KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2017. június 22.

Kiszerelés:   9,5 ml

Az exkluzív push-up kefe egészen a szempilla tövektől megemeli a pillákat és ragyogó tekintetet biztosít.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Kitty9526
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, átvehető: 4-es, 2-es metró vonalán vagy a 3-as metró Kálvin és Újpest-Városkapu között. Postázni nem áll módomban., fizetés: Személyes átvétel és fizetés.

dunaimano

2018. november 14.

Nagyon szépen göndörítő spirál. Megemeli a pilláimat, és csoda-hosszúvá varázsolja őket (párom konkrétan megijedt elsőre)... Viszont nem nagyon dúsít. Máskor sikerül dúsabb hatást elérni, olyankor meg nem hosszabbít eléggé. A tekintet nyitása az fix, de ezen felül tényleg igaz, hogy hol ilyen, hol ilyan eredményt sikerül kihozni vele. Alapvetően én szeretem, elsőre ráállt a kezem a használatára, de azért voltak már szebb pilla-varázslatot előidéző spiráljaim is. Nem ez lesz a kedvencem, de tényleg jól teljesít, mégha a keféje miatt nehéz is először elhinni. A tartóssága szuper, egész napot kibír potyogás nélkül is. Kísérletező típusoknak ajánlom leginkább ;)

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

BoglarkaB860906

2018. november 14.

Felemás a véleményem, mert nagyon sokáig abszolút ő volt a kedvencem, olyan hatást tudtam vele elérni szinte, mintha műszempillám lenne.
Sajnos az utolsó két spirált ahogy elhasználtam azt vettem észre, hogy egyre kevésbé lesz szép a pillám, néha darabosan kopik le, nem vagyok elégedett :(
tényleg nagy kedvenc volt, de azt hiszem, a tapasztaltak alapján váltanom kell :(

BoglarkaB860906
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

kkinga07

2018. november 5.

A kefe szépen megemeli a pillákat, de hol ilyen eredményt hoz, hol olyat. Mindenesetre nem a sietős reggelekre lett kitalálva. Kicsit szúrnak is azért azok a kis tüskék, mégiscsak hozzá kell nyomni a szempilla tövéhez, és nem jóleső érzés. Bár ettől még tudnám szeretni. Igazából magával ragadott a hype, meg az itteni pozitív vélemények...nem rossz, de nem fogom újravásárolni. Természetes, megemelt pillákat eredményez, de semmi különleges hatás, a műszempillával való párhuzam pedig nyilván vicc.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Fruzsinkaaa

2018. november 1.

Nagyon féltem, hogy nem fogom szeretni a kefe részét, DE már másodjára vettem újra a terméket. Nekem gyönyörűen nyújtja meg a pilláim, tartós,

Fruzsinkaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

sara22

2018. október 31.

A keféje alapján sosem gondoltam volna,hogy ez lesz a befutó spirál nálam, de így történt. Semmi extra szempilláim vannak,hosszabbítja és elválasztja őket, nem ragad össze,nem potyog nap közben. Számomra tökéletes a végeredmény, úgy érzem végre megtaláltam a kedvencemet.

sara22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Csobanka

2018. október 26.

Hát ilyen sem történt velem még... Amikor elővettem 3-adjára, kétszer használtam és glamour napokon vettem. Amúgy nem csinált nagy pillákat de hétköznapra elment és reméltem idővel majd jobban beletanulok, hogy érdemes használni. Szóval tegnap reggel nehezen tudtam letekerni és amikor lejött, a gumis belsőrész is kijött, és a spirálon ott volt 1 kiló festék, mert a lehúzós perem is benne maradt a kupakban. Visszatenni már nem tudtam. Lehet csak ez volt egy hibás termék de számomra ez így semmit nem ér :(

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

BRebi

2018. október 12.

Eleinte nem vált be, túl sok terméket vett fel, ezért egy ideig nem is használtam. Miután már beszáradt, az egyik kedvenc szempillaspirálommá vált! Szétválasztja a pillákat, dúsít és göndörít.
Olyanoknak tudom ajánlani, akiknek alapból sok szempillája van és akiknek egyenes.

BRebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

Zsofii88

2018. október 10.

Tavaszi glamour napok alkalmával vettem,pont most őszre fogyott ki. Érdekes keféje van de egyszerü dolgozni vele,nem kenödik,szép fekete pillákat csinál,a drámai hatás viszont elmaradt,azért ajánlom kiprobálni :)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

galambi

2018. október 6.

Imádom! :)
Ajándékba kaptam. Magamtól nem hiszem, hogy ezt vettem volna le a polcról, mert nem tudtam elképzelni, hogy az ilyen kefe jó lehet. Pedig de!
Hihetetlen szép pillákat csinál, nem csomós és nem szed fel túl sok festéket sem. Szépen lehet vele dolgozni. Nekem kibírja az egész napot, nem kenődik, nem pereg le.

galambi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Imádom! :)

Evelyn31

2018. október 3.

Glamour napokon vettem meg féláron.Első alkalommal féltem a kefe használatától,vhogy nem esett kezemre,de már összebarátkoztunk. :) Nagyon szép pillákat csinál,nagyon jó tartós, estére nem pereg le :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.