Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. október 8.

Dúsító, vízálló szempillaspirál, mely garantáltan nem ragasztja össze a szempillákat!

Szemészek által tesztelt, így kontaklencsét viselők számára is alkalmas.

Kiszerelés: 10,4 ml

Kodi

2016. december 17.

Kár, hogy már nem lehet kapni. Ritkán használok vízálló spirált, mondjuk télen tényleg praktikusabb, amikor az ember lánya könnyezik a fagytól. Természetes pillákat fest, szépen szétválaszt, és kétfázisú lemosóval lejön este. Napközben nem pereg. Pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

spari193

2016. április 22.

Megbízható, jó vízáló szempillaspirál, idővel eltűnik nagyrészt a víztől, de nem pereg és nagyjából fent marad. Nem tetszik mondjuk hogy alig van volumene, csak színezi a pilláim, de így is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

maruani

2015. május 8.

Évek óta hajkurászom a tökéletes szempillaspirált, és jelentem, ez sem az. Azért vettem vízállót, mert az alsó pilláimról mindig elkenődik a festék, és gondoltam így kiküszöbölhetem ezt a problémát. Ez is kenődik, de nem annyira mint az átlag, tovább bírja (bő fél napot). Viszont a felső pilláimon nem használom, mert messze nem hozza azt a drámai eredményt, amit én egy szempillaspiráltól elvárok. Röviden: ha a természetesre hajtasz, ez egy jó választás lehet, kicsit hosszít, kicsit dúsít, nem csomós, egész jól bírja a napot, és viszonylag megfizethető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

kacibog83

2015. április 14.

Már jó pár éve megszállott Colossal imádó vagyok, mert számomra nagyon bevált az a spirál. Közben vágytam rá, hogy kipróbáljam ezt a spirált is, így Glamour-os kuponnal 1000 ft körüli áron nem tudtam ott hagyni. Azt tapasztaltam, hogy a kefe nagyon kevés festéket visz fel, pedig spirálok esetében többnyire az a jellemző, hogy kezdetben hígabb és több festéket visz fel a kefe, majd később picit sűrűsödve optimalizálódik ez a dolog. Nem tudom, hogy ez a probléma minek köszönhető, mert lehet, hogy mire a dundi kefe kipréselődik a tubusból, a festék nagy része bent marad, viszont az is lehet, hogy a "kedves" vásárlók kinyitogatták már párszor az üzletben és így száradásnak indult. Ezt leszámítva azonban nagyon jó spirál, szépen nyitja a tekintetet, hosszít, dúsít, a láthatatlan pilláimat szépen kiemeli. (Az ívelésről nem tudok nyilatkozni, mert mindig használok göndörítőt szempillafestés előtt.) Most már a Colossal testvérével egy lapon szerepel nálam és reménykedem, hogy legközelebb sikerül egy olyan darabot kifognom, amelyik több festéket visz fel. Valakinek egyébként van valami tuti tippje, hogy hogyan kerülhetném el, hogy nyitogatott spirált vegyek meg? Sajnos fóliázott terméket fényévente látok az üzletekben. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

t.magashazytimi

2015. február 17.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált. Nekem nagyon tetszik az ,hogy tényleg vízálló nem úgy mint a többi szempillaspirálom.Igaz ,hogy tényleg szinte levakarhatatlan ,de én általában akkor használom ,ha tudom hosszú napom lesz. Így szerintem verhetetlen főleg ,hogy gyönyörű szempillákat csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

Yume

2014. május 18.

Akciósan vettem , így 1000Ft volt.Először is :nagyon tetszik a keféje,szépen szétválasztja a pillákat és dúsítja is azokat.Egész nap fennmarad bármi is történjen.Viszont nagyon kevés festéket vesz fel és szinte lehetetlen lemosni.
Update: Valahogy egyre rosszabb lett ,semmit sem csinál újabban és még nehezebb levakarni.Biztos nem veszem meg újból. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 18.

szandra.med

2014. április 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem nem csinált semmit a szempilláimmal. Több rétegben se látszott, hogy ki lenne festve, igazából olyan semmilyen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

n.andee

2014. március 30.

Szeressem. Kontaklencses allando szempcsepegtetes mellet is ott van, meg se moccan... Nekem szepen szetvalaszt es nem nem ragaszt ossze, ket retegben idealis. Meg ha lenne valami ami kepes leszedni a szememrol, maga lenne a tokely :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

katacita

2014. március 11.

Tényleg kevés festéket visz fel, gondolom elég sok lejön róla kihúzáskor, mert nagyon szűk a tubus szája. De ez még mindig a jobb eset szerintem :) Annyi, hogy több rétegben kell felvinni.
Egyébként tényleg szépen szétválasztja a pillákat, egyáltalán nem lesznek csomósak, tetszik ez a kefe nagyon. Azért egy szempillagöndörítőt most már be fogok szerezni, mert ívelni nem ível túlságosan.
Micellás vízzel könnyen lejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Micellás vízzel könnyen lejön.

nikkaa200

2013. november 6.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, valóban gyönyörűek lesznek tőle a pilláim és nem is ragadnak össze. De, egy baj van vele, hogy számomra lemoshatatlan, alig bírom lekaparni, valószínű ez a sminklemosóm hibája:S. De, legalább tudom,hogy tartós, és valóban vízálló.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.