Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: channa.redrose, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. május 25.

Göndörítő hatással.

Parfuwoman

2018. június 8.

A legeslegjobb spirál ,amit használtam ,imádtam ! Rendeltem is amazonról,mikor már nem gyártották ,azt elhasználtam ,aztán már nem tudtam rendelni megbízható oldalról . Utána kerestem ,s találtam is jókat,de egyik se vált úgy be ,mint ez. Göndörít,ívelt,hosszú pillák,pókláb nuku,nem pereg ... szomorú ,h már nem kapható .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

bogcsilike

2014. június 28.

nekem Londonból származik egy hajóról, ahol voltak kis bazárok, The Body Shop meg Maybelline. ott került átváltva kb. 2900 ft- ba. Nagyon JÓÓÓÓÓÓ!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 28.

offijuditka

2012. július 12.

Régóta keresem ezt a szempillaspirált az üzletekben, de sehol sem találtam rá, se drogériákban, sem pedig bevásárlóközpontokban :(
Ti honnan szerzitek be?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Ti honnan szerzitek be?

Alexa369

2012. július 11.

a legjobb szempillaspirál amit valaha használtam. hatalmas pillákat varázsol, nem ragad össze, nem potyog a festék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Samybubu

2012. május 9.

Én most az XXL curl powert használom, de ezt is használtam már és nem látok semmi különbséget köztük. Egyszerűen imádom, számomra ez a tökéletes szempillaspirál. Gyönyörű, hosszú, mégis természetesnek tűnő pillákat varázsol és meg sem moccan egész nap. Van high end márkás szempillaspirálom is, de ez simán lekörözi. Ha lehetne adnék még egy csillagot, vagy még százat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

pihko

2012. május 1.

Egyszer vásároltam ilyet: a fehér alapozó réteg tényleg vastagítja a pillákat, tartós is, nagyon elégedett voltam vele, de valamiért nálam mégis a Volum' Express a nyerő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 1.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Paraffin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Stearic Acid, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Palmitic Acid, Panthenol, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Simethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Cyclopentasiloxane, Stearic Acid, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Hydrogenated Palm Oil, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, CI 77492, CI 77499, Iron Oxides, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Carmine / CI 75470, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Black 2 / CI 77266, Manganese Violet / CI 77742, Ferric Ferrocyanide
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Ethylparaben, BHT, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Imidazolidinyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.