Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Diaaa, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. november 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörűen hangsúlyozza az ajkakat, tökéletesen kiemeli a nappali és esti sminket. Telt és egészséges hatást eredményez, hidratál és ápol. Állaga krémes, pigmentációja magas. A szatén és matt rúzsok lila, rózsaszín és piros univerzális árnyalatokban kaphatóak, amelyek illeszkednek az összes bőrtónushoz.

Lili2109

2020. július 30.

Mauve for me van meg, gyönyörű szín, krémes, könnyű használni, jó minőségű, és az illata is nagyon jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Fehereszti

2020. július 22.

Hát érdekes a benyomásom róla. Hónapokkal ezelőtt vettem egy Ruby for me árnyalatot, ez ilyen tipikus klasszik erős élénk vörös rúzs. Amikor elkezdem felkenni nagyon pigmentált és tömör az állaga, ami szuper, de végül nem egy matt finishű hanem fényes rúzs, ami nem igazán tartós és nem is marad a helyén. Szerintem vörös rúzsból csak csókállóra száradót érdemes venni, mert aztán rajta marad a poháron, arcon ha puszit adunk, rákenődik a fogainkra és jönnek a kellemetlen szituk vele. Szóval amúgy nem lenne rossz, mert egész jó az állaga, szép a színe és nagyon pigmentált is, de sajnos sehova nem tudom használni mert nem igazán tartós és az élénk vörös szín miatt nehéz viselni. De majd lehet kipróbálok egy semlegesebb árnyalatot belőle, hátha. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

mrtniki

2020. március 23.

Már elég régóta keresek egy mindennapi, my lips but better típusú rúzst. Hát megtaláltam. A Mauve for me árnyalatot szereztem be és első, második, századik látásra szerelem. Hónapok óta használom rendszeresen, és midnen nap benne van atáskámban, vagy a kabátzsebemben. Nagyon jól pigmentált, csodaszép színű, krémes, tartós és még csak nem is szárit. Nagyon szépen kopik, könnyű megigazítani. Bónusz pont még, hogy az illata iszonyat fincsi, és egyáltalán nem zavaró miután felkerül az ajkakra. Csillagos ötös, tervezem beszerezni a többi színt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 23.

Lina14

2020. március 7.

Nekem a 385 Ruby for me árnyalat van meg, ez egy gyümölcsös-pinkes piros, tökéletes őszre. A finise fényes, nekem kicsit túl waxos, de azt meg kell hagyni, hogy nagyon pigmentált, egy rétegben is tud fedni. Napközben transzferálódik mindenhova, de kicsit megfogja az ajkakat, így a szín az szép tartós.

Update: Nekem a 373 Mauve for me van még meg. Inkább barna, mint mauve, de kellemes hideg színe van. Krémes, jó viselni napközben, de transzferálódik. Nagyon pigmentált, elég egy húzás is a teljes fedéshez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

rosiecheecks

2020. február 20.

felaron vettem egy drogieriaban. Maga a szin 1-2 arnyalatnyival sotetebb mint az ajkaim termeszetes szine (Pink for me)
Hidratal, nem szaritja az ajkakat.
Etkezes-ivas utan erdemes ellenorizni kis tukorben nem mozgott-e el a ruzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Hidratal, nem szaritja az ajkakat.
Etkezes-ivas utan erdemes ellenorizni kis tukorben nem mozgott-e el a ruzs.

dlrexqs

2020. február 19.

373 Mauve for Me az enyém. Ez egy visszafogott, mályvás árnyalat, ideális rohangálós hétköznapokra. Könnyen kenhető, igazán krémes textúrája van, emellett nem kenődik mindenfelé, szépen a helyén marad. Egyenletesen kopik. Ráadásul süteményillata van! Hogy milyen, arra még nem sikerült rájönnöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Anheszenamon

2020. február 16.

Pink for me árnyalat az enyém és nagyon szép színe van. Egyáltalán nem pink, inkább egy mályvás szín. Legalábbis rajtam. Kényelmes, krémes állagú rúzs, egyáltalán nem szárít, nem csúszkál és szépen kopik. Teljes mértékben megéri az árát. Szerintem a Maybelline rúzs fronton elég erős drogériás márka: jó minőség és korrekt ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Cserne

2020. február 7.

Sose voltam rúzsos, valamiért nem szerettem őket. Talán mert macerásnak gondoltam, újrakenni, evés és ivás után, elmaszatolódik stb. Aztán egy francia barátnőm megvette a pirosat, hát elképesztően állt neki, beszéltünk róla és végül a bogarat a fülembe ültette.
A Pink for me-re esett a választásom, nem mertem bevállalni a pirosat, visszafogottabbat szerettem volna. Teljesen le vett a lábamról! Imádtam használni (meg most is). Krémes, jó állagú, az illata is finom számomra. Szépen fed, picit hidratál is és nem kenődik. Lentebbi véleményben valaki írta, hogy nem néz ki úgy, mintha pörköltet evett volna. És tényleg ez a jó hasonlat. :D Lassan kopik.
Egy szó, mint száz, én oda vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

Egy szó, mint száz, én oda vagyok érte.

nicolpiper

2020. január 5.

Ez a ruzs elkepesztoen szep az ajkakon. A red arnyalat van meg es nem bantam hogy megvettem, mert siman veri a Diort. Nem tudom hogy all mas bortonusokon, de az en halvany vilagos boromon a valaha volt legszebb piros arnyalat amit probaltam. Van pedig cseresznyepirostol kezdve egeszen melybordoig minden szinu ruzsom de ez a legeslegszebb. Tartos is, es bar vigyazni kell ra hogy ne kenodjon el, nagyon jol hidratalt es nem szaritja a szamat sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

orsolyanonna

2020. január 3.

Nagyon nagy rúzs kedvelő vagyok, mert a szám nagyobb és formásabb mint a szemeim, ezért inkább az ajkaimat hangsúlyozom ki. A vörös színt választottam, mert az mindenhez illik és mindent feldob:) Hogy ne maszatolódjon el a széleken szájkontúr ceruzát is használtam és így nem volt gond vele. Rendkívül pigmentált és abszolút nem szárít. Tökéletes hétköznapi viseletre, mondjuk evés után érdemes egy picit még felvinni belőle de nem kopik csúnyán abszolút. Az Aqua webáruházába vettem meg 2100 Ft-ért de szoktak lenni akciók is de szerintem tökéletesen megéri a teljes árat is:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).