Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

Az exkluzív push-up kefe egészen a szempilla tövektől megemeli a pillákat és ragyogó tekintetet biztosít.

Ár: 1500 , Eladó: Mufurcka
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Dodi95

2019. április 16.

Ez a kedvenc spirálom, rövid és szőke szempilláim vannak, de ezzel dúsabbnak hatnak, nem potyog, és imádom a kefe kialakítását, nem fogja be festés közben a szemhéjam és elérem minden részét a szempilláimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

Missy22

2019. április 10.

Nagyon szeretem, szép hosszú szempillákat csinál. Nekem ez a bulis szempillaspirálom, mert hétközben nem szeretnék "szupermodelles" pillákat. :) Nem csomósodnak tőle a pilláim, nagyon szépen kifésüli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

svekits

2019. április 10.

Én olyan, de olyan csalódott voltam, mikor itthon megláttam ezt a szerencsétlen kis kefét, de valamiért mégis működik. Nekem a legtöbb szempillaspirállal az a bajom, hogy lepereg és lefolyik rólam és a nap végére pandás szemem van, így emiatt én tavaly május óta nem használtam szempillaspirált. Aztán random választottam ezt, és nagyon megszerettem. Azon kívül, hogy tényleg szép pillákat csinál, nem pereg és nem folyik le, alsó pillákon pedig egészen kiváló vele dolgozni. Szépen meghosszabbítja a pillákat, de dúsítani nem dúsítja, amit kicsit sajnálok, de igazából mivel a termék ezt nem is ígéri, így nem tudok haragudni érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

DodoSztmkls

2019. március 25.

Nagyon szép pillákat csinál! Aki hezitálna, ne tegye, előtte Lancome doll eyes-om volt, nem tudom meg lehetne e mondani melyik melyik. Egy olcsóbb alternatíva!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Kriszta180222

2019. március 24.

Szuper kis termék. Elsőnek kicsit féltem, hogy hogy fog működni ez a 3 szálból álló kis szilikonkefe, de szerencsére nagyon szép pillákat tudtam vele csinálni, és ami külön pozitívum, hogy felbontás után egyből(!) , amit eddig szinte minden spirálnál megbukott hiszen íratlan szabály, hogy a spirálok jobban teljesítenek pár használat után. Nem kenődik, nem pereg. Nekem nagy kedvencem lesz.

Update: Kedvenc spirállá nőtte ki magát. Már nem egy ember kérdezte meg, hogy műszempillám van-e, és kivétel nélkül ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

LindaErnszt

2019. március 19.

Szép, hosszú szempilláim vannak és ez a kefés spirál az, amitől nem állnak össze. Nagyon szeretem, mert egyenesek a pilláim és ez szép ívet ad neki, nem mosódik el, biztosan újraveszem, ha elfogy👌🏻!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Snowflake96

2019. március 15.

Először féltem kipróbálni a fura keféje miatt, de az itteni jó vélemények hatására akciósan megvettem és szinte minden nap ezt használtam, most fogyott el. Nagyon tetszik, könnyű használni, ezzel sose kenem össze a szemhéjamat se. Tartós, nem maszatolódik el, de egész könnyen lejön sminklemosóval. Tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Kitts

2019. március 13.

Kismillió spriált próbáltam már ideig-óráig... végül mindig visszatértem hozzá. Egyszerű használni, ésszel rétegezve sem állnak össze a pillák. Szépen, természetesen ível és göndörít, műhatása hálisten nincs, de a szempillám a szemöldökömig ér tőle. :)

Nagyon sokszor újravettem, mással már nem is nagyon kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Nagyon sokszor újravettem, mással már nem is nagyon kísérletezek.

solyczi

2019. március 13.

Nekem nagyon bevált ez a sprirál, eleinte fura volt a keféje, de be kellett látnom sokkal jobban lehet vele dolgozni, mint a normál fejű spirállal, nem iritálja a szemem, és szép ívelt pillákat varázsol :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Dia9609

2019. február 15.

Sajnos nem tudok jót mondani. Én nem tudom hogy, hogyan de ha felvittem egy rétegben nem látszott semmi, ha két rétegben vittem fel pedig teljesen összecsomósodott. Nagyon sokat próbálkoztam vele, de sosem sikerült szépre a végeredmény. Bár az itteni vélemények alapján erős a gyanúm hogy hibás terméket fogtam ki. De sajnos muszáj leértékeljem az egyéni tapasztalatom alapján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.