Maybelline

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2022. április 4.

Kiszerelés:   9,5 ml

• tökéletesen elválasztja egymástól a pillákat, és teljes hosszúságukban bevonja azokat
  • íves keféje tökéletesen íveli és megemeli a pillákat
  • a sörték sűrűsége maximális tömeget garantál
  • hosszabbá teszi a pillákat, és tartós hatású
  • szemgyógyászatilag tesztelt – kontaktlencsét viselők is használhatják

Maybelline Lash Sensational Boosting Serum
Ár: 2.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

slyrena

2022. június 26.

Nagy kedvenc a sima verzió, imádom a kefét, minimál festéket vesz fel, gyönyörű pillákat csinál. Rimmel primerével használok minden nem vízálló spirált, bomba biztosan a helyén maradt egész nap még az alsó pillákon is. (Primer nélkül nem próbáltam,hogy elmászik-e, nekem szóba sem jön, a spirál primer nélkül, főleg nyáron, nincs amelyik nem mozdul meg. )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

magszi

2022. június 23.

Nagyon tetszik a sima verziója, ami nem vízálló. Dúsít, hosszít, nagyon könnyű építeni, egymásra rétegezni. Nem pereg le, nem is olvad le akármitől, viszont este langyos vízzel is simán leoldható, amit a szempilláim meg is hálálnak, hogy nem dörzsölöm őket halálra, úgy mint korábban a sky high-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 23.

Lena0122

Korcsoport: < 18
2022. június 22.

Eddig ez a legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam! Direkt nem a vízállót vettem meg, mivel előtte már próbáltam a sky high vízálló változatát, és azt mindig szenvedés volt levakarni este, annyira tartós volt. Nekem az alsó szempilláim is hosszúak, szinte hozzáérnek a bőrömhöz, ezért ott mindig elkenődött a festék. Ennek a használatával nem! Nagyon tartós, a nap végére sem kenődik el. Szerintem nevezhetjük vízállónak, sajnos tapasztaltam, hogy sírás után is a helyén marad.
A keféje is tetszik. Nem visz fel egyszerre túl sok festéket, és gyönyörűen szétválasztja a pilláimat, ami nekem eléggé fontos szempont, mert az a halálom, ha össze vannak tapadva. Alapból hosszúak a pilláim, de ettől még hosszabbnak tűnnek, szépen kiemeli őket.
Kifejezetten ajánlom azoknak akik hosszabb, dúsabb kinézetű szempillákat szeretnének!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. június 22.

fruzzzs

Korcsoport: < 18
2022. június 18.

Ez volt az első szempillaspirálom, de nem is nagyon keresek újat, mert szép, hosszú, göndör, szétválasztott pillákat csinál. Természetesnek néz ki, de nem az a fajta, ami már annyira természetes hogy meg se látszik, hanem jó fekete színe van, én szeretem. Plusz pont a keféjének, mert nem tépi a pilláimat, és mivel hajlított, nem kell ötven szögből kenegetni, könnyű a felvitel, nem kell kiszúrnom a szememet.
És ami még nagyon fontos, hogy nem vakulok meg tőle, nem csípte a szememet, nem potyog, nem hullik bele a szemembe, nem viszket tőle a szemem, és nem is kenődik.
Az egyetlen negatívuma talán az lenne, hogy inkább hosszítja es göndöríti a pillákat, mintsem dúsítja, szóval aki olyat keres, az ne ezt vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. június 18.

dodoskin

2022. június 13.

Az egyik kedvenc spirálom ár érték viszonylatban. Fekete, szétválaszt, dúsít, hosszabbít, és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Piko888

2022. június 9.

A kefe kialakítását szeretem, könnyű egyenletesen beszínezni a szempillákat. Bár nem vízálló, nem maszatolódott, igaz, lemosni is nehéz. Különösebb extra hatást nem ad és sajnos a festék is besűrűsödik néhány használat után és nagyon összetapasztja a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

Vicus

2022. június 7.

Nekem ez egyáltalán nem "szenzációs". Igaz, szép fekete a színe, de ennyi. Nem választja szét eléggé a szempillákat, ezáltal nem dúsít eléggé, hosszabbítást sem veszek észre különösebben. Az essence Lash Princess spirálom simán lekörözi, pedig nem is az a legjobb, amit valaha próbáltam, csak éppen ilyenem is van bontva. Annyi pozitívuma van, hogy kevésbé kenődik a szemhéjamra, mint az essence, ugyanakkor lemosni is nehezebb, darabosan jön le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Nina002

2022. június 6.

Nagyon szépen meghosszabbítja és kiemeli a szempilákat. Ami szerintem hátránya hogy nagyon csomósodik, illetve darabokban jön le, nehezen lemosható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

Saroltanemeth5

2022. május 29.

Régebbóta használom, nagyon tartós remek kis spirál. Sokszor újravettem már, szépen kiemeli a pilláimat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 29.

Lili2109

2022. május 19.

Ez a spirál mindent tud! Szétválaszt, göndörít, dúsít. Kedvencem lett. Nekem ez is maszatolódik minimálisan, de nekem amúgy is eléggé könnyezős szemem van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.