Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: f.b., Módosítva: 2013. március 22.

Kiszerelés:   9,6 ml

Vízzel lemosható formulával. Egy mozdulattal kirobbanóan dús hatást varázsol. Gél textúrájának köszönhetően "rakéta sebességgel", csomómentesen vihető fel. Rugalmas sörtékből álló merev keféje szolgálja az egyenletes felvitelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

rafi

2015. május 26.

Abszolút kedvenc! Szilikon-kefe párti vagyok szempillaspirál téren, és ennek a keféjét egyszerűen imádom. Hosszít, dúsít, és nem ragadnak össze a pilláim. Tökéletes. (Ha valaki göndörítős szempillaspirált szeretne, akkor nem ez a megfelelő választás, de nekem szerencsére nem kell.) Már harmadszor veszem újra, és negyedszerre is meg fogom venni. A vízálló verzióját használom, mert hajlamos vagyok annyira nevetni, hogy kifolynak a könnyeim.:D De abszolút tartós, volt már, hogy véletlen lefürödtem vele, és egyáltalán nem is folyt le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

vichikee

2015. május 26.

Jó volt, amíg volt belőle, de nem venném újra és nagyon szúrt egy két rosszabb mozdulatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 26.

Vestara

2015. május 15.

Szinte minden új spirált kipróbálok, de mindig visszatérek ehhez, hétköznapokra ezt szeretem a legjobban. Hosszít, szétválaszt, dúsít, de mégis természetes hatású, ugyanakkor építhető, ha úgy adódik. Egész nap tart, nem pereg, lemosni erre kifejlesztett lemosóval egyáltalán nem okoz problémát, de nekem a meleg víz is elég szokott lenni. Nagyon sokáig elég, mindennapi használat mellett is, és nem szárad be. Ha azonban valaki extrém dúsításra áhítozik, azt inkább máshol keresném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

seasnail

2015. május 11.

Én azért vettem meg, mert ez volt az egyetlen árban is szimpatikus BARNA színben is kapható szempillaspirál, amit találtam (kb. 2000 Ft-ért vettem). Sötétek a szempilláim, de nem feketék, így szerettem volna egy természetes hatású szempillaspirált. Ez tökéletes ilyen szempontból, hasonlóan sötét, mint a szempilláim, tehát nem az az extrém sötét fekete. Így nagyon szép eredményt lehet vele elérni, ami teljesen természetes, és hosszabbnak látszódnak a szempilláim. Mindezt teljesen tartósan, sőt, lemosni is alig lehet, még szemfestéklemosóval is alig, de ennek örülök, mert tényleg változatlan marad estig. Nekem egyedül az nem tetszik benne, hogy a kefe túl sok festéket visz fel, így csak vékonyan áthúzni elég gyakran nem sikerül vele a szempilláimat, de ettől függetlenül 5*.

Update: Mégis legyen inkább csak 4* a részemről. Egyrészt azért, mert egy idő után már ragadós lett felvitelkor, és elég nehéz volt természetes hatást elérni. Másrészt néha annyira nehéz volt lemosni, hogy azt a szempilláim bánták. Így meguntam, hogy felvitelkor és lemosáskor is kínlódni kell vele, és lecseréltem egy barna Yves Rocher spirálra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

simply

2015. május 11.

visszatértem hozzá, szép mélyfekete pillákat csinál, viszonylag tartós is!
szépen lehet építeni, érdemes kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 11.

visszatértem hozzá, szép mélyfekete pillákat csinál, viszonylag tartós is!
szépen lehet építeni, érdemes kipróbálni :)

nikolett00

2015. május 10.

Én nem egy-két aprócska mozdulattal viszem fel a spiráljaimat, hanem építem. Kb. az 5-6 mozdulatnál már tényleg nagyon hatásos és szép eredményt lehet vele elérni! Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Kay

2015. május 10.

Teljesen találomra vettem, először nem is voltam lenyűgözve tőle, de gondoltam fine, legyen ilyen is vészhelyzet esetére, majd elhasználgatom. Azóta ez az egyik kedvencem. Aránylag hosszú, közepesen dús pilláim vannak, legnagyobb problémám az szokott lenni, hogy összekócolódik, összeragad, és akkor nem valami szép, áll minden irányba mégsem mutat sehogy. Ez a spirál egyrészt nem visz fel túl sok festéket, tehát nem tapaszt össze és egyáltalán nem csomós. Emellett gyönyörűen szétválaszt, szép, egységes pillasort kapok utána (nem túl drámai, de szebb mint a természetes); tökéletes a színe, kicsit dúsít is, rétegezhető, és a kefe formáját is nagyon szeretem. Plusz nem is pereg, és az istennek nem akar se elfogyni, se beszáradni. Csillagos ötös, mindig legyen itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 10.

hreni

2015. május 10.

Mindenki tudja, hogy senkinek nem egyforma a szempillája. Sem a hossza, sem a dússága, sem az íveltsége. Nekem közép hosszú, viszonylag göndör (olyan átlagos), és egészen dús is. Alap állapotában imádom is imádom a szempilláimat, de nekem ez a szempillaspirál egy kincs! Próbáltam már drágábbat is olcsóbbat is, de nekem ez jött be a legjobban. Szép fekete, hosszabbít dúsít, tehát számomra tökéletes. Mindenki vegye figyelembe milyen típusú az ő szempillája és utána válasszon :) Nekem személy szerint sokkal jobban bejönnek, a gumis keféjű spirálok, mint a hagyományosak. Kb. most használom a 4. szempillaspirálom :) IMÁDOM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 10.

Dori1997

2015. április 19.

Hát, őszintén szólva csalódtam benne... Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam viszont amikor kinyitottam nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ilyen pici sörtéi vannak-e vagy csak túl sok rajta a festék. Az utóbbi a problémája, de én sajnálom letörölni róla, mert így gyakorlatilag a felét kidobom a kukába.. Alig alig nyúlok hozzá, még várok hátha egyszer lesz kedvem kísérletezni vele, addig pedig marad a 3 csillag, mivel nem tudok mit mondani róla...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 19.

Dalmicica

2015. április 13.

Glamour napokon beszereztem, jó kis spirál, csak szúr a keféje. Egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve, de kíváncsi vagyok meddig lesz használható (Persze ez most nem a spirál hibája...ugyanis ki volt nyitva amikor megvettem....baromira kiakasztó, hogy képesek kinyitogatni a spirálokat meg minden szarba belenyúlni az emberek, mikor ott a tester, meg ki van rakva,hogy milyen a spirál keféje...ÉS MÉGIS KINYITJA.....agyam eldobom...Most tudom,hogy nem ide való...de egy color tattoot kaptam a vőlegényemtől szintén a hétvégén.Nem tapasztalt az ilyen cuccok vásárlása terén és az is ki volt nyitva és beletapicskolva meg kiszáradva félig...nem 2 fillér egyik sem...Bocsi a kirohanásért de számomra ez hihetetlen...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.