Maybelline

Ár:   3180 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2022. március 24.

• már egy rétegben is biztosítja a teljesen dús hatást
  • intenzíven pigmentált, fekete árnyalat
  • nem tapasztja össze a szempillákat
  • gyorsan és könnyen alkalmazható

Ár: 1200,- , Eladó: Livi555
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: --, fizetés: --

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kis.Csenge2004

2024. január 25.

Imádom szempillaspirál. Dúsít, hosszít mindent megtesz a tökéletes pillákért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 25.

Imádom szempillaspirál. Dúsít, hosszít mindent megtesz a tökéletes pillákért

gyongyalis

2024. január 24.

Imádok mindent benne. Az illatát, a színét, a keféjét, a csomagolását és sorolhatnám. Tökéletes pillákat varázsol, évek óta ezt használom és nem csalódtam még a termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Eszter24

2024. január 22.

Tartós, szép színe van, bár az szem alá gyakran le szokott hullani az alsó szempillákról. Valamennyire dúsít, ívelt pillákat eredményez, ha nem teszünk fel túl sokat nem tapasztja össze őket. Alapnak szoktam hasznáni egy másik spirállal kombinálva. Az én szemeimet nem irritálta, a kefe kialakítása szintén rendben van. Önmagában inkább természetes hatást kölcsönöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 22.

Szeretet

2023. október 18.

Enyhén mézes illata van, ami nekem nagyon tetszik. Tartós, a keféje szépen szétválasztja a pillákat. Tartóssága ellenére könnyen lemosható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

Sophie0517

2023. június 29.

Ugyan azt tapasztaltam mint jibjab. Nekem is furcsa volt. Régen ez brutál cucc volt. Most olyan, mint anyu régi szempilla spirálja , amit gyerek koromban lenyúltam, de már több éve a szekrény mélyén száradt. Egész egyszerűen napestig kenheted, nem vesz fel festéket. Null pont

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. június 29.

jibjab

2023. június 28.

Update: Jöttem lepontozni. Újravettem, de valami nem stimmel. Szinte alig látszik, 4-5 rétegben viszem fel, hogy természetes, nappali sminkhez megfelelő legyen. Nem intenzív fekete. Nem tudom, hogy változtattak-e valamit rajta, de ez most alig látszik. Pozitívum, hogy nem pókhálós, szépen szétválaszt, de sajnos nem is dúsít. Már az első használatok után is pár órán belül pereg. Le volt fóliázva, én bontottam ki, de nem tudom, hogy mennyit állt a boltban vagy hogy tárolták. Sajnos az is lehet, hogy rossz szériát fogtam ki. Az biztos, hogy ha ez lett volna a korábbi tapasztalatom, biztosan nem veszem újra.
Évekkel ezelőtt vettem először, aztán vissza-vissza térek hozzá, főleg Glamour-napok alkalmával veszem újra. Mindennapos használat mellett 3-4 hónapi kifogástalan, utána már kezd kicsit csomósodni, száradni, peregni, de nem vészesen. Nagyon szép pillákat ad, dús, fekete, bár nekem alapból is az van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. június 28.

meowmeow

2023. május 18.

Hosszú pillák, nem maszatolódik, tartós, jó az ára. Ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 18.

Hosszú pillák, nem maszatolódik, tartós, jó az ára. Ennél több nem is kell.

AnitaKovacs

2023. március 14.

Szép dús pillákat csinál de viszont nekem egy kicsit hamar lejön de megéri az árát

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 14.

fannanafy80

2023. január 20.

Jó, hogy nem ragadnak tőle össze a pillák, műszempilla után használtam, közelíti azt a hatást. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 20.

Kkata93

2023. január 20.

Szép hangsúlyos pillákat lehet vele elértni, ár-érték arányban is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 20.

Szép hangsúlyos pillákat lehet vele elértni, ár-érték arányban is nagyon jó.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

Methylparaben i I ta I par 0 0