Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: r0606, Módosítva: 2020. június 26.

Kiszerelés:   9,5 ml

Az exkluzív push-up kefe egészen a szempilla tövektől megemeli a pillákat és ragyogó tekintetet biztosít.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pamacsgica

2022. március 1.

Huuu na most meglepődtem, hogy milyen sokan adtatok erre a spirálra 5*ot. Most találtam meg a sminkes táska alján és nem véletlenül ott volt. Gyakorlatilag 0 haszna van, nem hosszít, nem dúsít, nem push up-ol és még le is pereg. Katasztrófa. Emlékszem azért vettem meg, mert inkább a nagyobb keféket vettem abban az időben és ez nagyon innovatívnak tűnt. De minek? Gyakorlatilag most kidobtam egy majdnem teljesen teli spirált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 1.

norasmith

2020. december 16.

Annyira sajnálom, hogy már nem gyártják! A keféjén először nagyokat néztem, hogy ez vajon mit tud kihozni a szempilláimból, de 500 forintért a kiárusításon nem volt veszíteni valóm. Az egyik kedvencem lett! Minden nap ezt használom, teljesen meg vagyok elégedve és sajnálom, hogy nem vehetem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

NikolettNIKI

2020. június 26.

Sajnos már nem kapható sehol :/
Eddig a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Sajnos már nem kapható sehol :/
Eddig a legjobb, amit használtam.

Kitts

2020. június 3.

UP: Heelp! Tud valaki róla, hogy miért nem találom őt már sehol? Nem gyártják?! :((

Kismillió spriált próbáltam már ideig-óráig... végül mindig visszatértem hozzá. Egyszerű használni, ésszel rétegezve sem állnak össze a pillák. Szépen, természetesen ível és göndörít, műhatása hálisten nincs, de a szempillám a szemöldökömig ér tőle. :)

Nagyon sokszor újravettem, mással már nem is nagyon kísérletezek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Nagyon sokszor újravettem, mással már nem is nagyon kísérletezek.

makeupqueen1

2020. május 21.

Zseniális a kefe kialakitasa, konnyen használható. Picit keves festéket visz fel, de legalabb igy elkerulhetoek a csombekok es osszeragadt pillak. Szetvalaszt, hosszabbit, es tart. En egy dusito spirallal szoktam kombinálni, es ket rétegben felvinni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Panni43

2020. február 14.

Ez a nagybetűs TÖKÉLETES spirál számomra. Picit kevés festéket visz fel ugyan ,ezért többször át kell menni vele a pillákon, de ez abszolút elfogadható szerintem ha cserébe szuperül szétválasztja és hosszabbítja a szempillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Kommentelo

2020. január 31.

Az egyik szintén legrosszabb (a Revolution-nal együtt) szempillaspirál ami minősége nagyon nagyon megromlott a régihez képest, olyannyira hogy 2 csillag.
Ragaszt, csomósít, elvékonyít!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Ragaszt, csomósít, elvékonyít!

Ala_Fanni

2020. január 20.

Az egyik legrosszabb spirál, amit valaha próbáltam. A keféje kicsi, kb. semmit nem csinál. Talán picit hosszít, de nem dúsít, nem ível, könnyen elkenődik és még potyog is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Marcipan84

2020. január 6.

Korrekt kis spirál, szépen színez. Az ecsetjét is könnyű kezelni: mivel egy oldala van, nem kenődik szanaszét. Az állagát sokáig megőrzi, hónapok után sem lesz csomós. Sokszor le is akciózzák, úgyhogy jó áron hozzá is lehet jutni. Nem csinál legyezőket a szem fölé, de hétköznapokra teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 6.

Zsozsi21

2020. január 3.

Nem dúsít, de azt nem is ígéri. Számomra a hétköznapokra tökéletes lenne, ha nem kenődne el a nap végére, mert sajnos fixáló spray mellett is befogja a felső szemhéjamat, és alulra is csinál egy fekete sávot. Nagyon szépen megemel és hosszabbít, szépen befesti a pillákat. Az extrája számomra a kefe kialakítása, imádom, bár az elején tartottam tőle, ha elhasználom, biztos, hogy megtartom a tetejét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.

Methylparaben i I ta I par 0 0