Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Orsikaa

2016. május 6.

Nagyon szépen dúsít, egyik kedvenc spirálom. Régóta megvan, és nem száradt be, ezt imádom! Nekem nagyon tartós (annyira, hogy még sminklemosóval is lassan jön le, pedig nem a vízállót vettem), egy pici hibája viszont van: nem kifejezetten természetes hatású. Hangsúlyos szemsminkhez viszont jól mutat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Rockergirl

2016. május 1.

Egyszer áthúztam a pilláimon és összeragasztotta. Szerencsére ez enyhült a harmadik húzásnál. Viszont CSAK dúsít, hosszabbítani és göndöríteni sajnos nem tud. Mondjuk nekem rövid, előremeredő szempilláim vannak. Az Essence get BIG lashes-zal összehasonlítottam a DM-ben és inkább azt vettem meg. Pedig, ha egy kicsit is hosszabbított volna, akkor megvettem volna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Estheer

2016. április 12.

Szerettem de nem venném újra. Szerintem egy kicsit összetapasztja a pillákat és a nap legvégére a szemem alatt volt. Az áráért használtam már jobb terméket, de egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

Zsokaa

2016. április 10.

A sárga színű nagyon jó, gondoltam ez is jó lesz, de nekem sajnos nem. A szempillám hozzáér a bőrömhöz felül, így nekem csak az a megfelelő spirál, ami bírja a pislogással járó dörzsölődést, és nem színezi össze a bőrömet. Na ez összeszínezi, nem is kicsit. Amúgy a kialakításával nem lenne baj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

panka31

Korcsoport: >54
2016. április 10.

A hosszú évek alatt rengeteg spirált kipróbáltam már, de ez drogériás viszonylatban, messze veri mindegyiket! Tényleg szépen szétválasztja a pillákat és nekem egészen a szemöldökömig érnek, ha kétszer átmegyek rajtuk. Csodás! Újra fogom venni, ha csak meg nem szüntetik, mint annyi más siker terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. április 10.

pillacskak

2016. március 12.

Örök kedvenc! Brutális pillákat csinál ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Örök kedvenc! Brutális pillákat csinál ;)

krumpli

2016. február 27.

Nem túl látványos, ráadásul festékdarabkák esnek sokszor a szemembe, ha használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

snezi

2016. február 7.

Nekem ez a spirál nagy kedvencemmé vált! Picike szempilláim vannak sajnos, de ez szépen meghosszabbítja őket és szét is választja, jól meg is tartja. Imádom! Újrafogom venni mindenképpen! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 7.

ZsofiaJazmin

2016. január 24.

Szerettem ezt a spirált. Már nem használom, és nem vettem meg újra, mikor elfogyott. Tény, hogy a drogériás spirálok közül ez volt az egyik legjobb, amit próbáltam. Órák múlva sajnos ez is potyog. Emiatt, és a márka miatt levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Jrsmn

2016. január 14.

Drogériás kategóriában az egyik nagy kedvenc. Az érzékeny szemem is bírja, a hatása pedig elképesztően jó. Természetes hosszú pilláim vannak (hála az égnek), de ez a spirál még dob rá egy lapáttal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.