Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

belila

2017. március 21.

Kedvenc szempillaspirál! Nagyon jó és könnyen kezelhető a keféje, észvesztő pillákat lehet vele varázsolni. A kefe elég sok festéket vesz fel, ezért ajánlatos "lehúzogatni' használat előtt, ki kell tapasztalni. Könnyen le lehet mosni, ami nekem elég fontos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

lasanna

2017. március 17.

imádom!!! legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. nem potyog gyönyörű fekete színe van. viszonylag rövid, világos,enyhén ívelt szempillám van amivel ez a termék csodákat művel!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Viatzio

2017. március 3.

Nagy kínlódva használom már egy ideje az Avon super shock keféjével, amíg odáig nem jutok, hogy azt megrendeljem.(már hál'isten úton van) Maga a keféje (egyrészt szerintem marhára nem olyan, mint ezen a képen, naaa mindegy) nem túl jó, szerintem túl-túl-túl rövidek a sörtéi, hogy bármit is csináljon. Jó fekete, nekem hosszabbított, de összetapasztott, és szörnyen maszatol. Mindig összekenem a szemhéjam, mással sosem, tehát nem béna vagyok, és a nap folyamán is elkenődik felül is, alul is, nem okés...és olyan mintha sosem száradna meg, ha hozzáérek kicsit a pillámhoz, mindig ragad.(nem könnyezik a szemem vagy ilyesmi) Na szóval, ahhoz képest amennyibe kerül, ahhoz képest egyáltalán nem jó. :(
Update: Óriási, hogy azóta elfelejtettem, hogy használtam már, és nemrég újra megvettem. Most is utálom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

beauty7

2017. február 28.

Azt hiszem végre megtaláltam azt a szempillaspirált amit jó hosszú ideig újra fogok még venni :D Nagyon szép hosszú, dús pillákat csinál, könnyű vele bánni. Kinyitja a tekintetet, nagyobbnak tűnnek tőle a szemeim. Ráadásul nagyon könnyen le tudom mosni esténként, mégsem kenődik el ha könnyezik a szemem. Nagyon imádom, egyetlen kis hibája, hogy kicsit néha lepereg, de ezt a pozitívumok miatt hajlandó vagyok neki elnézni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

dorka1995

2017. január 11.

Nagyon szeretem, nem potyog le nap vegere sem. Konnyu vele dolgozni, es akkor szempillakat varazsol nekem, hogy senki nem hiszi el, hogy nem mű :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Kriszti4

2017. január 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket! Hihetetlenül nagy és dús szempillákat varázsol nekem olyannyira, hogy volt olyan ismerősöm aki azt hitte hogy műszempilla van rajtam! A színe is gyönyörű, nem pereg, valamint nem ég tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

audreyjumper

2016. november 15.

Sokéves keresgélés után ez lett a kedvenc spirálom, kb az utóbbi 3-4 évben már csak ezt használtam, a barnát. Reggeli rohanásban elég gyorsan 1 réteg, estére több, nekem nem potyogott, éreztem a gél formulát, amit ígér.
Nagyon fáj a szívem, de vegan/natúr/állatkísérletmentes termékekre térek át, ezért őt is le kell váltanom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

szkat

2016. november 14.

Nagyon szép szempillákat csinál, nekem nem is pereg le hamar, viszont eléggé megkeményedik - ez mondjuk lehet, hogy inkább jó tulajdonság, mert megtartja az ívelt alakot is. Egyelőre nem irritálja a szemem sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Adél Zsanna

2016. november 13.

Nekem alapjáraton jó adottságaim vannak szempilla ügyileg de mivel sűrű, hosszú, göndör így baromira nem mindegy mit kenek rá!
ez a spirál durván jó pillákat csinál nekem, mindenki megkérdezi, hogy műszempillám van-e!
Glamour napokon véletlenül barnát vettem s nekem am. is sötétbarna a pilám de teljesen jónak érzem, elhasználom azt is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

balazskrisztii

2016. október 24.

Visszatértem hozzá, nem bántam meg. Szép pillákat csinál, könnyű lemosni és nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.