Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Littletreats

2016. január 13.

Már elég régóta ezt használom, és nem igazán akarok váltani. Mindennapra szép természetes, nem csomós, és lassan szárad be. Kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

SzellGreta

2015. december 14.

Van ennél sokkal jobb spirál is. Nekem nem nyerte el a tetszesem, persze nem olyan rossz, csak szerintem nem csinál elég hosszú pillákat. 3-nál többet nálam nem ér sajnos. Csak akkor veszem elő ha a másik épp kifogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

thepinkdoor

2015. december 14.

Szilikon fejű is, nagy, duci is, engem megvett! Véletlenül barna árnyalatban vettem meg, de amikor kipróbáltam, megnyugodtam, mert a barna is olyan sötét, mintha fekete lenne... akkor milyen lehet az extra black...
Első Maybelline spirálom, de nem az utolsó! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

Első Maybelline spirálom, de nem az utolsó! Nagyon szeretem!

Swarovski2001

2015. november 12.

Nekem bejött, kedvezményes áron vettem, teljesen megérte az árát.
Sajnos eléggé könnyezős vagyok, és eléggé érzékeny a nedvességre, és a pandamaci-effektus lesz ennek a következménye, ezért gondolkozom a vízálló verziója beszerzésén :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

Nekem bejött, kedvezményes áron vettem, teljesen megérte az árát.

doradegyrmt

2015. október 31.

Tapasztalataim szerint a Maybelline spirálokban erős, eddig nem okozott még egyik sem csalódást, ahogy ez sem. Eleinte kicsit féltem a nagy, sűrű keféjétől, de ez a félelem hamar elmúlt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

SzoffScene

2015. október 29.

Nem rossz, de jónak se mondanám. Valahol középtájt pontoznám. A pilláim szépek lesznek tőle, de volt már jobb szempillaspirálom ilyen árkategóriában (Maybelline One by one). A tartósságával sajnos nem vagyok megelégedve. Nekem estére kicsit el szokott kenődni, ezért csak 3 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 29.

BlueBunny

2015. október 24.

Amikor már kezdett egy kicsit összeállni a festék, akkor lett a kedvencem. Nagyon dús fekete szempillákat csinál, szinte műszempilla hatást lehet vele elérni. Nagyon tetszik az is, hogy nem irritálja a szemet, pedig nekem nagyon érzékeny a szemem. Majdnem egy évig használtam és a legjobb volt :) nem tudom hogy a vízálló milyen lehet, de ez a nem vízálló is olyan mintha az lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 24.

XiaMengTing

2015. október 11.

Az elején nem nagyon szerettem, nagyon kevés volt a festék a kefén, és legalább 3 rétegben kellett használnom, hogy legyen valami látszatja (más spirálokkal egyébként max. 2 rétegben szoktam kifesteni ) . Nem csomósodik, nem is kenődött el, és lemosni sem volt túl nehéz. Mostanában egy kicsit jobban működik, elég a 2 réteg, de ha valaki drámai hatást akar elérni, akkor ne ezt a spirált válassza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

Skincaremania

2015. október 5.

Nagy csalódás volt számomra ez a spirál. Spirálban pedig Maybelline párti vagyok, és azon belül Colossal. Glamouron szereztem be, hál istennek nem fizettem teljes árat érte. Vártam a csodát, izgalommal próbáltam ki, és jött a hideg zuhany. Nem tudtam bánni vele sehogy. Alapvetően dús, és hosszúak a pilláim hál istennek. Irreálisan sok a kefén a festék, amitől össze állt a pillám, pár darab nagy csomóvá. Az a tipikus "rovarláb" eset. Leszedni nem szeretem a festéket a spirálról, mert pazarlásnak tartom. Nem veszem újra, más kefével elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Villusz

2015. szeptember 30.

Egy éve használom hébe-hóba de az állaga ugyanolyan, semmit sem változott, aminek nagyon örülök. Könnyű vele dolgozni, szép, hosszú pillákat varázsol. Egész nap kitart. Előtte is Maybelline spirálokat használtam és a sima Colossal Volume mellett ez a másik kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.