Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Scarlett11

2019. május 21.

Nekem nagyon tetszik. Nem pereg, nem kenődik egész nap tartja magát. Szép pillákat lehet vele festeni. Nálam újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 21.

jimpy

2019. május 12.

Mostanában nem sok jó értékelést kapott ez a termék. Én viszont imádom!! Évek óta ez az egyetlen szempillaspirál amit használok. Nekem nem csomósítja a szempilláim, nem pereg le, semmi problémám nincs vele. Dúsításra mondjuk nem igazán van szükségem, szerencsére hosszú és dús pillákat örököltem, ezért erről nem tudok nyilatkozni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

summertype

2019. május 5.

Nagyon hamar elkezd leperegni, a kefével sem lehet túl precízen dolgozni, a szempilláimat meg összeragasztja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

candy28

2019. április 18.

Egy időben szerettem, kizárólag valami akció keretén szereztem be, mert teljes áron kicsit drágállom. Sajnos amiért leváltottam Én is, az a csomósodás. Iszonyúan tud csomósodni és egy párszor össze is ragadtak tőle pislogáskor a szempilláim, pedig csínján bántam az applikátorral.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

BorbelyAdri

2019. április 15.

Régebben kedvenc szempillaspirálom volt (sokkal jobbat találtam), évekig csak ezt használtam, és most is olykor-olykor előveszem. Hosszú szőke pilláim vannak, amire nehéz olyan elfogadható árban fekvő fekete spirált találni, ami ténylegesen be is festi, de a Colossal megteszi a hatását. Gyönyörű feketére festi a szempillákat. Emellett tartós is. Egy apró hibája: eléggé összeragadnak a pillám.
Kíniakban szoktam venni, ott majdnem a feléért lehet kapni, és minőségben semmi különbséget nem észleltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 15.

szucsnoem95

2019. április 4.

Elhasználtam, és kb ennyi. Nem vagyok tőle elájulva, nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Elhasználtam, és kb ennyi. Nem vagyok tőle elájulva, nem újravevős.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 28.

Nekem nem vált be. Semmiképpen sem mondanám, hogy dúsít. Ha vastagabban kenem, folyamatosan lepereg. A feje jó, a színe szép fekete. De nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 28.

tiri

2019. március 27.

Ragaszt,csomósodik,nem is viszi fel a festéket szépen plusz maga a tubus is nagyon hamar összeáll egy masszagumóvá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Nairam

2019. március 17.

Az ígéretével ellentétben semmit nem tesz. Hetköznapra sem jó. A keféje nem lenne annyira rossz,de a festék nem jó. Nekem nem vált be,pedig azért vettem meg,mert már előtte is belenyúltam egy rossz spirálba. Nagy reményeket fűztem hozzá. Most van 2 használhatatlan spirálom.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

HeniM

2019. március 5.

Nehéz írni róla.
A feje pont tetszik, szeretem ezt a fazont, mert kevés szempilláim szétszedi és többnek tűnteni. Jó is lenne, de nagyon csomós!
Újra nem venném, mert semmi extra, nem is lesz tőle nagyon fekete, sem dúsabb, mintha egy sima egyszerű szempillaspirál lenne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Nehéz írni róla.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.