Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

jibjab

2021. december 12.

Évekkel ezelőtt vettem először, aztán vissza-vissza térek hozzá, főleg Glamour-napok alkalmával veszem újra. Mindennapos használat mellett 3-4 hónapi kifogástalan, utána már kezd kicsit csomósodni, száradni, peregni, de nem vészesen. Nagyon szép pillákat ad, dús, fekete, bár nekem alapból is az van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 12.

Lili11

2021. november 23.

Évek óta használom, jobbat még nem találtam. Nagyon fényérzékeny a szemem, emiatt gyakran könnyezik, de még sosem kenődött el. Nekem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 23.

Dorien

2021. október 10.

Évekig használtam korábban. Most kis kihagyás után újravettem de sajnos most nem annyira hatásos. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 10.

brigitta103

2021. szeptember 7.

Imádom. Már vagy 10eve ezt használom. Van, hogy kiprobalok mást is, de ez mindig van itthon, mert egyszerűen tökéletes minden tekintetben. Hosszú, dús és nagyon fekete pillakat csinál. Sosem kenodik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

kzsani

2021. július 16.

Álom spirál, még csak először vettem, de ha kifogy vagy lejár, biztos, hogy újra fogom venni. Nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, nem csomósodik, nem potyog le, este könnyen lemosom. Kedvencem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Nolimitsleft

2021. július 6.

Kedvenc spirálom. Nem mászik el, könnyű dolgozni a keféjével, baráti az ára és nagyon szép pillákat csinál. Abszolút befutó nálam már évek óta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 6.

MissSejla

2021. július 3.

Szerettem ezt a szempilla spiralt, legszivesebben most is ezt használnám, csak erzekeny lett a szemem a fekete festekre, sajnalom hogy nincs barna verzi belole

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

nagyviki0226

2021. június 28.

Nagyon sok szempillaspirált kipróbáltam már,de ez a legjobb. Szép,dús szempillákat eredményez,tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

Afrodite3

2021. június 22.

Évek óta ezt használom! Szerintem kitűnő termék. Nem csomósodik és ejfekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 22.

Évek óta ezt használom! Szerintem kitűnő termék. Nem csomósodik és ejfekete.

noricza

2021. május 29.

A kefe nem a kedvencem, inkább szilikon párti vagyok. Ettől eltekintve nem rossz az eredmény, dúsít szétválaszt, hosszít. Annyira nem az a hűde, nekem kicsit száraz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.