Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál, valamint smink csomag
Ár: 1400 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 1700Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Stenico

2019. március 18.

Adventi naptarbol jutottam hozza egy ünnepi / arany-fekete valtozathoz, amiben a fekete alapszin mellett csillamlo arany massza van. A gyakorlatban ez teljesen fako aranyszinu, abszolut alkalmatlan a hasznalatra. El a kezekkel!

Stenico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Izabellaa

2019. március 18.

Már kb 4 éve folyamatosan ezt veszem újra mikor kifogy. Nagyon szeretem. Szépen felvihető, nem csomosódik és nagyon sokáig kitart.

Izabellaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

melindadd

2019. március 11.

Jó pár éve krémmániázok és mondhatom, hogy butaság, de igenis nagyon sokat segített. Sok spirált kipróbáltam már,persze amit a pénztárcám enged. Erre a kis aranyosra is itt találtam rá és gyarapítom azt a tábort, aki imádja. Egész nap tart, nem pereg le, nem csípi a szemet, könnyű felvinni és nem szárad ki a tubusban sem hamar. Vízben nem jól teljesít, de nem is várható el tőle, arra jó lehet a vízálló változata, még nem próbáltam. Én úgy gondolom egy próbát bárkinek megér, nem is a legolcsóbb spirál, de nem egetverően drága. Gyönyőrű, hosszú pillákat csinál. Én maximálisan ajánlom, jó pár éve nem tágítok mellőle :-)

melindadd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

Zuri001

2019. március 11.

Muszály volt kipróbálnom ilyen sok jó vélemény után, de sajnos nekem nem jött be.
Semmi extrát nem tud. Nem jobb mint egy átlagos spirál.

Zuri001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

Semmi extrát nem tud. Nem jobb mint egy átlagos spirál.

violetti

2019. március 9.

A nagy népszerűség miatt próbáltam ki, de igazából alig vártam, hogy már elfogyjon, csalódás volt, mert semmi extrát nem tapasztaltam ráadásul még kenődött is :/

violetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Patricica11

2019. március 6.

Nagyon gondolkodtam rajta, hogy közel 1000 hozzászólás után van-e értelme még egy ódákat zengő véleményt írni erről a szempillaspirálról. Az az igazság, hogy ez annyira jó, hogy teljesen megérdemelt a népszerűsége.
Imádom hogy szépen ívelt szilikon keféje van, hogy sok festéket vesz fel de mégis különválasztja a szempillaszálakat. Imádom hogy mély fekete a színe és hogy gyönyörű hosszú pillákat varázsol nekem. Ha nagyon muszáj lenne negatívumot is megfogalmaznom akkor lemosni micellás vízzel nekem nehéz, valamit valamiért. :)
Inimini szempilláim vannak, amik smink nélkül bánatomra nem is látszanak. Mindenkinek tiszta szívből ajánlom. :)

Patricica11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 6.

AnnaWe

2019. március 5.

Kedvenc szempillaspirálom!
Első nem vízálló formula, ami nem kenődik el a nap folyamán! Szép mély fekete színű.
Felbontás után rövid, közepesen dús szempilláimat gyönyörűen hosszabbítja és dúsítva anélkül, hogy csomós lenne bárhol.
Egyetlen negatívum, hogy rövid időn belül elkezd annyira besűrűsödni, hogy akkor már óvatosabbnak kell lenni a csomót elkerülésével, mert olyan mintha túl sok festék jönne ki belőle, de ennek ellenére is még nagyon jól működik!

AnnaWe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Kedvenc szempillaspirálom!

nemethkitti06

2019. március 2.

A legjobb szempillaspirál, amit eddig probaltam. Nagyon király a keféje. Pont elég festéket visz fel és nem kell hozzá ezerszer végigmenned a pilláidon. Én Glamour napokkor szoktam bevásárolni belőle.

nemethkitti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

sszandra17

2019. február 28.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, és tényleg nagyon jó!
Nekem olyan lesz tőle mintha műszempillám lenne.

Igaz az is, hogy sok van a kefén de ha igazi műszempilla hatást akarunk elérni akkor nem kell sajnálni én át megyek rajta többször is, (persze lassan és kisebb szünetekkel így nem ragad össze nekem) ,nemkell újra bele "mártani", ez lehet direkt így lett kifejlesztve:)

Többfajta van ebből a termékből, én a mascarat vásároltam meg.

sszandra17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, és tényleg nagyon jó!
Nekem olyan lesz tőle mintha műszempillám lenne.

Többfajta van ebből a termékből, én a mascarat vásároltam meg.

Nonnerka

2019. február 26.

Ez a legjobb szempilka spirál amit valaha próbáltam. Sokszor kétfélét használok egyszerre, mindig waterproof terméket, mert könnyező a szemem. Sokan írták hibaként, hogy sok festéket vesz fel a kefe, hát ez orvosolható ha eltávolítodvegy zsepivel a keféről a felesleget. Gyönyörűen hosszít, ível (szemöldökömet is eléri a pillám, pedig nincs se hosszú pillám, se nagy szemöldökömet), a festék árnyalatával is meg vagyok elégedve. Nem szoktam szempillaspirál használni, mert nem szereti a szemem, és olyan hatást az eddigieknél nem értem el, amiért bevállalnám volna de ez.... Tuti újravevős, mintha műszempillát viselnie az ember lánya. Tartósságról nincs tapasztalatom, de a 24 órás műszak segítségemre lesz a tesztelésében. Ajánlom nagyon 😉

Nonnerka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.