Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

CSERE is - Maybelline The Colossal + Big Eyes Volum'Express Szempillaspirál
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1200 Ft , Eladó: Yura
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel lehetőség szerint a Belvárosban

dnoule

2021. január 12.

Nem rossz, de nem is nagyon jó. Nekem nagyon összecsomósítja a szempilláimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Nem rossz, de nem is nagyon jó. Nekem nagyon összecsomósítja a szempilláimat.

Viktoria_fks

2021. január 12.

Általános iskola 7-8. osztályában kaptam. Örültem, mint majom a farkának, hogy nekem ilyen "drága" szempillaspirálom van. Nem rövidek a pilláim, de nem is az a hosszú. Meg vagyok velük elégedve, de világ életemben azt szerettem, ha ilyen WOOW pilláim vannak.
Na ez olyan volt.
Most így vissza gondolva nem nagyon választotta el a pillákat, max ha 1 rétegben vittem volna fel.
Nem tudok rosszat írni róla, de azóta találtam jobbat is nála, fele annyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 12.

Na ez olyan volt.
Nem tudok rosszat írni róla, de azóta találtam jobbat is nála, fele annyiért.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 1.

Nos úgy reklámozzák ,hogy egyáltalán nem lesz csomós de ha nem szedném le a keféről a felesleget egy zsepivel akkor póklábak lennének a szememen.Így viszont egész tűrhető.A másik gondom vele az,hogy az alsó pilláimra nem jó,mert 3-4 óra múlva már panda vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 1.

racheldawes

2020. december 21.

Régebben több spirált is használtam a márkától (One by One, The Colossal Big Shot, Lash Sensational), az utóbbi kivételével nem voltam tőlük lenyűgözve, de tőle is csak az első pár hétben, mert aztán igen gyorsan beszáradt, és mivel ez volt a tapasztalatom a többi terméknél is, nem próbálkoztam már jó ideje velük. Aztán pár hete megláttam a Rossmannban, és mivel akciós volt, gondoltam, teszek a Smoky Black verziójával egy próbát. Nekem valóban hosszabbít és tetszik az intenzív fekete színe is, de sajnos hajlamos nagyon összetapasztani a pilláimat, még úgy is, ha egy "száraz" spirállal átfésülöm őket. Elhasználom, de már keresgélem az utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 21.

Adrika1989

2020. november 27.

Nekem csomósodik és délutánra már lepereg a szemem alá. A pillákat nekem nem igazán hosszabbítja nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

széna

2020. november 19.

Gyakorlatilag amióta megjelent ezt használom. El-elcsabultam párszor, de a nyomába sem ért egyik sem. Lazán veri a sok sok ezer forintos társait

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

mcsikos01

2020. november 4.

igazi hosszu szempillákat csinál

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 4.

igazi hosszu szempillákat csinál

dkitti87

2020. október 13.

Nem vagyok benne biztos, hogy amit használók az ugyan ez, az enyémre lila színnel van ra írva, hogy the colossal es semmi más, na mindegy. Konkrétan ez a kedvenc spiralom, imádom, pont annyi festéket visz fel amennyi kell, nem csomosodik, nem állnak össze a pillaim a festektol, szép hosszú, ívelt szempilla a végeredmény, mar többször ujra vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Evelina20

2020. szeptember 30.

Ez a szempillaspirál a kedvencem! Nem csomósodik, több rétegben sem. Szép hosszú, hús lesz tőle a szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Moncsii04

2020. szeptember 26.

Évekig használtam a Colossal spirálokat, szinte mindet. Eleinte imádtam, de mostanában akkor csinál szép pillákat, miután pl egy hónapja használom és kevésbé folyós a formula. Most legutóbb a Smoky Black verziót vettem, és ez is olyan, hogy az első néhány hétben muszáj rámennem egy régebbi spirállal is, mert egyáltalán nem dúsít, csak színezi a pillákat. :( Ez egy korszak vége lesz úgy érzem, most próbálom levadászni a legjobb dúsító spirált :)
Egyébként volt ennek a Colossal spirálnak egy kékdobozos verziója, azt hiszem kék és rózsaszín volt a kefe. Na, az volt A spirál, kezdettől fogva tökéletes pillák, de sajnos néhány éve eltűnt a polcokról :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.