Medipharma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2011. augusztus 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mediterrán frissesség. Hűsít és élénkít.

orkangyal

2013. április 18.

Elrepedt a fedele a gyógyszertárban, és rásózták anyámra ajándék gyanánt, így jutottam hozzá, de nagyon meg is szerettem. Főleg egy hosszú nap után fáradt lábra, lábikrára használom, meg sportolás után teljes testre kenem, hűsít, frissít, eddig még nem találtam más testápolót, ami ebben ilyen jól teljesített volna. Valóban nagyon könnyű, nem is krém, szinte inkább gél állaga van, pillanatok alatt beszívódik, de a hűs érzés marad - nagy melegben vagy edzéstől felhevült testtel is fázni kezdek tőle tíz perc után. :) Az illata szerintem nagyon-nagyon jó, nem is tudom, mihez hasonlítsam, nagyon üdítő, friss, de inkább talán fás-gyógynövényes, mint citrusos, vagy egyik sem. Engem néhol kicsit mintha csípne, amiért gondolkodtam, hogy levonjak esetleg egy csillagot, de aztán mivel tényleg egyedülállóan jó a hűsítésben, és sport utáni lazuláshoz, ha elfogyott, újra meg fogom venni, megkapja az ötöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

csoki

2011. augusztus 11.

Ideális testápoló krém nyárra! Ha sokat vagy a napon vagy napozol, a felhevült testet nagyon jól frissíti, hűvös érzés biztosít és nagyon jól hidratál. Az állaga is nagyon könnyű, az illata pedig isteni. Nekem bevállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.