Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál + korrektor + tattoo brow gel tint
Ár: 3000 egyben , Eladó: szyrup
Állapot: kép alapján -1 x próbált, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás, postán maradó

Kazylo

2020. augusztus 4.

Évek óta ezt használom, előtte is ezt a márkát vettem, csak megszüntették azt a spirált, de nem bántam meg, hogy hű maradtam a márkához. Makacs szempilláim vannak, nehéz felálládra bírni őket, de ennek sikerül. Nem pereg le napközben és micellás vízzel szépen letudom szedni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Enikomaria

2020. július 31.

Életem szempillaspirálja, mást nem is vagyok hajlandó használni. Már legalább 8-9 csomagot elkenegettem, imádom. Nem pereg, nem maszatolódik, gyönyörű pillákat varázsol, mindenki dicséri. Lemosni nagyon könnyű, nekem a sima víz is gyönyörűen leszedi, akciósan az ára is verhetetlen, mindenkinek ajánlom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Kamea

2020. július 22.

2020. 07. 22. Update: Most, hogy másfél hónap után kezd száradni, a szilikonkefe már nem csúszik olyan könnyedén, meg-megakad, a pilláimon, illetve nem adja le már a szükséges festékmennyiséget se. Jól sejtettem, hogy a szilikonkeféje miatt nem fog beválni.

2020. 06. 26. Két hete használom kb. és csodálom, hogy egyelőre bevált a szilikonkeféje ellenére. Akinek hosszú és sűrű szempillái vannak, annak lehet, hogy már egy rétegben is elég, azonban nekem kétszer kell átmennem vele a pilláimon ahhoz, hogy jól látható legyen az eredmény és még egy réteg szükséges a még drámaibb hatásért. Itt már azonban kicsit ragasztja a pillákat a festék, ezért a kicsit már kiszáradt Snapscara keféjével fésülöm át a legvégén. Én általában mindig 2 db szempillaspirállal dolgozok, mert csak így tudom elérni azt, hogy jól látható, de mégis természetes hatású legyen az eredmény.
A festék tartósan estig fennmarad, nekem nem mázolódik, nem potyog a nap végére. Este könnyen le tudom mosni. Teljesen rendben van ár-érték arányban is. Kíváncsi vagyok, mennyi időt tudunk eltölteni harmonikusan együtt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 22.

Cseresznye1006

2020. július 21.

Pár éve ezt használom, biztosan van jobb spirál, de ár/érték arányban nagyon jó. Tartós, nem pereg le órák múltán sem. Egyszeri felkenést követően is jól látható, akinek ez nem elég több rétegben még látványosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 21.

hippiesaur

2020. július 15.

Glamour-kuponnal vettem a rengeteg jó véleményen felbuzdulva, így teljesen megérte szerintem az árát. Nekem inkább csak hosszít, és nem dúsít, de nekem ez elég is. Szépen tart egész nap, nem pereg egyáltalán a festék, lemosni is könnyű, abszolút elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

iamfruzsi

2020. július 13.

Kedvenc spirálom, évek óta ezt használom. Csodás pillákat varázsol és nap végén se pereg le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

laura20020201

2020. július 3.

Számomra nem hozza azt a wow hatást, viszont tenyleg szep pillakat varázsol, de csak rétegezve. Azonban vigyázni kell retegezeskor, mert hamar tud csomosodni a pillakon.
A kefeje sem rossz, hozzá lehet szokni viszonylag hamar.
Osszesegeben egy jo spirál , es eleg tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

A kefeje sem rossz, hozzá lehet szokni viszonylag hamar.
Osszesegeben egy jo spirál , es eleg tartós is.

Zsuzsuzsza

2020. július 2.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, nem csomósodik, szép pillákat csinál, nem pereg egyáltalán, ami szuper. Viszont szerintem nem tud többet, mint a Lovely Pump up spirálja,ami árban kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 2.

schnau.adelle

2020. július 1.

Kedvenc drogériás spirálom. Évek óta ezt használom.
Szuper termék, gyönyörű pillákat varázsol és az ötven fok melegben sem pereg le!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Kedvenc drogériás spirálom. Évek óta ezt használom.

DianaR

2020. június 30.

Műszepmilláimat megint meguntam kicsit, így kerestem egy szuper szempillaspirált. Először belenyúltam és nem tartós spirált vettem, így kicsit elkeseredtem, hogy lehet megint a műszempilla lesz a barátom...majd mentem a Rossmannba vásárolni, és eltévedtem a spirálok között. Azért esett rá a választásom, mert szipmi volt a keféje és a csomagolásának színe! :-))
Milyen jól tettem, hogy megvettem! Szuper spirál, tartós, göndörít, hosszít, mindent csinál amit csak ígér. :-)
Ennyiért nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Ennyiért nagyon megérte az árát.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.