Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

asdf27

2022. július 30.

Zsíros bőrön nyáron csodálatosan leoldódik, és a szemeim alatt köt ki.
Az egyetlen, ami eddig göndörített és hosszabbított, az a Lancome Doll Eyes spirálja (igen, tudom, nem ugyanaz az árkategória).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 30.

Zsíros bőrön nyáron csodálatosan leoldódik, és a szemeim alatt köt ki.

Cofi1234

2022. június 20.

Első benyomás: a kefe sok festéket vesz fel. Szép pillanat lehet vele csinálni. A csomagolás nekem annyira nem teszik, nem is annyira kényelmes fogni. Vízállásaga tökéletes eddig. Én babaolajjal könnyen le tudtam szedni.
Update: már használom egy pár hete és egészen megszerettem. Sokszor könnyezek ok nélkül, és ez egész jól bírja. Picit pereg, de eddig nem használtam még olyan spiralt ami nem. Nem hiszem hogy újra veszem, de nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 20.

mothv

2022. május 19.

A kefe nem vesz fel sok festéket, szépen elválasztja a pillákat, nem csomósítja őket. A pilláimmal kapcsolatban nem igazán hozta ezt a "wow" effektust, amit vártam, de nem mondanám rossz szempillaspirálnak. Tartósnak valóban tartós, mert alig tudom lemosni, viszont nekem napközben mindig valahogy kicsit felkenődik a szemhéjamra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 19.

KisTigris

2022. május 16.

2022 május 5: Most próbáltam ki először. Rohanva készülődtem, mert elaludtam. Egy réteget tettem fel, egyik pillám összetapasztotta, fésülgethettem, a másik normális. Jaj, reggel nincs időm fésülgetni. Írok még pár nap múlva.
Az tetszik, hogy nem vesz fel sok festéket, nem kell lehuzogatni.

Update: 2 nappal később. Ez vízálló, ergo vízálló lemosót használok hozzá, nem micellás vizet. Gyönyörűen le tudom szedni, nappal bírja a hagyma kozkázást, sírást. Szuper.

2022 május 16: bejött a jó idő, 24° van, délután nekiültem főzni és a hagymánál nem bírta a spirál a könnyezést. Csúnyán maszatolódott. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 16.

Az tetszik, hogy nem vesz fel sok festéket, nem kell lehuzogatni.

Edo88

2022. április 17.

Ez aztán tényleg vízálló. Leszedni sem egyszerű de cserébe tényleg tartós. Valamennyire göndörít is a pilláimon bár nekem olyan rövidek, hogy ha nem festem ki őket akkor kb nem is látszik, hogy vannak. Még a maszkos időszakban kerestem egy olyan spirált, ami nem kenődik el és tapad a szemem alá. Akciósan vettem. Lassan egy éve használom, (nem festem magam minden nap) és még nekem nem száradt be de már lassan el is fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Hannahsmgy

2022. április 17.

Szeretem szép pillákat lehet vele csinalni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

Szeretem szép pillákat lehet vele csinalni!

NatureBeauty

2022. március 27.

Az érzékeny, hidegre könnyezős szemeimre tökéletes megoldás! Ez az egyik legtartósabb szempillaspirál, amivel eddig dolgoztam. Több, mint fél éve vettem meg, és azóta is tudok vele dolgozni. Egy picit tényleg hajlamos száradni a termék, az enyém most lesz újra vevős. Nekem ez a termék vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Kajla

2022. március 20.

Az itteni pozitív vélemények miatt esett erre a választásom, azonban nem vagyok vele elégedett. Nem tudom, hogy én nyúltam e mellé, vagy ez a spirál eleve így van kitalálva, de mióta kibontottam pár használat után észrevettem, hogy pici csomók jelentek meg, de nem csak a kefén, hanem belül mintha száradna ki a termék, ezek a csomók szinte kiszedhetetlenek a keféjéből. Ha nem szedem ki, akkor a szempilláimon is ilyen csomó-darabosak lesznek. Pedig nagyon figyeltem rá, hogy ne száradjon ki, nem értem, hogy mi történt vele. Őszintén, nekem ez így egy nagyon nagy csalódás. Annyi pozitívumot tudok elmondani, hogy nagyon tartós, még a vízálló szempillaspirálok között is vannak amik peregnek, na ez nem olyan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 20.

doratakacs

2022. március 15.

Szerencsére szép dús pilláim vannak, de ez a spirál nekem nem vált be, csomózza, kócolja őket, akkor is, ha csak épphogy egy keveset, egy rétegben viszek fel. Csak egy csillagot vonok le, mert minden más szuper benne, extra tartós, én mondjuk Garnier két fázisúval sem tudom teljesen leszedni, utána fekete a szemem alatt még másnap is, de ez a fajta tartósság plusz pontnak számít a vízálló spiráloknál. Mindenesetre nem nekem való, de megértem, miért kapott ennyi dicséretet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

ljohanna

2022. március 10.

Szögegyenes pillákkal rendelkező, mindentől könnyező sorstársaim figyelmébe ajánlom ezt a spirált. 16 órán át viseltem legtovább, a tapasztalatok: szempillagöndörítő által adott ívet végig megtartotta, semmit nem kopott, nem pergett le.
Egyetlen hátránya, hogy csak olajos lemosóval távolítható el (Mixa vízálló szemfestéklemosó), de valamit valamiért :)
Most, hogy nem kell maszkot viselni, kipróbálom a nem vízálló változatot is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Most, hogy nem kell maszkot viselni, kipróbálom a nem vízálló változatot is.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.