Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Rekucika21

2017. augusztus 1.

Egyik kedvencem tartos szep fekete a szine kicsit talan tul sok festeket vissz fel de egyaltalan nem nagy baj

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

bednem

2017. július 22.

Jó ár/érték arány. Kefe kialakítása és barna szín plusz csillag! Végénél/száradásánál lepergésre hajlamos, csak ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 22.

gioia

2017. június 26.

Barna spirált kerestem a természetesebb sminkes napjaimhoz, ezért esett a választásom rá. Elég sötétbarna, de szép természetes pillákat lehet vele készíteni. Nem irritálja a szemeimet, de az egyetlen szívfájdalmam az az, hogy sajnos hajlamos kis darabokban peregni :/ Lehet, hogy még kevesebbet kell feltenni belőle. Na majd tesztelem.

Update: Ha keveset visz fel az ember belőle, akkor nem potyog. Viszont emiatt tényleg csak natúr sminkhez alkalmas, kivéve, ha eszméletlen szempillákkal vagy megáldva;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

zsoxcore

2017. június 7.

Nem vált be, mert potyogott, túlságosan keménnyé tette a pilláimat, valamint hullottak tőle. Se előtte, se utána nem volt ilyen problémám, így csak a spirál tehet róla. Nem tudom, lehet én fogtam ki 'hibás' darabot, de nem vált be. A felét használtam el csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Alizka

2017. május 28.

Eddig még nem használtam sokszor, ez alapján elégedett vagyok vele. Emlékeim szerint én olcsóbban vettem, lehet, hogy akciós volt, de erre nem emlékszem. Furcsa volt először a hígabb állaga, de nincs vele gond, pikk-pakk megszárad. Szépen hosszít, kiemel, dúsít. Nekem látványos a különbség a szőke pilláim miatt. Tartós, nem pereg le. Egy kicsit talán összetapasztja a szálakat, de nem gáz, azt hiszem. Külön jó, hogy van belőle barna, én főként emiatt vettem meg. Nincsenek egyébként nagy elvárásaim a spirálokkal szemben, mert a pilláim nem kívánnak meg semmi extrát, plusz jobban szeretem a természetesebbnek ható pillákat, mindezt tudja teljesíteni. Az eredeti ár szerintem túl sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 28.

gabona07

2017. április 29.

Ár-érték arányban szerintem nem megfelelő, egy Maybelline terméktől többet vártam. Hiába húzom le a kefét, hogy ne legyen annyi festék rajta mindig apró csomók lesznek a szempilláimon, ami nagyon idegesítő, pedig azt hittem, hogy a műanyag kefe miatt ez pont nem fog előfordulni. Nagyon ritkán használom, sok gondot okoz a felvitel. Felvitel után egy kiszáradt szempillaspirállal szoktam leszedni az apró csomókat. Nekem csalódás volt, ilyen árban sokkal jobbakat lehet találni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

citronella

2017. április 16.

Örök kedvencem,az egyetlen,amit már többször újravettem és soha nem okoz csalódást. A vízállót szinte lehetetlen lemosni,de ez szuper,tartós,a nap végére is ottmarad,pontosan olyan hatása van,amilyen nekem kell: dúsít,hosszít,ível,nem csomósít,jól építhető. Nem kenődik,nem maszatolódik,nem kell idegeskednem miatta,hogy napközben felpöttyöz a szemöldököm alá,vagy pandamaci leszek. A legjobb,mindig megfogadom,hogy nem kísérletezek tovább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Yami

2017. április 9.

Valahogy nem az igazi, pedig sokan használják és dicsérik körülöttem. Elkenődik, nem elég tartós és épp csak szinezi a pilláim. Ugyanebben az árkategóriában találtam már sokkal jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Reni39946

2017. április 7.

Nem tudom miért, de tini korom óta mindig is rá voltam kattanva a Maybelline szempillaspirálokra. A legújabbak kivételével szinte az összeset próbáltam már és pont ezért néha fogalmam nincs, hogy melyik mennyire tetszett... Abban biztos vagyok, hogy minimum egyszer már korábban is használtam ezt a The Rocket Volum Expresst is, de mindig újra fel kell fedeznem egy-egy terméket. Most főként azért választottam, mert szeretem a duci keféket és már nagyon kellett egy új szempillaspirál. Jó, hogy van Krémmánia, mert így most legalább dokumentálhatom, hogy ez bizony nem lesz a kedvenc spirálom. A keféje duci, de nem a sörték miatt (én nem szoktam bontokatni az üzletben, mert nem szeretnék senkit megkárosítani azzal, hogy +1 ember besegített a termék mihamarabbi kiszáradásába, így vagy a mintát nézem meg, ha az nincs, akkor a képeket a csomagoláson vagy a polcon...). Szóval, nagyon rövid műanyag szálak vannak, egy vastag hengeren. :D
Nem azt mondom, hogy rossz, mert az tény hogy segített dúsabbá tenni a pilláimat, de nem csomómentesen (igaz, a pilláim nagyon gagyik :D).
Csupán azért nem fogom szerintem újra megvásárolni, mert én olyan spirált keresek, ami egyszerre dúsít és hosszabbít, így tovább kutatok az igazi után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

hesychia

2017. március 31.

Évszázadokkal ezelőtt ki kellett volna dobnom, mégsem teszem, mert a) igénytelen vagyok b) nem vallom be mióta használom ugyanazt a darabot, de esküszöm, hogy ez a formula soha nem szárad be és soha nem fogy el. Még csak a közelében sincs mindennek.
Nagyon szeretem, egy szép napon biztosan újraveszem az első nyugdíjamból. Nagyon szépen választja szét a klikkesedésre hajlamos pilláimat, mégis dús hatást ad, mintha tényleg külön befestene minden szálat. Nem pereg, és nem húzza azokat a jellegzetes tigriscsíkokat a szemöldökcsontomra amit nem győzök ellenőrizgetni és maszatolni más spiráloknál. Halleluja! Nagyon drámai hatást nem tud, de így is szép és látványos az eredmény, ráadásul valahogy egyedi is a többivel szemben, egyik se tud pont ilyet. Bónusz, hogy könnyű lemosni is, nem távozik vele a fél pillakészlet mire leszedem. Az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.