Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,4 ml

Ár: 1500 , Eladó: eszcs
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy posta (+költség)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

f_fancsu

2021. április 24.

Elsőként a sima Lash Sensational-t használtam. Rajtam viszonylag sokáig van smink (10-12 óra) és valószínűleg egy idő után a sima verzió lejött a pilláimról és irritálta a szememet. Ezért vettem vízálló változatát, és az sokkal tartósabb nekem. Már a második alkalommal vettem meg, és imádom. Mindig megvárom hogy legyen valamilyen kupon, hogy féláron tudjam beszerezni, de van hogy inkább nem várok. Korábbi spirálok után ez megváltás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

Juli28

2021. április 13.

Imádom a sima Lash Sensationalt, így gondoltam biztos nem lesz baj a vízálló társával sem de sajnos nekem nem vált be. Szép ívelt, hosszú, korom fekete pillákat csinál de a tartósságával vannak gondok és egy rémálom este lemosni. Mindenféle olajos tisztítóval próbáltam már de egyszerűen így is egy fél nap mire le lehet szedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

imjohi

2021. április 8.

Egy szóval imádom! Legjobb vétel volt😍

UPDATE: Már 3x-ra veszem újra! Egy ideig 2D-s műszempillám volt, viszont visszatértem erre a spirálra, és egyátalán nem hiányzik a műszempilla! Gyönyörűen dúsítja, hosszabbítja és szétválasztja, az amúgy szögegyenes pilláimat!! Arról nem is beszélve, hogy a göndörség egész nap megmarad. Még mindig mádom❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 8.

Egy szóval imádom! Legjobb vétel volt😍

cherrynight

2021. március 31.

Rengeteg szempillaspirált próbáltam már, eddig ez az egyetlen, ami a rövid és egyenes pilláimból szempillagöndörítővel együtt egész nap göndör, hosszú és dús pillákat csinál😍 sőt a leszedésével sem kell szenvednem, mióta rátaláltam a Garnier kétfázisú olajos sminklemosójára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.

edina.zsengeller

2021. március 30.

Szép pillákat csinál - sok csillag, kár az összetevőkért, ezt már használat után láttam - ez sokat levon, viszont ami előnye és hátránya is, hogy nagyon nehezen jön le. Nem kenődik el napközben ez tuti, de este olajos lemosóval is minimum 1 percig kell áztatni, míg nagyjából lejön. Tartós, de az összetevők miatt nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 30.

coraline

2021. február 14.

A nem vízálló változatát használtam, szerettem, de szükségem lett a maszkhasználat miatt egy olyan spirálra, ami nem folyik le minden egyes reggel, amikor 35 percet sétálok maszkban a munkahelyemig. Nem vártam csodát, de a tartósságával sajnos így is vannak gondjaim, Karácsonykor próbáltam először, zárt térben, különösebb környezeti hatás nélkül, maszk nélkül, estére alig folyt kevésbé, mint a nem vízálló társa. Szép, ívelt pillákat csinál, a hosszító hatásával semmi gond nincs, ezt nagyon szeretem benne. A lemosás nekem sem volt álom, nagyon sok szempillám bánta, olajos lemosóval nem próbáltam, de már nem is fogom, a maszatolódás miatt váltottam inkább a Clinique Lash Powerre (ami bár nem csinál ilyen látványos pillákat, zseniálisan tart, úgy alakult, hogy 24 órán keresztül nem volt lehetőségem lemosni, tudom, tudom, de meg sem moccant a helyéről!).
Alapvetően jó kis spirál, de inkább azoknak a lányoknak ajánlom, akik nem könnyeznek a legapróbb fuvallattól is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 14.

vera3113

2021. február 11.

Sosem voltam kibékülve a vízálló spirálokkal, de ez mindent megváltoztatott. A lemosás titka az olajos sminklemosó. Egy sima micellás víz nem fog vele megküzdeni, de szerintem ez nem is probléma. Én 2 rétegben használom és csodaszep hosszú, illetve ívelt és szétválasztott pillákat csinál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

bleauwsy

2021. február 8.

Drogériás viszonylatban nagyon szerethető, tartós darab. Sosem hagyott cserben,sem vizes közegben, sem potyogás, feketeség, hosszúság terén sem. A szilikon kefe külön előny, rendszeresen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 8.

Megara

2021. február 8.

Szep szempillakat csinal tenyleg, es vizallo, de nekem ez is ugyanugy felkenodik a szemhejamra... 😕 tegnap lemosaskor vettem eszre, hogy ket szempillam a nagy nehezen valo lemosastol ki is hullott.. ☹️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

matehelga

2021. február 6.

Szép hosszú, ívelt, szétválasztott pillákat csinál (2 rétegben), és abszolút nem kenődik el/pereg le.Sajnos nagyon nehezen tudtam lemosni (teljesen nem is igazán ment). A pilláimnak kb. fele a teljes elhasználat közben kihullott (csak spirált váltottam a rutinomban) ,emiatt biztos nem veszem újra pedig nagyon tetszett amit nyújt. Amit ígér azt maximálisan teljesíti, teljesmértékben vízálló,tartós spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

Hidratálók: Collagen

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A kollagénes táplálékkiegészítők bőrre gyakorolt hatásáről itt írtunk bővebben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.