Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2019. január 23.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörűen hangsúlyozza az ajkakat, tökéletesen kiemeli a nappali és esti sminket. Telt és egészséges hatást eredményez, hidratál és ápol. Állaga krémes, pigmentációja magas. A szatén és matt rúzsok lila, rózsaszín és piros univerzális árnyalatokban kaphatóak, amelyek illeszkednek az összes bőrtónushoz.

Ár: 1500 Ft , Eladó: absinth
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy fizetés banki utalással+posta
700 Ft - Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational - Pink for me
Ár: 700 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten a Nyugatinál HÉTKÖZNAPOKON/Foxpost - Ajánlott postán maradó előre utalás után
Tiziana

2019. március 15.

Gyönyörű színű Plum for Me-t vettem.Telt mély lilás-bordós.
IIlata alig van, és nagyon magasan pigmentált. Jobban kifényesedett
az ajkamon mint szerettem volna, egészen olajosan fényes, gondolom a meleg
hatására ( 18 C) még inkább.Leheletnyi réteg elég belőle, a kopás után is
színes alatta a bőr, és nem foltos.A rúzson magán semmi info, hihetetlen!
Ha ráírták volna hogy magasfényű, talán otthagytam volna.
update:mivel nagyon tetszik a színe, de a széle hajlamos elmászni,
megpróbálom a bőrszínemmel azonos korrektor ceruzával körberajzolni,
hátha megtartja körben a rúzst.

b

Tiziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 15.

Gyönyörű színű Plum for Me-t vettem.Telt mély lilás-bordós.
IIlata alig van, és nagyon magasan pigmentált. Jobban kifényesedett
az ajkamon mint szerettem volna, egészen olajosan fényes, gondolom a meleg
hatására ( 18 C) még inkább.Leheletnyi réteg elég belőle, a kopás után is
színes alatta a bőr, és nem foltos.A rúzson magán semmi info, hihetetlen!
Ha ráírták volna hogy magasfényű, talán otthagytam volna.
update:mivel nagyon tetszik a színe, de a széle hajlamos elmászni,
megpróbálom a bőrszínemmel azonos korrektor ceruzával körberajzolni,
hátha megtartja körben a rúzst.

b

Krtek1

2019. március 12.

nekem a mauve for me az abszolút tökéletes száj szín. Nagyon hasonlít az ajkam színéhez, csak szebb :D viszont nekem szárít kicsit annak ellenére, hogy imádom a franciás kopását, nem használom sokszor pont ezért.

Krtek1
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

cicafun

2019. február 15.

Szuper jó rúzs, extra kényelmes a viselete, nagyon kellemes, balzsamos állaga van, ennek ellenére egészen tartós is. Persze nem kell azt várni tőle, mint egy folyékony matt rúzstól, ami ráköt a szájra, cserében nem emeli ki az esetleges szárazságot és a ráncocskákat. Két árnyalatom van, a Pink for me, ami egy természetes piszkos-rózsaszínes, mályvás árnyalat, a másik színem pedig a Mauve for me, ami egy barnás-mályvás nude árnyalat. Isteni finom vaniliás kürtöskalács illatuk van :)

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Martu0508

2019. február 13.

Nagyon szerettem volna kipròbálni egy vörös rùzst, de sajnos nem találtam meg sosem az árnyalatomat. Először a MAC ikonikus Ruby Woo-jával szemeztem, azonban azt itt lehetetlensèg megszerezni. Ez után találtam rá a Made For All kollekciòra ès az első utam a drogèriába vezetett ès ki is pròbáltam a Red illetve a Ruby árnyalatokat, amiből a Red lett a befutò. Mivel ez egy matt formula, nagyon fèltem hogy rettentően szárìt, de csak nagyon minimálisan. Èn a szìnèvel elègedett vagyok, ès a tartòssága is rendben van, a reggelit igazìtás nèlkül kibìrta, ebèd után igazìtottam először, nem csùszott el, pedig sokat ittam ès beszèltem (igaz, használtam ajakprimert ès kontùrceruzát is, mert nagyon könnyen kiszáradnak az ajkaim, ès a formájával csalni kell).

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

2019. február 10.

Pink for Me árnyalat van még, ami rajtam nem pink, hanem egy csodaszép mályva. Nagyon különleges, géles textúrája van, ápolja is az ajkakat, szép fényes, tartóssága átlagos, jó érzés viselni, egyenletesen kopik. Ár-érték arányban teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 10.

nemethanna196

2019. február 10.

Mióta elkezdtem sminkelni, tehát már jó sok éve, mindig megtalálható a sminkes polcomon egy-két vöröses árnyalat. Nagy rajongója vagyok ezeknek a színeknek, rengeteg márka rengeteg termékét kipróbáltam már, de az egyik kedvencem ezek közül a rúzsok közül került ki, méghozzá a Red For Me. A rúzs színe csodaszép, igazi pirosas tónusú dívás dögös vörös. A állaga pont megfelelően krémes, illetve a pigmentációja is jó, nagyon könnyen és szépen lehet dolgozni vele. Ennek köszönhető az is, hogy egyáltalán nem szárítja ki az ajkakat, kellemes viselet. A tartóssága is szuper, nekem kb. 5-6 órát tökéletes kibír. Ugyanezt tudom elmondani a mályvás nude Mauve For Me árnyalatról is, amit a Red For Me szuper teljesítményén felbuzdulva vettem meg.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Noncs

2019. február 10.

A Mauve és a Pink árnyalat van meg, és magyon szeretem őket. Kényelmes, nem szárít és egész tartós. Remélem több szín is lesz belőle.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

nusysan

2019. január 29.

Nekem a Mauve for me van meg, ami egy sötét barnásabb májva, azonnal beleszerettem a színébe és nem tudtam otthagyni. Ahhoz képest, hogy egy krémes rúzsról van szó, szerintem egészen tűrhetően tartós, és nagyon kényelmes viselet. Nálam teli találat, amióta megvettem, csak őt hordom. Ha lenne egy fokkal világosabb verziója, mondjuk egy nude for me ( :D) akkor az zseniális lenne ezzel a formulával.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

emerilda

2019. január 28.

nagyon jó rúzsok. Nekem a red és a ruby for me van meg. Világosbőrűeknek inkább a rubyt ajánlanám. A red is nagyon jó, de inkább rózsaszínes árnyalatú, vagy 3 rétegben kell kenni , hogy igazi vörös legyen, de ezt az oldalán tényleg csak a hipóreklám bőrön mutatja meg. Viszont a ruby már lehetnyi rétegben is igazi vörös.

emerilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 28.

Vivienn05

2019. január 26.

A 388-as Plum for me árnyalatát használom már egy ideje. Nekem nem állnak jól az ilyen szinten rózsaszínes lilás árnyalatok, de amikor ezt felkentem az ajkaimra, egyből be is került a kosaramba annyira tetszett magamon. Krémes az állaga fényes a finishe, nagyon tartós és hihetetlenül pigmentált. Miközben rajtam van, nem szárítja az ajkaimat, sőt, általában puhábbnak érzem tőle az ajkaimat miután használtam. Napközben nem kenődik vagy maszatolódik el. Más árnyalatokat is biztosan ki fogok belőle próbálni.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.