Maybelline

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. november 22.

Kategória:   Sminkek szájra

20 árnyalatban kapható

Oila

2018. augusztus 17.

A szín gyönyörű,de nekem kínszenvedés viselni,annyira rafeszul a számra,de igazából már felkeneskor kellemetlenül sűrű,ragacsos. Az biztos,hogy a legtartosabb ruzsom,de mivel javítani ezt is kell napközben,inkább a kényelmesebb viseletek felé nyúlok. Arra nagyon jó viszont, hogy megalapozatlan egy kevésbé tartós rúzst. Az itt feltüntetett árát soha nem adnám ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Trekaa

2016. március 15.

Matt finish, hosszantartó hatás, nem kopik foltosan. Röviden ennyi :) Ajánlani tudom, a 020 Eternal Rose árnyalata van meg, ami egy szép, nem túl hivalkodó, de azért karakteres cseresznye színű rúzs. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

csillag

2015. április 4.

Nem siklik könnyen, masszìv állagù, erősen pigmentált; felkenés után picit ragacsos. Matt finish, a 14 òra persze nem igaz, normál állapotban egyenletesen kopik. A pohár szélén nyomot nem hagy, de nem evés és nem csòkállò. Viszont taròsabb mint a bombabiztosnak hirdetett max factor lipfinity --- always delicate árnyala, (ez egy nude, az árnyalatot azért hangsùlyozom mert állìtòlag az erős szìnei lerobbanthatatlanok,ezt én nem tudom..). A non stop redet vásároltam, liza e. vidije volt amùgy az inspiráciò, pinkpiros. Nem szárìt. Nem kell aláhidratálni. ~13 euro. Elájulva nem vagyok, nem kell több árnyalat belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 4.

editok

2014. november 15.

Imadom!! Ket arnyalatot vettem, mindketto szuper! Sokaig fent marad ( ha nem is 14 orat, de azert jopar orat kibir), puha lesz tole az ajkam, isteni az illata es vannak a szinkskalajan csillogosabb szinek is, ugyhogy nem is kell a szajfeny ra! Szuper, szuper, szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 15.

Samybubu

2013. március 26.

A non-stop red árnyalatban vettem meg, nagyon pigmentált de sajnos nekem alig volt tartósabb, mint egy bármilyen rúzs, egy evést sem bírt ki..
Kipróbáltam Lisa Eldridge-módon ajakszínezőként felütögetve az ajkamra, olyan eszméletlen szép színe van, és jó sokáig is bírja így. Imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide