Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mirtil, Módosítva: 2016. február 15.

Drámai pillákat varázsol.

Vivienn05

2018. július 15.

Nekem nagyon bevált, szeretem ezt a spirált használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Nekem nagyon bevált, szeretem ezt a spirált használni.

bartazsuzsanna

2018. április 14.

Nekem ez A szempillaspirál. Szemüveges vagyok, így nálam nem opció a szempillák hosszabbítása, és amúgy is jobban tetszenek a dúsabb pillák, és ez minden szempontomnak megfelel. Szépen, tartósan ívelt pillákat csinál, jól dúsít. Újravevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 29.

Megbízható márka a szempillaspirálok terén, több termékét is használom évek óta.
Viszont amióta ezt a spirált használom, érzem, hogy picit irritálja felvitel után a szememet, ami később, estéhez közeledve ismét érezhető. Ebben a vízálló verzióban parabén is van sajnos, lehet, hogy ő a bűnös, ezért csak 3*-ot kaphat..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 29.

Lutra

2017. január 29.

Az első szempillaspirál, amit újra megvettem. Remek a keféje, szépen tart egész nap, nem folyik, maszatolódik, viszont este nem kell órákig vakarni, hogy lejöjjön. Elég sokáig kitartott, pedig szinte mindennap használom.
Ja, és ilyen gyakori használat mellett sem roncsolja a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Ja, és ilyen gyakori használat mellett sem roncsolja a pilláim.

AppleMaple

2016. április 21.

Szuper a keféje. Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Mirtil

2016. február 2.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem ilyet, a Volum' expressek közül ezt találtam meg akciósan 1750 Ft-ért.
Eddig meg vagyok vele elégedve, rengeteg spirált próbáltam már de egyik se volt olyan jó, mint ez.
Nem csomósodik, szépen fel lehet kenni, megfelelő a keféje és nem mászik el olyan hamar, mint a többi spirál. Ha vigyázok rá egész szépen fennmarad, ha nem, akkor is csak egy kicsit maszatolódik estére. Niveával könnyen le tudom mosni.
Több rétegben, szempilla-göndörítővel talán még egy gyenge műszempilla-hatást is el lehet vele érni, mondjuk nekem nem volt ilyen elvárásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

ildikotrk

2015. november 16.

gyönyörű pillákat eredményez, nem csomósít és a csomagolása is nagyon szép lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

barabara

2015. november 16.

Közvetlen a Colossal után vettem, de ebben sem csalódtam.
Ugyanolyan tartós volt, a keféje is tetszetős. Végeredményben olyan sok különbséget nem tapasztaltam a kettő között. Nem bántam meg, hogy megvettem.
De ha valamelyiket újravenném az a "sárga tesója" lenne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Közvetlen a Colossal után vettem, de ebben sem csalódtam.
De ha valamelyiket újravenném az a "sárga tesója" lenne. :)

Etta22

2015. szeptember 3.

Egy ideje megvan már. A kezdeti szerelem után, valahogy elmúlt a varázsa. Elég zsíros bőröm van, így hamar lemászik róla minden, ez sem volt kivétel sajnos. Néhány óra múlva már diszkrét pandakarikák néztek vissza rám a tükörből. Dúsító, hosszabbító hatás egész jól észrevehető, és szépen lehet dolgozni vele, bár ez az egyetlen spirál, aminél felvitelkor sokszor sikerült össze maszatolni a szemhéjamat felette, de biztos én voltam béna.:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

nocikaa

2015. március 25.

Teljes mértékben elégedett vagyok vele, már a harmadikat használom és biztosan megint ezt fogom választani. Eleve hosszú pilláim vannak, de ezzel extra hosszú és dús lesz. Volt már, hogy azt hitték műszempillám van, olyan jól sikerült a festés. Egyetlen pici hátránya, hogy nagyon nehéz rendesen lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Hidratálók: Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.