Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   1895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: médea, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. június 26.

A Maybelline klasszikus szempillaspirálja, a mega dús végeredményért. Csomósodást gátló kefe és dúsító összetétel.

zsuzska82

2019. május 28.

A legjobb szempillaspirál számomra! Nem tudta überelni még másik szempillaspirál soha, pedig próbáltam párat már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Dilibogyo

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem. A kefe nem túl nagy, szépen szétválasztja a pillákat. A nagyobb kefékkel ellentétben nem visz fel egyszerre rengeteg festéket,így természetesebb hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

wynter

2018. július 22.

Abszolút pénzkidobás. A szempilláimat összeragasztja, nem dúsít és nem is hosszabbít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

takacsdalma98

2018. március 30.

én nagyon szeretem ezt a kis spirált. Glamour napokon vettem így az ára is kedvező volt. Szeretem mert miután megszárad sem potyog a szemem alá a festék nem visz fel túl sok terméket még akkor sem amikor az elején tele van. Szépen szétválasztja a pilláimat , én egy rétegben használom nekem így pont elég. Hosszú és ívelt pillákat eredményez amiket nem ragaszt össze. A tartósságával sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

pannivok

2018. február 18.

Ilyen pocsék szempillaspirállal ritkán találkoztam. A keféje végett azt gondoltam, hogy majd szépen dúsít is és minden pillát elér, hát nem. Használat után, olyan mintha kb 5 szál szempillám lenne és azok sem hosszúak :D Szóval katasztrófa. És nagyjából eddig bármi mást használtam, pláne a sárga alapon lila maybelline-t, de több márkabéli társát is kedvelve, ilyen rossz tapasztalatom sosem volt. Nem tudom másnak ez hogy jött be, de szerintem egy forintot sem ér, pláne úgy, hogy csomó fele ennyibe kerülő szempillaspirál inkább művel csodát mint ez. Több anyag ment a szemhéjamra illetve bárhova máshova, mint a szempilláim köré... illetve ami a szempillámra került az is inkább csak furán összetapasztotta, de igaz nem csomósan :DDD az egy csillagot is csak azért adom, mert kevesebbet nem lehet.
Pozitívum csak annyi, hogy az anyagnak benne nincs semmilyen negatív hatása legalább :D De mondjuk egy maybellinetől nem is várnék olyat, hogy csípje a szemem, vagy akármi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

cheyenne

2018. január 22.

Nagyon jó kis spirál, a mindennapi rutinom része. Akkor használom, ha természetes szempillákat szeretnék, szépen dúsít-hosszít, nem pereg le, nem folyik el, nem csomósodik. Alkalomra, ha erősebb sminket készítek, mást használok, de hétközben, egy finom sminkhez tökéletes, nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Leonie

2017. június 12.

Jó kis spirál.Könnyű használni.Nekem alapból hosszú szempilláim vannak,így nem igazán szeretem nagyon kifesteni,inkább természetesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

zsazsa

2017. április 20.

Jó párszor át kell vele fésülgetni a szempillákat, hogy szépen és elégségesen fedje azokat, szép, fekete, dús pillákat kaphatunk utána. Nem az igazi spirál, de könnyen lemosható, Glamour vagy Joy napok alkalmával érdemes lehet kipróbálni. Lila tubusos társa (Lash Sensational) jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

Kedy

2017. február 26.

Miután a Lift-up-ot már nem lehet kapni, váltanom kellett, és rá esett a választásom. Szintén mindent tud, amit elvárok egy szempillaspiráltól, csak a megvétel után még folyós az állaga, picit száradnia kell, hogy tökéletesen használható legyen. Viszont utána hónapokig működik, sűrű és hosszú pillákat lehet vele festeni. Egy szinte teljesen kifogyott tubust használok az alsó pillákra, így nem kerül oda túl sok festék, mégis szépen befogja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

senskin

2016. november 3.

Jó kis spirál. Nekem tetszetős pillákat csinál. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Jó kis spirál. Nekem tetszetős pillákat csinál. :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Paraffin, Cyclopentasiloxane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Palmitic Acid, Dimethiconol, Panthenol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Hydrogenated Palm Oil, Myristic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Triethanolamine, Myristic Acid
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Myristic Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, BHT

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.