Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1800 , Eladó: tkittti
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Ár: 1900 , Eladó: mlnrvikii
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Banki utalás, postázás, személyes átvétel, utánvét

hdori23

2021. június 12.

Első használat után már éreztem megvan az új kedvenc szempillaspirálom. Természetes hatást lehet vele elérni, gyönyörűen szétválasztja a pillákat, tartós nekem a nagy meleget is bírja egész nap, nem potyog nem viszket a szemem, az ára nagyon kedvező és a csomagolását imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

afrocitt

2021. június 10.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Ár/érték arányban tökéletes. Hosszú ívelt pillákat csinál, nem potyog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 10.

Barby831

2021. június 3.

Nekem picit kenődik, de annyira imádok vele sminkelni, és annyira szép pillákat csinál, hogy ezt elnézem.
Neha megigazitom a sminkem, de nekem ez nagyon bevált spirál! Szépen szétszedi a pillákat, nem nehezíti el, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

Karolinekovacs

2021. június 2.

Szép pillákat csinál. Nem pereg, talán kicsit csíp néha, ha mosom le, de nem mindig. Szeretem, akciósan nagyon megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

JasmineK

2021. május 22.

Nem tudom, ezt mindenki isteníti, de én nagyon utáltam, azért vettem meg, mert ezt mindenki ajánlotta...

Egyrészt hosszú, dús, fekete pillá vannak, nem nehéz szépet csinálni belőle, plusz szeretem a drámaibb pillákat. Ez semit nem csinált, valamennyit hosszít, de semmit nem dúsít, plusz olyan csúnya lett tőle a pillám a természetes íve sem volt meg... Ragacsos, póklábas... Fél évig elhasználtam, de utáltam... A vége fele le is pergett.. Máig nézegetem a képeimef, ami ezzel a szempillaspirállal készült, hát azóta is rosszul vagyok, mi ez... Szerintem nem is annyira fekete.

Ettől függetlenül, lehet valakinek bevált, nekem meg az vált be, amit itt szidnak. Én és a pilláim nem szerették!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Herzsofi

2021. május 15.

Legalabb 4-5szor újravettem már, egyszerűen imádom. Többen írtak hogy nincs gondorito hatása, szerencsére nekem alapból gondorek a pillaim így nincs ezzel problémám. Szuperül hosszitja és dusitja a pillaimat, nekem eddig egyetlen egyszer sem kenodott el, pedig szoktam izzadni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Doryca007

2021. május 6.

Nem rossz. Nem tapasztja össze pillanat, több rétegben sem poklabas, viszont nem gondoriti túlságosan a szogegyenes pillanat, és a hűha hatást sem értem el vele. Nem pereg. Keresem meg a tokelyest

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Letticsek

2021. május 4.

Meglepően jól teljesít, nekem sem kenődik-pereg le. szeretem használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

Meglepően jól teljesít, nekem sem kenődik-pereg le. szeretem használni :)

betty23

2021. május 1.

Előljáróban annyit, hogy nekem elég hosszú és aránylag sűrű pilláim vannak. A hatása nagyon jó, de sajnos nekem nem volt kényelmes soha. Nagyon szépen dúsít és hosszít, de annyira nagyon nem göndörít. Nagyon jól le lehet szedni micellás vízzel, egész tartós is, nem tapasztaltam pergést vagy pandásodást. Nekem sajnos elnehezíti a pilláimat, többször égett is a szemem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

krisztis

2021. április 29.

Nekem nem igazán vált be, 3-4 hónapja használom, nem túl gyakran, és nagyon potyog sajnos. Nekem egyébként ez a kicsit túl természetes hatás, én szeretem ha látszik hogy igen, ki van festve a szempillám és dúsítja valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.