Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1700Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Maybelline Beauty Box ajándék ajakradírral
Ár: 13000 , Eladó: szyrup
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Fonyód, fizetés: Előre utalás után postán maradó levélként küldöm
Lunaria5

2020. január 23.

nem mertem sokaig kiprobalni uj spiralt de milyen jol tettem hogy kiprobaltam 😁 nagyon szep nem csomos szetvalasztott pillakat csinal

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Mse

2020. január 15.

Egy Clinique szempillaspirál után kezdtem el használni. Mit mondjak, meggyőző!!!! Gyönyörű pillákat csinál, és extra tartós. A Clinique sokszor nem bírt ki olyan helyzetet, amit ez a Maybelline simán megoldott lepotyogás nélkül. Műszempilla hatás garantált, csak meg kell tanulni a kefe használatát.
Drogériás viszonylatban az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

Drogériás viszonylatban az egyik legjobb.

Skatie013

2020. január 13.

Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom. Gyönyörű szempillák :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Nagyon szeretem, csak ajánlani tudom. Gyönyörű szempillák :)

anetta.filip

2020. január 4.

Amikor megvettem szuperjól teljesített, de miután állt egy kicsit, nagyon sok festéket vett fel, s valahogy az íve sem maradt olyan szèp. Nem kenődik, se semmi (száraz szemkörnyéken persze, hogy nem), de nem vagyok maximálisan elégedett. Vastag réteget hagy a szemen, amit csak "előáztatással" lehet eltávolítani, ha bevizezem, darabokban jön le, ha nekiesek vízálló szemfestéklemosóval, egyszerűen nem jön le, tépi a szempillámat. Csalódás volt nekem, lehet túl sokat vártam tőle a jó vélemények alapján. Négy csillagot kap jóindulatúan, mert mèg így is van egy enyhe drámai hatása, de nem egy nagy was ist das.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

petrus90

2019. december 19.

A keféje szuper, a festék rossz... spirál még nem tördelte el ennyire a pilláimat, hiàba ápoltam öket mind mindig. Éreztem is hogy nagyon keményre száradt a festék a pillákon, pedig sosem vittem fel sokat belöle. Próbálkoztam nagyon keveset használni a festékböl, 1 soron vittem fel....na úgy meg semmit sem ért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

lucaanna

2019. december 15.

Nekem abszolút nem jött be, nagyon semmilyen. Potyog, nem dob a pilláimon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Nekem abszolút nem jött be, nagyon semmilyen. Potyog, nem dob a pilláimon.

nonex00

2019. december 11.

Nagy reményekkel vettem meg, de csalódás a termék. Borzasztó nehéz lemosni, felvitel után nekem lepereg és csomósítja a szempillákat.
Pozitívum, hogyha letörlöm a lepergett részt, nagyon szépen néz ki, de nekem ennyit nem ér ez a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

kriszticsoh

2019. november 30.

Még csak egy hónapja használom,de nagyon szeretem!Szerencsére hosszú pillákkal vagyok megáldva így nekem a dúsítás a legfontosabb amit ez a szempillaspirál teljesít is.Egyenlőre csomósodásról nem tudok írni mint a többieknél,nálam még nem fordult elő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

kotoganklau

2019. november 22.

A kefével kicsit nehéz precízen dolgozni, de tartós, nem potyog, elég szép eredményt is ad a rövidke kis szöszi pilláimra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

HHH97

2019. november 17.

Nekem nagyon nehéz a keféjével bánnom, mindig összecsomósítja a pilláimat. A szempillagöndörítővel varázsolt ívet megtartja, de ezért az árért többet várok tőle, főleg úgy, hogy alig lehet lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.