Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ingi

2015. április 12.

Már régóta ki akartam próbálni...szenzációs! :)
Először féltem a bumszli kefétől, de nem kentem magam össze vele egyáltalán. Építhető, dúsít, ível, hosszabbít, tartós, szóval királyság :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Már régóta ki akartam próbálni...szenzációs! :)

erika88

2015. február 25.

Nagyon szeretem! Alapozóspirált használok alá, és így két rétegben alkalmazva szuper az eredmény, épp annyi festéket visz fel, amennyit kell, könnyű a kefével ívelni, nem tapasztja össze a pillákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Kinga95

2015. február 8.

Nagyon szeretem ezt a spirált. Egy rétegben hétköznapra, két rétegben pedig alkalmi sminkekhez használom. Kell hozzá egy kis ügyesség, hogy szépen szétválasszuk a pillákat, de hamar meg lehet szokni. A lemosással sajnos nekem is akadnak gondjaim de attól még 5csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

kaszasedua

2015. február 8.

Kedvenc szempillaspirálom. Dúsít és hosszabbít, de nem ragasztja össze a pillákat és nekem nem is nagyon hullik/maszatolódik el a nap végére!

Slugclubpride

2015. január 22.

Egy barátnőm ajánlotta ezt a spirált, mert neki is nagyon jól bevált, számomra tökéletets, nagyon szép pillákat csinál, tényleg nincs póklábhatás, nem pereg jóbban mint az eddigiek, de sokáig tart felvinni. Lányok, egy tipp a lemosáshoz: használjatok popsitörlő kendőt, aztán öblitsétek le az arcotokat vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 22.

aukszflora

2015. január 4.

Pár hónapja vettem meg a rossmannban akciósan. Már előtte is nagyon bejött, de szerintem 2ezer forint kicsit drága érte. Nálam eddig tökéletesen teljesít, bár eleinte kicsit híg volt a festék és nehezebb volt szépen felvinni. Csak alkalmanként használom, de olyankor a párom mindig megkérdezi, hogy műszempillákat raktam-e fel, pedig még sosem tettem. :D Annyiban viszont igazuk van az előttem szólóknak, hogy meg kell dolgozni azért hogy lejöjjön.

Update: Egy idő után ez vált a mindennapi spirálommá. Gyönyörű szempillákat varázsol! Én nagyon megszerettem, és elnézem neki, hogy nehezen lehet lemosni. Jelentem elfogyott (vagyis inkább szerintem beszáradt), de nagyon sokáig elég volt, szerintem több mint hat hónapig használtam, de nem volt vele baj. Ha akciós lesz megint, akkor valószínűleg újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

KlaudiaZs

2015. január 1.

Hát nem tudom, nekem nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Túl sok festéket visz fel, összeragasztja a szempilláimat, nem választja el szépen, valahogy nem tudok vele jó eredményt elérni. Elhasználom, ha már megvettem, de csak óvatosan és nem hétköznapokra, és biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

bogcsilike

2014. november 29.

gyönyörűen ível, szétválaszt! Keféje is nagyon jól szolgál. :) Nem tudom, még mi jót lehet mondani egy szuper spirálról, azon kívül, hogy szuper. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

Virág13

2014. november 28.

Mikulásra kaptam előre :3 Nagyon nagyon jó a kefe kialakítása mert oda tudok férni mindenhova vele . Nos , akkor beszéljünk az eredményről ... FENOMENÁLIS! Göndörít de eszméletlenül , hosszít is meg dúsít is , azt hiszem új szerelemre találtam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 28.

foxinthebox

2014. november 22.

Eddig csak párszor használtam, de meg vagyok vele elégedve. Szépen meghosszabbítja és megemeli a szempillákat, nem ragadnak össze. Eléggé tartós, nekem nem pereg le egy hosszabb nap után sem. :)

UPDATE: először négy csillagot adtam, mert mint minden spirál, ez is először kicsit sok festéket vett fel, de nagy baj nem volt vele. aztán úgy kb. két hét után elkezdett csomósodni a szempillámon felvitelkor és borzalmas volt. de nem adtam fel, és most megint jól viselkedik:D imádom, nagyon szép lesz tőle a szempillám, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.