MediNatural

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzandiNorbi9383, Módosítva: 2019. április 1.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Arcpakolás a zöld agyag és orvosi szén erejével, amely felszívja a  felesleges faggyút, miközben üde, tiszta és matt hatást biztosít a bőrnek. Az arcon kívül használható nyakra-dekoltázsra és a háton.

relevee

2020. október 28.

Nem régóta használom, hetente egyszer, szépen mattítja lemosás után az arcom, könnyen lemosható, nekem az illata sem zavaró.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

LizLiz

2020. szeptember 25.

Nem rossz, de én egy picit többet vártam tőle. Durván 3 hónapja rendeltem, hetente egyszer használom. Ami nagyon jó, hogy természetes alapanyagokból készül és hazai. Az illata erős, úgyhogy aki nem bírja a teafa olaj illatát, annak csak óvatosan (én szerencsére bírom :) ) Tényleg gyorsan szárad és nem mászik bele durván a pórusaimba, mint más agyagos-szenes maszk, és nem kell fél óráig vakarni, hogy lejöjjön. Viszont ami nekem kis hiányérzetet hagy, hogy a pattanások pirosságát annyira nem csillapítja, mint amennyire azt elvárnám. Kicsit bizonytalan vagyok még az újra vétellel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Zsanii23

2019. május 21.

Még csak pár alkalommal használtam, de eddig bevált:D
Frissítő érzés amíg rajtam van, hamar megszárad és nem kell 20 percen át vacakolni vele amíg lemosom.
Nem húzza az arcom lemosás után mint elég sok maszk.
Szerintem sokáig elég lesz és újraveszem ha elfogyott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Még csak pár alkalommal használtam, de eddig bevált:D
Nem húzza az arcom lemosás után mint elég sok maszk.
Szerintem sokáig elég lesz és újraveszem ha elfogyott

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate