Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: NiDDA, az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2013. május 22.

Drámai pillákat varázsol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Serpentina

2020. május 9.

Tapasztalataim alapján eddig a hajlított fejű spirálokkal értem el a legbrutálisabb hatást: hosszú, égig érő, drámai és dús pillákat, ami tényleg műszempilla hatású.
A keféje alapján abszolút alkalmas lenne erre az eredményre, hiszen nem sokban különbözik az általam rajongásig szeretett Lash Sensational-től és az új motoros, szintén erős teljesítményű Snapscarától, a színe is szép sötét - azonban a festék rosszabb, gyengébb minőségű, mint az élvonalban lévő, legtöbbek által favorizált Maybelline spirálok.
Emiatt sajnos egyáltalán nem tartós. Hámlik, és lazán le lehet csipegetni a pillákról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

Tinti

2019. május 22.

Nekem eddig csak ez a spirál vált be, könnyen tudom vele formázni a pillákat és hosszú, dús hatást eredményez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Nikibbc

2019. január 2.

Nem tudok megválni tőle, mert nem találtam még jobbat.
Szeretem, szép pilláim lesznek tőle, de a nap végére kenődik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Nem tudok megválni tőle, mert nem találtam még jobbat.
Szeretem, szép pilláim lesznek tőle, de a nap végére kenődik...

Rzsofi

2018. augusztus 3.

Évek óta használom ezt a szempillaspiralt. Nagyon szép fekete pillám is lesznek tőle,habár a nap végén apró fekete darabokban potyog a festék. Akciós áron megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

legallybrunette

2018. július 19.

Se veled, se nélküled, de valahogy mindig visszatérek hozzá. Egy ismerős szemén láttam, megkérdeztem, megvettem magamnak. Persze az én kis ritkás, rövid pilláimon nem olyan drámai a hatás, de a barátságos árkategóriában ez a legjobb spirál számomra. Nem kenődik, nem lesz csimbókos, olyan kis minden oké spirál.
Sajnos a Rossmannban nem láttam fóliázottat, az előttem szólóhoz hasonlóan, én is utálom a kinyitható spirálokat, főleg ilyenkor, Glamour napok tájékán...

Update: Nem tudom, mi lehet az oka, de a legutóbbi, netről vásárolt (új) példányom kissé kenődős és pergős már a kibontástól fogva, ezért ritkábban használom, csak rövidebb napokon, amikor van lehetőségen gyakran tükörbe nézni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

kittybaby24

2018. június 10.

A drámaiságot túlzásnak gondolom, véleményem szerint ez egy átlagos szempillaspirál. Ettől már használtam sokkal jobbat is, többet vártam volna tőle. Az én pilláimra nem ez a termék a megoldás és az ára nem túl kedvező ehhez képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

CsinCsilla

2018. április 28.

Kedvenc spirálom, évek óta ezt használom, állandó kelléke a nesszeszeremnek. Igazi műszempilla hatást kelt, kérdezték már meg tőlem, hogy igaziak-e a pilláim, mikor ezzel spiráloztam, és meglepődtek, mikor mondtam hogy ez a saját pillám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

jatekny

2018. március 13.

jó jó de közel sem a legjobb,nekem. A drámaitól messze van,de tény,hogy a barátnőmnek sokkal szebb és látványosabb pillákat varázsol,biztos szempilla típustól is függ.Azért kötöttem ki ennél mert csak ez volt becsomagolva árulva és csak olyat veszek ami le van fóliázva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

detti23

2018. március 13.

Egyet elhasználtam, pontosabban csak egy részét, mert valamiért elég hamar beszáradt. Igaz, hogy hosszabbítja a pillákat, de össze is kuszálja azokat. Nem túl tartós és az igazi fekete színt is hiányoltam belőle. A drámai hatástól rettentő messze volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

pandahapci

2018. január 26.

Nem szerettem meg, hiába varázsol hosszabb pillákat, a kefe maga többet árt mint használ, számomra nem választotta el őket külön olyan szépen mint pl a One by One, így nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 26.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Corn Starch, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

PVP 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.