Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Nairam

2019. március 17.

Az ígéretével ellentétben semmit nem tesz. Hetköznapra sem jó. A keféje nem lenne annyira rossz,de a festék nem jó. Nekem nem vált be,pedig azért vettem meg,mert már előtte is belenyúltam egy rossz spirálba. Nagy reményeket fűztem hozzá. Most van 2 használhatatlan spirálom.....

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

HeniM

2019. március 5.

Nehéz írni róla.
A feje pont tetszik, szeretem ezt a fazont, mert kevés szempilláim szétszedi és többnek tűnteni. Jó is lenne, de nagyon csomós!
Újra nem venném, mert semmi extra, nem is lesz tőle nagyon fekete, sem dúsabb, mintha egy sima egyszerű szempillaspirál lenne

HeniM
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Nehéz írni róla.

Mosizso

2019. március 3.

Szeretem eddig, nem rég vásároltam. Bár nap végére kicsit pereg.
Update eltelt egy hónap, már nagyon pereg. Ráadásul úgy vettem észre, hogy be is gyullad tőle az egyik szemem. (Nem értem miért csak a egyik, ha pár napig nem használom el is múlik...
Sajnos emiatt még egy csillag minusz nálam.

Mosizso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

Szeretem eddig, nem rég vásároltam. Bár nap végére kicsit pereg.
Sajnos emiatt még egy csillag minusz nálam.

cicukacukika

2019. február 20.

Szépen befedi a pillákat, kicsit dúsít is rajta, de egyáltalán nem lesz kolosszális sem a pilla hossza, sem a vastagsága. Délutánra egy kevés lekenődik a szemem alá, így minden mosdólátogatás alkalmával törölgetem a szemem alatt. Amúgy nem iritál, szép mély fekete színe van, a kefe is jó formájú, fazonú. Nem vagyok elájulva tőle, de már többször újra vettem, mert eddig nem találtam jobbat.

cicukacukika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Dortya

2019. február 9.

Első szempillaspirálom volt, nem annyira extra, oké termék. Nem estem hasra tőle, a dolgát elvégzi.

Dortya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 9.

MrkAnita

2019. február 9.

Meglepő milyen sok 5 csillagos értékelést kap.

A colossal elnevezés miatt nagyon mást vártam.
Nem mondom, hogy rossz egy rétegben, de semmi különöset nem produkál. Muszáj két réteg ahhoz, hogy rá lehessen fogni értem, miért kapta ezt az elnevezést. Nem tudom kinek milyen elvárásai vannak egy kolosszális volumen hatást ígérő szempillafesték kapcsán, de hogy amit ez képes produkálni nagyon messze elmarad az extra hűha élménytől az biztos.
Építeni sem lehet túl szépen, nagyon oda kell figyelni hogy ne keltsen igénytelen pókláb hatást. (Nekem alapból elég hosszú pilláim vannak, ezzel nem igazán tud megbírkózni a termék.)
Ráadásul az alsó pillák vonalán maszatolódik is, néhány óra alatt kialakul a panda effektus, és most még ráadásul nincs is meleg.
Az árához és a márkához képest nagyon gyenge termék, ennyiért lehet sokkal jobbakat is találni. Aki nagyon szereti ezt a spirált nyugodtan nézzen szét az Essence termékek között is, kb. ugyanazt a szintet hozzák mint ez, fele ennyi pénzért, vagy még olcsóbban.

MrkAnita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Meglepő milyen sok 5 csillagos értékelést kap.

A colossal elnevezés miatt nagyon mást vártam.

Wilfur

2019. február 1.

Tetszik ez a szempillaspirál. Dúsabb és hosszabb lesz tőle a szempillám, és az összetevőlista sem rossz. Kicsit megváltozott a csomagolása.

Wilfur
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

fehereszter13

2019. január 28.

Ez minden GLAMOUR napi vásárlásom alapdarabja, lassan 7-8 éve veszem újra. Mindig előfordul, hogy kipróbálom más-más termékeket is, de rendszeresen csalódok, és visszatérek ehhez.
Csodás hosszú pillákat csinál, dúsít is, olyan mintha egy kellemes műszempillát tennék fel, nekem nagyon tetszik a végeredmény.
Nem csomósodik, nem pereg le a szemem alá nap végére.
Egy kis hibája, de inkább csak megjegyzés, hogy amikor kifogyóban van, akkor már picit nehezebb bánni vele, nehezebb felvinni a pillákra, de egy kis melegvízbe kell tenni a tubust egy 5-10 percre, és újra szuper folyós a termék.

fehereszter13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Nem csomósodik, nem pereg le a szemem alá nap végére.

Bette

2019. január 28.

Szép nagy fekete szempillákat lehet vele csinálni.

Bette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 28.

Szép nagy fekete szempillákat lehet vele csinálni.

Timi0102

2019. január 24.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de óriási csalódás volt. A szétválasztáson kívül szinte semmit nem csinált a pilláimmal, pedig természetesen szép szempilláim vannak, nem lenne nehéz dolga. Emellett alig vesz fel festéket, így nagyon nehéz vele dolgozni. Más spirál mellett elhasználható, de nem vennem újra.

Timi0102
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.