Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

babettka

2013. január 15.

Nekem szépen dúsít, hosszabbít,viszont kb. 3-4 órát bír ki maszatolódás nélkül(bár szerintem azt a pici foltot egy mozdulattal le lehet törölni és probléma megoldva). A vízzel lemoshatóságról annyit, h még a sima sminklemosó sem szedi le, vizálló kell hozzá. Igazából nem tudom eldönteni, h szeretem vagy utálom.. Tegnap 8óra körül raktam fel, délben megvolt a kis folt letörlése, utána még a sírást is kibírta. Ebben aludtam(tudom,h nem kéne..), és reggel is szép volt, fekete folt pedig sehol :) Az "ígéreteit"nem tartja be, de a hatásával meg vagyok elégedve..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

Heli

2013. január 11.

Keféje hasonlít a Max Factor False lash effect-ére. A vízzel lemosható formulát vegyétek annyira komolyan, hogy még az sem kell hozzá. Szépen lemászik magától, hogy a leírását idézzem, "rakéta sebességgel". Ehhez képest drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.