Maybelline

Ár:   2599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Diaaa, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2019. november 12.

Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörűen hangsúlyozza az ajkakat, tökéletesen kiemeli a nappali és esti sminket. Telt és egészséges hatást eredményez, hidratál és ápol. Állaga krémes, pigmentációja magas. A szatén és matt rúzsok lila, rózsaszín és piros univerzális árnyalatokban kaphatóak, amelyek illeszkednek az összes bőrtónushoz.

rosiecheecks

2020. február 20.

felaron vettem egy drogieriaban. Maga a szin 1-2 arnyalatnyival sotetebb mint az ajkaim termeszetes szine (Pink for me)
Hidratal, nem szaritja az ajkakat.
Etkezes-ivas utan erdemes ellenorizni kis tukorben nem mozgott-e el a ruzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Hidratal, nem szaritja az ajkakat.
Etkezes-ivas utan erdemes ellenorizni kis tukorben nem mozgott-e el a ruzs.

dlrexqs

2020. február 19.

373 Mauve for Me az enyém. Ez egy visszafogott, mályvás árnyalat, ideális rohangálós hétköznapokra. Könnyen kenhető, igazán krémes textúrája van, emellett nem kenődik mindenfelé, szépen a helyén marad. Egyenletesen kopik. Ráadásul süteményillata van! Hogy milyen, arra még nem sikerült rájönnöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Anheszenamon

2020. február 16.

Pink for me árnyalat az enyém és nagyon szép színe van. Egyáltalán nem pink, inkább egy mályvás szín. Legalábbis rajtam. Kényelmes, krémes állagú rúzs, egyáltalán nem szárít, nem csúszkál és szépen kopik. Teljes mértékben megéri az árát. Szerintem a Maybelline rúzs fronton elég erős drogériás márka: jó minőség és korrekt ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 16.

Cserne

2020. február 7.

Sose voltam rúzsos, valamiért nem szerettem őket. Talán mert macerásnak gondoltam, újrakenni, evés és ivás után, elmaszatolódik stb. Aztán egy francia barátnőm megvette a pirosat, hát elképesztően állt neki, beszéltünk róla és végül a bogarat a fülembe ültette.
A Pink for me-re esett a választásom, nem mertem bevállalni a pirosat, visszafogottabbat szerettem volna. Teljesen le vett a lábamról! Imádtam használni (meg most is). Krémes, jó állagú, az illata is finom számomra. Szépen fed, picit hidratál is és nem kenődik. Lentebbi véleményben valaki írta, hogy nem néz ki úgy, mintha pörköltet evett volna. És tényleg ez a jó hasonlat. :D Lassan kopik.
Egy szó, mint száz, én oda vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 7.

Egy szó, mint száz, én oda vagyok érte.

nicolpiper

2020. január 5.

Ez a ruzs elkepesztoen szep az ajkakon. A red arnyalat van meg es nem bantam hogy megvettem, mert siman veri a Diort. Nem tudom hogy all mas bortonusokon, de az en halvany vilagos boromon a valaha volt legszebb piros arnyalat amit probaltam. Van pedig cseresznyepirostol kezdve egeszen melybordoig minden szinu ruzsom de ez a legeslegszebb. Tartos is, es bar vigyazni kell ra hogy ne kenodjon el, nagyon jol hidratalt es nem szaritja a szamat sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

orsolyanonna

2020. január 3.

Nagyon nagy rúzs kedvelő vagyok, mert a szám nagyobb és formásabb mint a szemeim, ezért inkább az ajkaimat hangsúlyozom ki. A vörös színt választottam, mert az mindenhez illik és mindent feldob:) Hogy ne maszatolódjon el a széleken szájkontúr ceruzát is használtam és így nem volt gond vele. Rendkívül pigmentált és abszolút nem szárít. Tökéletes hétköznapi viseletre, mondjuk evés után érdemes egy picit még felvinni belőle de nem kopik csúnyán abszolút. Az Aqua webáruházába vettem meg 2100 Ft-ért de szoktak lenni akciók is de szerintem tökéletesen megéri a teljes árat is:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

danyadi77

2019. december 8.

Ruby for Me-t és Fuchsia for me-t választottam, a Pink for me-hez hasonló színem van, a Red for me-n filóztam, de nem akartam narancsos pirosat. A vicc, hogy a Ruby kicsit pinkesedik, a fuchsia kicsit pirosodik rajtam idővel. Próbáltam ecsettel csak finoman felvinni, hogy ne legyen olyan ütős, de úgy nem mutatnak igazán, és felvinni sem volt könnyű úgy. Jól pigmentált, elég tartós, finom evést is bír, kicsit a szám szélén hajlamos elmászni. Az illata édeskés, mint a többi Maybelline rúzsnak. Nem az a nagyon krémes, de nem is matt. Nem szárít. Nem mondanám, hogy olyan szuper kényelmes viselet, érzem, hogy a számon van, de megéri az árát, pláne, kedvezménnyel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

Nixa

2019. december 3.

Pink for me Árnyalatot rendeltem meg múlt héten, -50% black friday akcióban 1100 Ft-ért. Nagyon elégedett vagyok, a színe tökéletesen harmonizál az ajkam eredeti színében, de mégis kiemeli, rendkívül tartós abszolút nem szárít, sőt úgy veszem észre talán még hidratál is! Ennyi pénzért tökéletesen meg érte, de szerintem eredeti áron is veszek még egy-két szint belőle! Megy az 5*!!💗☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

angyalka1225

2019. december 2.

A Ruby for me-re esett a választásom, mert se piros lakkokkal, se piros rúzsokkal nincs túl sok szerencsém, mert valamiért nagyon gyorsan és gagyin kopnak. Ez nem volt mellényúlás, mert nem lesz idétlen "kontúrszám" tőle, és érzetre is kellemes, nem ül túl szigorúan az ajkaimon. Ami miatt le kell vonnom egy csillagot, az az, hogy hamar kopik, de így, hogy az illata isteni (pont passzol az ünnepi időszakhoz:)), szívesen kenem újra. :) Ha lehetne, inkább 4,5-et adnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 2.

vbarbiarki

2019. november 27.

valóban nagyon pigmentált, nekem az első rúzsom, ami nem szárít, és tartós (!!!)
újravevős :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 27.

újravevős :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).