Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
CSERE is - Maybelline The Colossal + Big Eyes Volum'Express Szempillaspirál
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

goodforyou

2020. március 25.

Ár érték arányban egész jó termék, egyedül az illatával nem tudtam megbarátkozni, ezért váltottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 25.

nyuszika39

2020. március 6.

nem rossz kis spirál, ennyi pénzért szerintem teljesen jó ár-érték arányban. Ezelőtt egy Estée Lauder spirálom volt, több, mint 10ezer ftba kerül, ugyanezt tudja mint a Maybelline 2ezerért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

freja

2020. március 2.

Az itteni sok pozitív vélemény hatására gondoltam, teszek vele egy próbát. Sajnos nekem nem jött be. Nekem alapból nem túl hosszúak a pilláim és ezzel az oltári vastag kefével nagyon nehéz felvinni. Nekem nagyon büdös is. És alig használtam, de már kezd beszáradni, csomósodni. Biztos nem veszem újra, nagy csalódás volt.
Helyette maradok továbbra is az Angel Push Up-nál, ami azért szintén Maybelline.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 2.

incifinci28

2020. február 22.

Nálam ez lett A spirál. Nagyon tartós, szép pillákat csinál és az ára is szuper. Sokszor újravettem éa fogom is jódarabig

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Vivien77

2020. február 20.

A kedvenc szempillaspirálom! Nagyon sokat kipróbáltam már, de nem tudtam mindent használni, mert eléggé érzékeny a szemem. Ettől a márkától sosem volt problémám, így mostmár rendszeresen veszem, néha próbálok újat, de ehhez mindig visszatérek! Gyönyörű pillákat varázsol nekem, nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Sterc

2020. január 31.

Nem csinál extrém hosszú pillákat, nem is vesz fel sok festéket a kefe. Hétköznapokra tökéletes, mert közepesen teljesít, de korrekten, mert nem ragasztja össze a pillákat és nem kened össze vele a fejedet. Egész jó, de a többi Maybelline (Snapscara, Total temptation vízálló) spirál nekem jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 31.

selmeczireka

2019. december 30.

Ez egy kifejezetten jó spirál, szépen szétválasztja a pilláimat, mély fekete színe van, picit hosszabbít is és nálam a dúsító hatás is látható (nah nem műszempilla-hatás, az biztos). Totálisan azért nem vagyok elájulva tőle, de tetszik, eléggé. És ez már nagy szó, mert folyamatos keresgélésben vagyok spirál fronton, évek óta. A felhozatal bitang rossz. Ez egy kellemes termék, nem potyog, nem kenődik, még az is lehet, hogy újraveszem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Mona0404

2019. december 8.

Nekem kis rövidke szempillaim vannak. Talán hosszabbít valamit de dusitani egyáltalán nem nekem. Nekem egyáltalán nem érte meg az árát. És csak nekem van pillanatragaszto szaga? Az elég rémisztő amúgy, belegondolni is rossz mit kenunk fel nap mint nap az arcunkra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Arezu

2019. november 18.

Nagyon diszkréten csinálja a dolgát, de nekem ez pont bejön a világos szememhez, hajamhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

laura0088

2019. november 16.

Alapjáraton jó kis termék, de én nem vettem észre hogy dúsabb lenne tőle a szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.