meg rendesen. Mivel nem szeretném egy év múlva minden szempillámat elveszíteni, így napi használatra igazából alkalmatlan. Ettől függetlenül tényleg szépen hosszabbít, dúsítást ne is várjunk tőle (nem is ígéri, nem is arra van). Akinek ritkásak, vékony szálú, világosak a pillái, inkább ne ezt válassza, nem lesz valami nagy durranás. Amire nagyon bevált, azt a strandolós smink, ugyanis tényleg az egész napos napfény-izzadás-pancsolás sem tudta még csak el sem mozdítani a pilláimról. Amit még észrevettem, hogy a többivel ellentétben nagyon száraz spirál, nem tudom mennyit bír még beszáradás nélkül. Akinek kuszák a pillái, az se próbálkozzon vele, mert ki fogja hangsúlyozni (minthogy a kusza pillákat fogja meghosszabbítani). Pozitívum, hogy meglepően könnyed érzés a pillákon, nem nehezíti el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

messin

2014. április 23.

Ez se lett kedvenc, egyetlen előnye, h legalább nem távozik idő előtt a pillákról. Amik festés után sprődek, nem állnak sehogy, legfeljebb össze-vissza, mert nagyon gyorsan szárad felkenés után. Se formázni nem lehet, se nem hosszabbít, se nem dúsít, semmit nem csinál. Soha többet nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 23.

zsizska

2013. november 12.

Nekem alapból hosszú pilláim vannak, de ez a keféjével póklábakat csinált. Viszont nemrég láttam egy jó praktikát youtubon amivel baromi szép pillákat lehet festeni, úgy szép, mert magával a festékkel nincs bajom. Tartós, nem pereg, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 12.

reszter

2013. augusztus 23.

Megpróbáltam sima meleg vízzel lemosni, de meg se moccant. (Sminklemosóval engedelmeskedett.) Teljesen rácuppant a szempilláimra. Az illegális szó nem éppen megfelelő a termékre, ugyanis inkább hétköznapi pillákat sötétít, de semmi extra, semmi dúsítás és a hossz az eredeti szempillahossznak felel meg. Nem pereg le és nem irritálja a szememet. Biztosan nem veszem újra. Úgy használom el, hogy alá kenek egy réteg dúsító spirált és arra húzom rá a vízálló réteget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

darkbeforestorm

2013. július 16.

kipróbáltam de sajnos nem vált be. nem is hosszabbított, és tulajdonképpen úgy nézett ki a szempillámon mintha nem is lenne rajta semmi. ahhoz képest hogy mennyibe kerül, azért kicsit többet vártam. nekem ez pénzkidobás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

kata.miholits

2013. július 2.

Eddig Astort hasznaltam, gondoltam most ezt is kiprobalom...nem akarok csunyat irni, de semmit nem er....föleg nem lesz töle illegalisan hosszu pillam:-D pedig alapban hosszu szempillaim vannak, ha az Astorral kikentem többen hittek müszempillanak, ezzel nem....ugyhogy en visszatertem a regihez, ezt meg odaadom anyunak, ö szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.