Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Nyuszi10

2015. szeptember 19.

Jó kis szempilla spirál,nem csomósodik, a keféje miatt könnyű vele az alsó szempillákat is kifesteni. Újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

szabina9

2015. szeptember 10.

Nagyszerű spirál, én 1600-ért vettem teljes áron és ha az első 2-3 használattól nem is, de azóta el vagyok tőle ájulva. Eleinte fura volt ez a nagyon mini kefe az előző után, de gyorsan hozzászoktam. Szépen szétválasztja a pillákat és nem hagy olyan nehézkes érzést maga után. Igaz, kicsit lassan szárad, de azzal együtt is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

alettapipek

2015. augusztus 27.

Az egyik kedvencem, mindig van itthon :) teljesen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Az egyik kedvencem, mindig van itthon :) teljesen megéri az árát.

mothafuckinhellyeah

2015. augusztus 26.

Az egyik kedvenc spirálom, nekem nagyon szép pillákat csinál.
Igaz, az én pilláimmal viszonylag könnyű dolga van, mert hosszúak, göndörek, és viszonylag sok is van belőlük, de ezzel olyan igazi "csillagszemű juhász(né)" tekintetem lesz. Hosszabbít, göndörít, dúsít, meg minden jóság.
Kibontáskor mint a legtöbb spirál, ez se dolgozik még olyan szépen, kicsit tapaszt, azonban kb. egy hét után kicsit szárazabb lesz benne az anyag, és akkor már tökéletes.
Legutóbb akcióban fogtam ki 1500 Ft-ért, úgy nagyon megérte, mert hatalmas adag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Az egyik kedvenc spirálom, nekem nagyon szép pillákat csinál.

Brix

2015. augusztus 23.

Egész jó kis spirál ez, szép pillákat csinál, de használtam már jobbat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Egész jó kis spirál ez, szép pillákat csinál, de használtam már jobbat is.

7ot

2015. július 28.

Ez a "vízzel lemosható" dolog nagyon nem igaz. Még lemosóval is necces volt; néha még a szempillámat is kiszedte és mindig olyan érzésem volt, mintha még mindig olyan lenne. :( Ennek ellenére tuti veszek még ilyet, mert amúgy szerettem. Szépen szétválasztotta a pillákat és tartós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 28.

pumpkin

2015. július 15.

Nekem sajnos nagyon nem jött be.. :/ Összetapadtak a szempilláim nap közben tőle, ha megfolyik nagyon tud csípni, viszont lemosni meg alig tudtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

tellokin

2015. július 3.

Sötétbarna szempillaspirált kerestem, amiből sajnos kicsi a választék, de ennek a típusnak van sötétbarnája, emiatt esett rá a választásom. Szép pillákat csinál, tartós, csak a nagyon meleg napok fognak ki rajta egy kicsit, könnyű lemosni és az ára is jó. Amíg nem találok jobbat, újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 3.

sugarplumhellie

2015. június 29.

Sajnos ő nekem nagyon nem jött be :/ A tartóssága, színe a szokásos Maybelline-tökéletes, de nekem olyan... apró, tömzsi pillákat csinált, rövidebbeket, mint maga a szempillám, amit őszintén szólva a mai napig nem értek :D A keféje sem volt ideális a számomra, a szilikon-nem szilikon kérdés számomra nem igazán mérvadó, de túl tömzsi volt hozzám, pedig a szemeim nem is kicsik és nem is mélyen ülőek. Szóval ez sajnos nem jött be :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

Hirannis

2015. június 5.

Sokáig kerestem a legjobb spirált, mindig kipróbálom a maybelline legújabb termékeit, de ehhez térek vissza. Szétválasztja a pillákat, hosszít és dúsít, sokan megkérdezik, hogy saját szempillám van-e, amikor ezzel festem ki magam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.