Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Arezu

2019. november 18.

Nagyon diszkréten csinálja a dolgát, de nekem ez pont bejön a világos szememhez, hajamhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

laura0088

2019. november 16.

Alapjáraton jó kis termék, de én nem vettem észre hogy dúsabb lenne tőle a szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

itsjucus

2019. november 12.

szeretem, hogy nem tapadnak tőle össze a pillák és hogy ha kihúzom a spirált akkor nincs egy tonna festék a végén. újra vevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

humankind

2019. november 6.

ez a kedvenc szempillaspirálom, gyönyörű dús pillákat varázsol és egyáltalán nem tapasztja össze a szempillákat. nincs hibája, részemről max pont jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 6.

Eneee

2019. október 28.

Ár-érték arányban szerintem a legeslegjobb! Szép, dús pillákat csinál, sokára szárad be, nem lesz száraz, darabos hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

novembermesi

2019. október 19.

Tavaly Glamour napokon vettem így abszolút megéri az árát. Szeretem, szép pillákat csinál, lehet többször is felkenni, nem potyog le, nem ragad tőle össze a pilla. Lemosása picitkét nehezebb, de nem vészes. A keféje nekem tetszik, hogy kis duci a dúsító hatása meg van, az alsó pillákat is könnyen ki lehet vele festeni. Most járok a vége felé. Érdemes kiprobalni, most viszont a Snapscara sporált vettem kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Azalea

2019. október 18.

Nekem sajnos nem hosszabìt, nem dúsìt, csak összetapasztja a pillàim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 18.

Nekem sajnos nem hosszabìt, nem dúsìt, csak összetapasztja a pillàim.

CsenkiGabriella

2019. szeptember 20.

Jó, jó de a smoky eye-s verzója nekem ezt üti, úgyhogy én maradtam annál:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Jó, jó de a smoky eye-s verzója nekem ezt üti, úgyhogy én maradtam annál:)

balankaa01

2019. július 20.

Remélem, jó helyre írom a véleményem, mert valami limitált kiadású, ezüstös tubusú spirált kaptam születésnapomra, aminek az a neve, hogy Colossal Platinum Black.
Az első Maybelline spirálom a One by One volt, nagyon szerettem, évekig használtam, aztán nem lehetett megtalálni sehol, úgyhogy váltottam a Lash Sensationalra, ennek már 5 éve, ha jól számolom. Az én pilláimnak a szilikon kefe felel meg, ezt nem tudom használni, nekem ez csak színezi a pilláim, 3 rétegben már okay-ish, de nincs erre időm minden reggel, mert pluszban tiszta kefével átfésülgetem, hogy ne legyen csomós a végeredmény, úgyhogy valószínűleg a LS keféjével fogom elhasználni a festéket.
Ez a kefe viszont tökéletesnek bizonyult az alsó pillasor kifestésére. Elhasználom, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Lilly83

2019. július 16.

Egyik nagy kedvencem. Gyönyörű pillákat lehet vele készíteni. Én általában 2 réteget szoktam belőle felvinni. Egyedül a kefe kialakításán lehetne valamit változtatni, ami által ívesebb pillákat lehetne festeni. De jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.