Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 2000 , Eladó: martina22
Állapot: teljesen új, egyszer sem használt, Helyszín: Szombathely, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után foxpost/ posta
Ár: 1800 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új! , Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, előre utalás

BLili

2020. szeptember 16.

Update: félév alatt beszáradt, pedig alig használtam. Tudom, hogy amúgy sem lehetne használni ennyi idő után, de volt, hogy egy hónapig ki sem nyitottam 🥺 de azért mégsem vonok le egy csillagot.

Tényleg vízálló, és nekem ez volt a legfontosabb. De emellett a kedvenc spirálom lett, fantasztikus pillákat csinál!! Mintha műszempilláim lennének: hosszú, göndör, gyönyörű pillákat.
Ritkán hordom viszont, mert nagyon nehezen jön le, csak olajjal, ami viszont tudom, hogy nagyon szárít, és még egy alapos lemosás után is van reggel a szemem alatt maradék. Valószínűleg csak én vagyok túl kényelmes. A legjobb a vízálló spirálok közül és úgy egyáltalán az összes spirál közül!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

matine91

2020. augusztus 6.

Borzalmas ez a termék, sajnos összetapasztja a pillákat, a nap végére az egész arcom tele van vele és lemosáskor alig bírom levakarni magamról. Másnap reggelre mindig marad fekete paca a szemem alatt, pedig én nagyon odafigyelek a sminklemosásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

k0alaa

2020. augusztus 4.

Régóta kerestem már olyan vízálló szempillaspirált, ami nem potyog le a szemem alá, ha vízbe megyek. Nekem ez tökéletesen bevált. Gyorsan szárad, szempilla göndörítő után szépen tartja a pillák ívét, több rétegben pedig műszempilla hatású ( nekem ez is bejön). Lemosása kicsit macerás, de ez minden vízállónál elmondható szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

LolitaLolly

2020. július 8.

Mostanában kezdtem el vízálló szempillaspirált használni, mert elegem lett hogy egy egész nap után mind a szemem alatt végzi. Ez az első, amit próbáltam és őszintén szólva, szempillagöndörítővel -amit általában nem használok, de ehhez kell, hogy teljes és ütős legyen a végeredmény- baromi gyönyörű hosszú, ívelt igéző tekintetet kapok. Tényleg nem folyik le, marad és patent, az én sminklemosóm le is hozza szépen. Ettől függetlenül nem vagyok szerelmes és remelem, hogy majd találok egyszer jobbat is, ha rászánom magam, hogy mást is kipróbáljak, de amúgy jó és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

eprecske1988

2020. július 7.

Bevallom kettősek az érzéseim. Az itteni vélemények alapján vettem meg, clinique vízálló szempillaspirál kiváltására. Első alkalommal itthon teszteltem 2 rétegben, smink nélkül, szemkrémet is használva. Sajnos így nem sokat ér, ugyanúgy lemászik, mintha nem is lenne vízálló. Második alkalommal szemkörnyékre korrektor és fixálás után kánikulában... hát itt már kevésbé mászott le a szemem alá egyből, de bizonyos idő után sajnos igen és én rosszul leszek, mikor egy baráti találkozón a mosdóban szembesülök a panda szemekkel. Na a harmadik alkalom a sikersztori :), full smink, alapozó és púder, ami kell és picit sem jött le, egész délután tartott és még este is. Az biztos, hogy a clinique spirál nyomába sem ér, de 1100 ft-ért, féláron, azért el tudom használni. Jah és még annyi h a keféje tényleg nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

artep81

2020. április 18.

Gondoltam próbálkozom egy olcsóbb spirállal, erről sok jót olvastam.
Hát... Az igaz, hogy egy rétegben is szép pillát csinál. Az majdnem igaz, hogy vízálló. (Nálam nem ment át a teszten, pedig nem vizeztem direkt.) Sajnos nekem estére morzsálódik, imitt-amott a szemem körül fellelhető kis darabkák lesznek.
Szóval nincs mese bármennyire is fáj, vissza kell térnem a nagyon drága spirálhoz. 😔🤷‍♀️
Ez nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 18.

Gondoltam próbálkozom egy olcsóbb spirállal, erről sok jót olvastam.
Ez nekem nem vált be.

csillabella

2020. február 23.

Hát ezzel jól mellényúltam: nem ezt, hanem a sima verzióját terveztem megvenni, de benéztem, így ez lett. Valóban vízálló, sminklemosó álló. Nekem nem annyira fontos, hogy vízálló legyen, viszont nincs kedvem annyit vacakolni a lemosással, és levakarni, dörzsölni. Emiatt első használat után elment tőle a kedvem. Nem is csinált különösebben szép pillákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

sztike

2020. január 22.

2019-06-24:
Kevéske. A L'Oreal False Lash X-Fiber vízálló verziója az etalon nálam. Annál nincs kompromisszum: ível, szétválaszt, dúsít, vízálló, de olajos lemosóval maradéktalanul, a szemem nyúzása nélkül leszedhető. Hát ez nem ilyen. Tapaszt, elnehezíti, szúróssá teszi a pilláimat. Feketének fekete, de nem valami látványos a hatása. Vízálló, de pereg, este pedig alig lehet lemosni, a darabkái a reggeli arcmosáskor is jönnek le. A tubusa néhány használat után - a többi Maybelline spirálhoz hasonlóan - esik szét, a szájánál lévő karika szépen jön le. Azért vettem, hogy olyan napokon, amikor nem fontos helyre megyek, ne a jobb spirálomat használjam. Erre jó, de amúgy középszerű.

2019-07-30:
Háhh! Kenődik. Viszonylag nagy szemeim és viszonylag hosszú, göndör pilláim vannak, emiatt ha előre/felfelé nézek, elérik a szemöldökömet, illetve az alatta lévő területet. Pár óra viselés után a szemöldököm alatt fekete folt jelenik meg, ami eddig csak a nem vízálló spirálokkal fordult elő. -1 csillag.

2020-01-22:
Röpül még egy csillag. Valahányszor használom, a lemosáskor 1-2 pilla minden egyes alkalommal kihullik. Még csak azt se mondhatom, hogy azért van ez, mert vízálló, mert a vízálló L'Oreal X-Fiber után (ami btw. 2 réteget jelent, ez meg csak egyet) egy darab se szokott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

2019-06-24:

2019-07-30:

2020-01-22:

Fannitazia

2020. január 20.

Vízálló szempillaspirál kategóriában verhetetlen. Jól használva gyönyörű eredményt lehet önmagában is elérni, göndörítővel pedig világbajnok. Hátránya, h kétfázisú lemosóval is nehezen lehet lemosni és a szemkörnyéket dörzsölgetni pedig nem ajánlott. Én csak alkalmakra használom, így viszont teljesen jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

brigi50c

2020. január 10.

Édesanyám ezúttal nem nyúlt mellé, nagyon jót választott, karácsonyra kaptam tőle ezt a szempillaspirált. Brutálisan nagy, szétválasztott pillákat csinál, gyönyörűen tartós is egész nap, viszont pont az a hátránya is, ami az előnye: még micellás vízzel is lerobbanthatatlan, pedig abban ugye olajmolekulák vannak... Minden reggelente azzal kell kezdenem, hogy a tegnap este már leszedett sminkem maradványait vakargatom a szemem alól, ami szerintem nem tesz jót a bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.