Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

ratotilaura

2018. január 29.

Legkedvencebb szempillaspirálom!😍 Imádom. Két rétegben hosszú, göndör pillákat varázsol, a pillákat tökéletesen szétválasztja. Bárkinek ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

ZSAK

Korcsoport: >54
2018. január 24.

Jó használni,szép pillákat csinál. Néha picit kenődik, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 24.

Jó használni,szép pillákat csinál. Néha picit kenődik, de nem vészes.

hazsygabi

2017. november 29.

Évek óta használom. Mivel szőke és fehér bőrű vagyok, én a barnát vettem meg. Az eddigi egyetlen olyan szempillaspirálom, aminek a keféje pici műanyag szálakból áll és nem szőrből. Így bár nem csinál extra dús pillákat, de tényleg teljesen szétválaszt minden egyes pillát. A barna szín nagyon sötét, majdnem fekete, de az én színeimhez mégis természetesebbnek hat, mintha feketét használnék. Volt, hogy éppen nem volt a boltban és más márkát vettem, mindig megbántam. Egyetlen hátránya (de emiatt nem vonok le pontot, szerintem más márka is hasonló), hogy viszonylag rövid ideig tartja a top minőségét, én 2-3 havonta újat veszek. Pár csepp műkönnyel lehet segíteni a dolgon. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

marianngod

2017. november 29.

A 2 csillag azért jár, mert jó a kefe kialakítása, szépen, egyenletesen fel lehet vinni vele a festéket. Amúgy pedig abszolút, de nem tartós, felvitel után pár órával a szempilláim végei teljesen beszínezték a szemhéjamat, ami olyan látványt nyújt, mint aki az esti lefekvés előtt nem mosta le a sminkjét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

minamani

2017. november 12.

Szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Szerettem:)

KaliraSkyler

2017. november 11.

Szempillaspirál szerelem! <3
Tökéletes szempillákat csinál, nagyon szépen eloszlatja a keféje a festéket, és jó tartós. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Szempillaspirál szerelem! <3

rebekahorvathh

2017. november 6.

En nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

En nagyon szerettem. :)

Briginam

2017. november 2.

Regebben csak ezt hasznaltam.(mara mar valtottam a Maybelline false lashesre)
Teljesen meg voltam vele elegedve. Szep fekete szine van, szepen szetvalasztja es hosszabitja a pillakat.
A vizallo valtozata nem jott be ennyire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Regebben csak ezt hasznaltam.(mara mar valtottam a Maybelline false lashesre)
A vizallo valtozata nem jott be ennyire.

Maddie

2017. október 8.

A vízálló változatát használtam évekig, és imádtam. Nagyon. Nagyon-nagyon.
Azt valamikor mostanában kivonták, gondoltam, megpróbálkozom ezzel.
Hát, a hatás nem volt olyan látványos, mint amit a vízállótól megszoktam, de az még el is ment volna, ha... Mélyen ülnek a szemeim, elég gyakran előfordul olyan baleset, hogy összekenem a szemöldökcsontomat egy kicsit. A trükk, hogy száraz fülpucival letörlöm száradás után, eddig mindig bevált (a vízállónál is!), kivéve ennél. Volt, hogy addig dörzsöltem, hogy vörös lett már az a rész, de a festék még mindig ott volt pici pöttyökben. Ha van szemhéjpúder a szemhéjamon, az is előbb lejön, mint a véletlenül odakent szempillaspirál. Borzalom, emiatt gyakorlatilag megutáltam. Esti lemosásnál szintén nehezen jön le. (Nehezebben, mint a vízálló testvére...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

A vízálló változatát használtam évekig, és imádtam. Nagyon. Nagyon-nagyon.
Azt valamikor mostanában kivonták, gondoltam, megpróbálkozom ezzel.

Simona

2017. szeptember 25.

Nekem nem jött be. Rövid pilláim vannak, csak befesti őket, ennél azért csináljon már többet egy szempillaspirál. Lemosni is macerás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.